• خانه
 • اخبار
 • لایف ساینس نیوز: مدیرعامل سیگن پس از دستگیری، خوش بینی محتاطانه در مورد بیوتکنولوژی و موارد دیگر استعفا داد.

لایف ساینس نیوز: مدیرعامل سیگن پس از دستگیری، خوش بینی محتاطانه در مورد بیوتکنولوژی و موارد دیگر استعفا داد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
لایف ساینس نیوز: مدیرعامل سیگن پس از دستگیری، خوش بینی محتاطانه در مورد بیوتکنولوژی و موارد دیگر استعفا داد.

لایف ساینس نیوز: مدیرعامل سیگن پس از دستگیری، خوش بینی محتاطانه در مورد بیوتکنولوژی و موارد دیگر استعفا داد.
هانس بیشاپ (سمت چپ)، رئیس بیوتکنولوژی سانا، ماه گذشته با استیو هار، مدیر عامل سانا، در رویداد Life Science Innovation Northwest مصاحبه کرد. (عکس از Red Box Pictures / اسکات اکلوند)

در اینجا خلاصه ای از بهترین اخبار در علوم زیستی و سلامت در شمال غربی اقیانوس آرام در این هفته آمده است.

مدیر عامل سیگن پس از دستگیری به دلیل خشونت خانگی استعفا داد: کلی سیگال، بیش از 24 سال پس از آن که شرکت سهامی عام را تأسیس کرد، به دلیل اتهامات خشونت خانگی از سمت مدیرعامل و رئیس سیگن استعفا داد.

پرسش و پاسخ با مدیر دیجیتال جدید پراویدنس:با سارا واعظی که اخیراً رهبری گروه نوآوری دیجیتال در سیستم های سلامت را بر عهده گرفته است، گفت و گو کرده ایم تا دیدگاه او در مورد توسعه استارت آپ ها و آینده فناوری های سلامت را درک کنیم.

خوش بینی محتاطانه در مورد بیوتکنولوژی در برابر پس زمینه شکست بازار سهام: شرکت‌های بیوتکنولوژی عمومی که به صورت عمومی معامله می‌شوند، برنامه‌ها را کنار می‌گذارند و کارگران را با کاهش ارزیابی‌هایشان اخراج می‌کنند، اما برخی روندها از چشم‌انداز مثبت‌تری حمایت می‌کنند. دامپزشک بیوتکنولوژی، هانس بیشاپ و سایر سخنرانان در رویداد Life Science Innovation Northwest، همراه با شریک ارنست و یانگ، ریچارد رمکو، شرکت کردند.

لایف ساینس نیوز: مدیرعامل سیگن پس از دستگیری، خوش بینی محتاطانه در مورد بیوتکنولوژی و موارد دیگر استعفا داد.
بر اساس گزارش اخیر اتحادیه جهانی بهداشت واشنگتن، تأثیر اقتصادی بهداشت جهانی در ایالت واشنگتن. (تصویر توسط WGHA)

اخبار بیشتر از علوم زندگی و سلامت:

هیئت های بیوتکنولوژی در این دوره باقی می مانند:

 • Zymeworks پیشنهاد خرید 733 میلیون دلاری از یک شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر فناوری را رد کرده است. این شرکت پیشنهاد خود را با هیئت مدیره پیشنهادی که شامل سیذارتا موکرجی نویسنده علمی برنده جایزه پولیتزر و سرطان شناس است جعل کرد.
 • یکی از فعالان سهامدار شرکت آتیرا فارما کمپین خود را برای قرار دادن خود و همکارش در هیئت مدیره به منظور جایگزینی مدیرعامل متوقف کرده است. سهامداران میخ نهایی را در کمپین این هفته گذاشتند و در عوض نامزدهای شرکت را تایید کردند.

آزمایشات بالینی:

 • Neoleukin Therapeutics اعلام کرد که اولین بیمار او در یک مطالعه از NL-201، کاندیدای درمانی او برای تومورهای جامد، در ترکیب با Merck’s Keytruda دوز دریافت کرده است. NL-201 یک عامل کاملاً طراحی شده است که توسط شرکت مستقر در سیاتل برای تنظیم سیستم ایمنی طراحی شده است.
 • Chinook Therapeutics مستقر در سیاتل داده هایی را در مورد دو درمان کاندید بیماری کلیوی در مطالعات فاز 1/2 و فاز 2 ارائه کرد. داده ها نشان می دهد که هر دو نامزد به خوبی تحمل شده و تحت تاثیر پروتئینوری، سطوح بالای پروتئین در خون، که نشان دهنده آسیب کلیه است.
 • شرکت داروسازی Aurinia مستقر در ویکتوریا، بریتیش کلمبیا نیز داده‌هایی را از یک مطالعه در حال انجام ارائه کرد که ایمنی و تحمل طولانی‌مدت عامل آن را که برای درمان آسیب کلیوی در بیماران مبتلا به لوپوس طراحی شده است، نشان می‌دهد.

سلامت عمومی:

 • اتحاد جهانی بهداشت واشنگتن اخیرا گزارشی را منتشر کرده است که مشاغل، دستمزدها، امور مالی و تأثیر اقتصادی این بخش در ایالت واشنگتن را ردیابی می کند. نتایج نشان می دهد که 196 سازمان در زمینه بهداشت جهانی فعالیت می کنند که بیش از 16000 نفر در آن مشغول به کار هستند.
 • استارباکس به آمازون، مایکروسافت و دیگر شرکت‌های سیاتل پیوسته تا هزینه‌های سفر کارمندانی که به دنبال سقط جنین هستند را پوشش دهند.
 • PATH از یک کمپین واکسیناسیون علیه کووید-19 حمایت کرده است که نزدیک به 65000 نفر را در یک منطقه دورافتاده از بنگلادش دریافت کرده است. سازمان غیرانتفاعی مستقر در سیاتل این تلاش را در نشریه ای شرح داد.

کانون های علمی:

 • کار داخلی آزمایشگاه دیوید بیکر، رئیس موسسه طراحی پروتئین در دانشگاه واشنگتن، در مقاله ای در Endpoints News مورد بحث قرار گرفته است.
 • Chemical & Engineering News زمینه در حال رشد ترکیبات آنتی بادی-دارو را ارائه می دهد، دسته ای از درمان ها که توسط Botel مستقر در سیاتل، واشنگتن معرفی شده است. 30 عامل از این قبیل در سال 2021 وارد یک آزمایش بالینی شدند.

مناسبت ها:

شنبه، 21 مه: UW Aquatic Sciences’ خانه باز شامل فعالیت های خانوادگی و عملی است. درباره مرجان‌ها، نهنگ‌ها، ماهی‌ها و «چیزی که در پایین بودجه صدا وجود دارد» بیاموزید.

سه شنبه 23 اردیبهشت: Life Science واشنگتن میزبان اولین سمینار از چندین سمینار توسعه شغلی است تا دانشمندان را برای مشاغل در صنعت آماده کند.

چهارشنبه 25 اردیبهشت: فرد هاچ میزبان یک دوره ناهار “علم می گوید” با تمرکز بر انکولوژی دقیق است و پس از آن بعد از ظهر گفتگو با رهبران زن در تحقیقات سرطان برگزار می شود.