• خانه
  • اخبار
  • لایت فاکس، توسعه‌دهنده بازی‌های موبایل مستقر در سیاتل که پشت سر «Knight’s Edge» است، ۶ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

لایت فاکس، توسعه‌دهنده بازی‌های موبایل مستقر در سیاتل که پشت سر «Knight’s Edge» است، ۶ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
لایت فاکس، توسعه‌دهنده بازی‌های موبایل مستقر در سیاتل که پشت سر «Knight's Edge» است، ۶ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

لایت فاکس، توسعه‌دهنده بازی‌های موبایل مستقر در سیاتل که پشت سر «Knight's Edge» است، ۶ میلیون دلار جمع‌آوری کرد.
اولین بازی لایت فاکس PvPvE Raid Arena تیغه شوالیه، دارای امتیاز 4.8 در اپل استور است. (تصویر توسط لایت فاکس گیمز)

شرکت بازی‌های موبایل Lightfox Games 6 میلیون دلار سرمایه تازه برای کمک به توسعه یک بازی جدید جمع‌آوری کرده است.

رایان هانفت مورفی، مدیرعامل، بودجه جدید را تایید کرد اما از ارائه جزئیات در مورد سرمایه گذاران خودداری کرد.

لایت فاکس که در سال 2019 تأسیس شد، استودیوی مستقر در سیاتل است که پشت بازی موبایل 2021 قرار دارد. تیغه شوالیههمچنین به عنوان شناخته شده است لیگ سوپر نبرد.

علاوه بر بازی ما، تیغه شوالیههانفت مورفی در ایمیلی به brooztechnology گفت، ما به تازگی کار روی یک بازی جدید را شروع کرده‌ایم که واقعاً برای ارائه آن به جهان هیجان‌زده هستیم. لایت فاکس قصد دارد تا تابستان امسال جزئیات بیشتری از پروژه جدید خود را فاش کند

خود به عنوان یک بازی “PvP Raid Arena” برای iOS و Android توصیف می شود، تیغه شوالیه بازیکنان را به گروه‌های سه نفره گروه‌بندی می‌کند، سپس آن‌ها را در برابر هیولاها و تیم‌های دیگر بازیکنان در یک مسابقه قرار می‌دهد تا ببیند چه کسی می‌تواند هر نبرد را اول تمام کند.

لایت فاکس 9 نفر را استخدام می کند و شناخته شده است تیغه شوالیهاولین سالگرد در سپتامبر

بسیاری از بنیانگذاران لایت فاکس، از جمله هانفت مورفی، کارمندان سابق استارت‌آپ بازی سیاتل Z2 هستند که در سال 2015 توسط کینگ، توسعه‌دهنده بازی‌های تلفن همراه Juggernaut خریداری شد. Candy Crush. خود King متعاقباً توسط Activision Blizzard در سال 2016 خریداری شد که Z2 در سال 2019 بسته شد.

بازار موبایل همیشه بزرگترین و سودآورترین بخش صنعت بازی های ویدیویی است. در گزارشی در ماه گذشته، شرکت تحلیلی Newzoo، بازار بازی‌های موبایلی را 92.2 میلیارد دلار تخمین زد که کمی بیشتر از مجموع بخش‌های بازی رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها است.

لایت فاکس قبلاً در سال 2020 3.3 میلیون دلار در یک دور اولیه که شامل مشارکت در بازی های مارس، هیرو کپیتال و 1Up Ventures اد فرایز بود، جمع آوری کرد.

در پرونده SEC برای آخرین دور مالی لایت فاکس، لوییس گرشام، مدیر بازی های مارس و شری فریمن، بنیانگذار و شریک هیرو کپیتال فهرست شده است. هر دو بازی مارس، در سانتا مونیکا، کالیفرنیا، و هیرو کپیتال، در لندن، صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر هستند که به طور خاص بر روی فناوری بازی های ویدیویی و متاورس تمرکز دارند.