منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • قیمت Sony Xperia 1 IV و Xperia 10 IV قبل از ارائه در 21 می فاش شد.

قیمت Sony Xperia 1 IV و Xperia 10 IV قبل از ارائه در 21 می فاش شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قیمت Sony Xperia 1 IV و Xperia 10 IV قبل از ارائه در 21 می فاش شد.

به طور رسمی تایید شده است که Sony Xperia 1 IV در رویداد 21 می رونمایی خواهد شد و ممکن است اکسپریا 10 IV میان رده نیز همراه با این گوشی رونمایی شود. اما جزئیات قیمت این دو گوشی برای بازار اروپا زودتر از تاریخ عرضه فاش شد و به نظر می رسد سونی خود را برای افزایش قیمت جدید آماده می کند!

ظاهرا سونی قصد دارد دو دستگاه جدید را در 21 می سال جاری معرفی کند. پرچمدار Xperia 1 IV قطعا در این رویداد ارائه می شود و انتظار می رود Xperia 10 IV طبقه متوسط ​​نیز آن را همراهی کند. مکاشفه جدید اکنون جزئیات بیشتری را در مورد این دو دستگاه، مانند رنگ آنها قبل از افشاگری، نشان می دهد.

قیمت Sony Xperia 1 IV و Xperia 10 IV قبل از ارائه در 21 می فاش شد.

قیمت Xperia 1 IV و Xperia 10 IV

پسندیدن منبع می گوید Sony Xperia 1 IV حدود 1399 یورو قیمت دارد. شایعات قبلی ادعا می کردند که این گوشی پرچمدار می تواند 1600 دلار قیمت داشته باشد و اخبار جدید می تواند وضعیت را کمی بهبود بخشد! این افشاگری به این معناست که سونی تاکنون هر سال قیمت گوشی پرچمدار جدید خود را افزایش داده است. Xperia 1 حدود 949 یورو، Xperia 1 Mark II حدود 1199 یورو و Xperia 1 Mark III حدود 1299 یورو قیمت دارند. افزایش قیمت 100 یورویی دیگر هر چند ناامیدکننده، روند اخیر سونی را دنبال می کند.

با این حال، هر کیس از دستگاه میان رده Xperia 10 IV نشان می دهد که قیمت آن 499 یورو خواهد بود. این دستگاه نیز نسبت به مدل مشابه سال گذشته گران شده است و بد نیست بدانید اکسپریا 10 III با قیمت 429 یورو به فروش می رسید. متاسفانه Xperia 10 III به خاطر دوربین های بدش مورد انتقاد قرار گرفته است. بنابراین طرفداران میان رده سونی امیدوارند که این شرکت حداقل در دستگاه میان رده نسل بعدی خود پیشرفت کند. بر اساس این کشف جدیدXperia 1 IV در رنگ‌های مشکی، بنفش و سفید در دسترس خواهد بود. به گفته منبع Xperia 10 IV در رنگ‌های آبی، سبز، بنفش و سفید تحویل داده شده.

نظر شما در مورد رنگ های جدید و میان رده سونی چیست؟ آیا افزایش سالانه قیمت محصولات سونی را توجیه پذیر می دانید؟