• خانه
  • اخبار
  • قلم لمسی Huawei M-Pen 2s معرفی شد: سازگاری با گوشی تاشو Huawei Mate Xs 2

قلم لمسی Huawei M-Pen 2s معرفی شد: سازگاری با گوشی تاشو Huawei Mate Xs 2

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قلم لمسی Huawei M-Pen 2s معرفی شد: سازگاری با گوشی تاشو Huawei Mate Xs 2

کاربران گرامی می دانید که در حالی که ذکر شد Mate Xs 2 از قلم پشتیبانی می کند، اما با قلم لمسی هواوی عرضه نمی شود. همانطور که می دانید، غول فناوری چینی هوآوی اخیرا گوشی هوشمند صدفی Mate Xs 2 خود را به عنوان جدیدترین محصول خود در خط تولید صدف هوآوی معرفی کرده است. اما هوآوی قبلا قلم جدیدی به نام M-Pen 2s معرفی کرده است که می تواند با Mate Xs 2 برای بهبود قابلیت های آن استفاده شود. Huawei M-Pen 2s قیمت مناسبی با قیمت 89 دلار دارد و انتظار می رود کمتر از یک ماه دیگر به فروش برسد. نگاهی به مشخصات آن در ترنجی می اندازیم.

گوشی تاشو هواوی میت ایکس اس 2 رسما معرفی شد

قلم جدید هواوی M-Pen 2s سبک است و حدود 17 گرم وزن دارد. این خودکار با وجود انحراف زاویه قرارگیری دستگاه و 4096 سطح حساسیت فشار، از طراحی پشتیبانی می کند. او همچنین می تواند خطوطی با ضخامت های مختلف بنویسد. قلم لمسی جدید هوآوی به دکمه‌های چند منظوره در کناره‌ها مجهز شده است، با عملیات حرکتی مختلف که تجربه رانندگی راحت‌تر و انعطاف‌پذیری را برای کاربران فراهم می‌کند.

میانبرهای مختلفی را ارائه می دهد، مانند فراخوانی یک برنامه یادداشت برداری هنگامی که قلم را در حالی که صفحه خاموش است، لمس می کنید. عملکرد مشابه برای باز کردن صفحه یادداشت ها را می توان با فشار دادن و نگه داشتن دکمه چند منظوره و لمس صفحه قلم روی صفحه روشن روشن راه اندازی کرد. برای گرفتن یک اسکرین شات کامل، کاربران می توانند به سادگی دکمه مالتی تسکینگ را فشار داده و نگه دارند و سپس روی صفحه دوبار ضربه بزنید. برای گرفتن اسکرین شات جزئی، کاربران می توانند به سادگی دکمه چندکاره را فشار داده و نگه دارند و از قلم برای کشیدن خطی در اطراف ناحیه مورد نیاز استفاده کنند. این خودکار قابلیت گرفتن اسکرین شات های طولانی را نیز دارد.

قلم لمسی Huawei M-Pen 2s معرفی شد: سازگاری با گوشی تاشو Huawei Mate Xs 2

Huawei M-Pen 2s با کانکتور داخلی C طراحی شده است و دارای فناوری شارژ سریع Huawei Flash Connect است. بنابراین دانلود 5 دقیقه ای این گجت می تواند تا دو ساعت تایپ زمان ببرد. در حالی که شارژ کامل تا 10 ساعت استفاده را تضمین می کند. در حالت استندبای این باتری می تواند تا 40 روز دوام بیاورد.

به نقل از منبعاین فونت همچنین از حالت حاشیه نویسی فونت، اشکال و رنگ های مختلف قلم مو، عبارات رنگی و حاشیه نویسی آسان پشتیبانی می کند. محتوای این حاشیه نیز با خود کتاب حفظ شده است. بنابراین می توان آن را به راحتی با Huawei Read Cloud همگام کرد تا از مشاهده در چندین دستگاه پشتیبانی کند.

نظر شما در مورد قلم لمسی هواوی چیست؟ آیا قیمت، طراحی و مشخصات آن را با وجود چنین رقبایی جذاب می دانید؟