• خانه
  • اخبار
  • قانونی که نوآوری را تشویق می کند: با دو نماینده پارلمان اروپا که جوایز GeekWire را دریافت کرده اند ملاقات کنید

قانونی که نوآوری را تشویق می کند: با دو نماینده پارلمان اروپا که جوایز GeekWire را دریافت کرده اند ملاقات کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قانونی که نوآوری را تشویق می کند: با دو نماینده پارلمان اروپا که جوایز GeekWire را دریافت کرده اند ملاقات کنید

قانونی که نوآوری را تشویق می کند: با دو نماینده پارلمان اروپا که جوایز GeekWire را دریافت کرده اند ملاقات کنید
سمت چپ: سناتور روون کارلایل، دی سیاتل، و سناتور شارون براون، آر-کنویک.

تلاش‌های تکنولوژیک موفق در خلاء محقق نمی‌شوند. آنها به رهبران و کارمندان با استعداد و ماهر و همچنین سرمایه و مشتریان برای تأمین مالی تلاش های خود نیاز دارند. و آنها از سیاستمداران حامی که به آنچه در تلاش برای دستیابی به آن هستند اعتقاد دارند و قوانین و بودجه ای را ایجاد می کنند که در این راه کمک می کند، استفاده می کنند.

امسال در جوایز brooztechnology، ما خوشحالیم که جایزه قهرمان سیاست نوآوری عمومی را برای قدردانی از کارمندان برجسته منتخب به دلیل مشارکت آنها در بخش فناوری اعلام کنیم.

انجمن صنعت فناوری مستقر در واشنگتن (WTIA) با brooztechnology برای حمایت از این دسته جدید همکاری کرده است.

ما برای اولین بار دو قانونگذار فارغ التحصیل ایالات متحده را برای این افتخار انتخاب کرده ایم: سناتور روون کارلایل از سیاتل و سناتور شارون براون از کنویک در جنوب مرکزی واشنگتن.

در اواخر سال جاری، این قانونگذاران نیز مشاغل قابل توجهی را در المپیا به پایان رساندند. اما قبل از اینکه این اتفاق بیفتد، ما آنها را در مراسم جوایز خود در 12 می در SoDo Showbox در سیاتل شخصاً می شناسیم. اگر هنوز بلیط ندارید، حتماً به صورت آنلاین ثبت نام کنید تا برندگان را در بیش از ده ها دسته یاد بگیرید. می توانید به صورت آنلاین در این رویداد ثبت نام کنید.

به خواندن ادامه دهید تا درباره براون و کارلایل بیشتر بدانید.

سناتور شارون براون، آر-کنویک

قانونی که نوآوری را تشویق می کند: با دو نماینده پارلمان اروپا که جوایز GeekWire را دریافت کرده اند ملاقات کنید
سناتور شارون براون

براون در مصاحبه اخیر با brooztechnology گفت: «فناوری باید ناشناس باشد». من بسیار بسیار ناامید می شوم وقتی سیاست خوب یا فناوری خوب به دلیل دیدگاه سیاسی تعصب آمیز کسی نسبت به فناوری تعطیل می شود.”

نتیجه این است که یکی از دستاوردهای براون در طول یک دهه در المپیا، ایجاد یک نشست علم و فناوری برای رسیدگی به این چالش بود. مجمع به اصطلاح SciTech برای نمایندگان مجلس از هر مجلس و هر حزبی باز است.

براون گفت: “قانونگذاران در مورد اینکه چه می گویند و چه کسی ملاقات خواهند کرد بسیار محتاط هستند.”

او گفت: «بنابراین می‌خواستم این محیط را ایجاد کنم، جایی که، مهم نیست از کجا آمده‌اید، می‌توانید در آن فضا بنشینید و می‌توانید هر سؤالی را که می‌خواهید از متخصصان بپرسید، و به طور کلی می‌توانید کار خود را انجام دهید. تحقیق زیرا شماره یک برای من، که کاملاً کلیدی است، همیشه تحقیق خودم بوده است.»

او این رویکرد را در حمایت از قوانین مربوط به تعدادی از مسائل فناوری با تمرکز بر کارآفرینان و ایجاد شغل اجرا کرده است. براون که قبل از ورود به سیاست وکیل تجارت بود، در سال 2013 سناتور شد.

در اینجا چند نکته مهم از دوران تصدی او آورده شده است:

بلاک چین: براون به شدت به پتانسیل اقتصادی بلاک چین، نه تنها در زمینه ارزهای دیجیتال و NFT، بلکه به دلیل قدرت آن به عنوان یک رجیستری توزیع شده برای ردیابی اطلاعات، اعتقاد دارد. اشتیاق او به این بخش، او را به دریافت گواهی فناوری بلاک چین سوق داد تا بتواند به عنوان رابطی بین سیاستمداران و کارآفرینان عمل کند.

بهار امسال، او تلاش‌ها را برای راه‌اندازی یک گروه کاری برای مطالعه برنامه‌های اقتصادی برای بلاک چین رهبری کرد.

براون گفت: “واشنگتن باید این را به عنوان فناوری مشروع بشناسد و ما باید از آن حمایت کنیم.”

همزیستی صنعتی: ایده اصلی این است که زباله های یک صنعت، گنج صنعت دیگر است. براون در سفر به دانمارک با این مفهوم آشنا شد و از قانونی حمایت کرد که برنامه ای برای کمک به شرکت های علاقه مند به این رویکرد ایجاد کرد.

ایالت در حال انجام تحقیقاتی در مورد جمع آوری ضایعات ذرت غیرقابل خوراکی و تبدیل آن به سوخت حمل و نقل هوایی است و صنعت شراب نیز بخش دیگری است که برای تحقیق آماده است.

انرژی هسته ای: براون انرژی هسته ای را سال ها قبل از احیای اخیر آن ترویج می کرد. او در یک گروه کاری منتخب دولتی برای مطالعه پتانسیل انرژی هسته‌ای در واشنگتن کار کرده و قوانینی را برای تقویت این بخش پیشنهاد کرده است. زادگاه براون کنویک بخشی از سه شهر است که تنها نیروگاه هسته ای واشنگتن را در خود جای داده است. سال گذشته، X-energy توافق نامه ای را برای ساخت یک راکتور هسته ای پیشرفته در نزدیکی نیروگاه موجود امضا کرد.

آموزش STEM: براون در طی بازدید از LIGO، رصدخانه تداخل‌سنج لیزری امواج گرانشی در ریچلند، هیجان‌زده شد تا با فیزیکدانان درجه یک جهان درباره کار پیشرفته‌شان صحبت کند. او همین فرصت را برای دانشجویان می‌خواست که احتمالاً الهام‌بخش نسل بعدی محققان است. بنابراین، براون یکی از حامیان اصلی تأسیس مرکز تحقیقات STEM در این مرکز شد که 7.7 میلیون دلار از دولت دریافت کرد.

سن روون کارلایل، دی سیاتل

قانونی که نوآوری را تشویق می کند: با دو نماینده پارلمان اروپا که جوایز GeekWire را دریافت کرده اند ملاقات کنید
سناتور روون کارلایل

پس از 14 سال حضور در مجلس، کار کارلایل در مورد تغییرات آب و هوایی شاید مهم ترین کمک او باشد. او نگرانی خود را برای این سیاره با حرفه اولیه خود در فناوری ترکیب کرد و از McCaw Cellular Communications شروع کرد و تا نقش‌هایی در سرمایه‌گذاری‌های متعدد فناوری ادامه داد.

وی گفت: آب و هوا یک مشکل تکنولوژیکی است. «این یک مشکل اجتماعی است، این یک موضوع نوآوری است و در قلب ما به عنوان یک کشور، به عنوان خانه نوآوری است.

کارلایل در سال 2009 به مجلس نمایندگان و در سال 2016 به مجلس سنا انتخاب شد.

کارلایل با همکاری با فرماندار جی اینسلی، که برای ریاست جمهوری ایالات متحده در یک پلت فرم متمرکز بر آب و هوا نامزد می شود، از قانونی حمایت کرد که برنامه ای برای محدود کردن و سرمایه گذاری در کل اقتصاد برای کاهش انتشار کربن ایجاد کرد. واشنگتن بعد از کالیفرنیا دومین ایالتی است که انتشار کربن را محدود می کند و کارلایل گفت که اخیراً با قانونگذاران آنجا در تماس بوده است که قوانین خود را با مقررات مشابه به روز می کنند.

در آینده، او می‌خواهد آژانس‌های عمومی، شرکت‌های خدمات شهری، بنادر و موارد دیگر به عنوان بستر آزمایشی برای آزمایش نوآوری‌های ایجاد شده توسط شرکت‌های دولتی فناوری آب‌وهوا عمل کنند.

کارلایل گفت: «من می‌خواهم شرکت‌های دولتی در واشنگتن کنجکاو باشند که چگونه با تغییرات اقلیمی مقابله کنند.

در اینجا به برخی از نکات برجسته دوران مسئولیت وی اشاره می کنیم:

تغییرات آب و هوا: کارلایل از قوانین آب و هوایی دیگری حمایت می کند که تصویب شده است، از جمله قانون انرژی برای حذف واشنگتن از زغال سنگ تا سال 2025، و استانداردی برای تولید 100٪ انرژی پاک و تجدیدپذیر تا سال 2045 تعیین می کند. ایجاد استانداردی برای سوخت پاک؛ قانون ساختمان های تمیز؛ و سیاستی که عدالت زیست محیطی را در تلاش برای آب و هوا گنجانده است.

سوخت هیدروژنی: دولت فدرال قصد دارد 8 میلیارد دلار برای ساخت چهار مرکز هیدروژن پاک هزینه کند – و واشنگتن می خواهد یکی شود. بنابراین کارلایل از لایحه ای حمایت کرد که یک دفتر دولتی جدید برای سوخت های تجدیدپذیر ایجاد می کند و به ایالت کمک می کند تا سایت فرود خود را برای یکی از هاب ها ایجاد کند.

حفاظت از حریم خصوصی مصرف کننده: علی‌رغم سال‌ها تلاش و حمایت بازیگران فناوری، از جمله آمازون و مایکروسافت، این چیزی است که کارلایل در المپیا برنده نشد. اما ایالت های دیگر، از جمله کلرادو، ویرجینیا و یوتا، از زبانی که واشنگتن به عنوان الگویی برای سیاست های خود پیشنهاد کرده است، از حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان فراتر رفته اند.

تشخیص چهره: قانون مورد حمایت کارلایل، سازمان‌های دولتی را ملزم می‌کند که به طور منظم در مورد استفاده از فناوری تشخیص چهره گزارش دهند و نرم‌افزار را از نظر انصاف و دقت آزمایش کنند. مجریان قانون باید قبل از استفاده از فناوری تشخیص چهره در تحقیقات، دستور دریافت کنند، مگر اینکه این امر اضطراری باشد.

حفاظت سایبری: کارلایل قوانینی را که توسط دفتر امنیت سایبری برای توسعه استانداردها و سیاست‌های امنیتی و تنظیم الزامات گزارش‌دهی برای سازمان‌های دولتی در صورت بروز نقض‌های امنیتی ایجاد شده است، حمایت می‌کند.

بی طرفی شبکه: کارلایل به رهبری تلاش های واشنگتن برای تبدیل شدن به اولین ایالت ایالات متحده کمک کرد که قانونی را برای محافظت از بی طرفی شبکه تصویب کرد.