منو سایت

 • خانه
 • اخبار
 • قانونگذاران واشنگتن باتری های برقی را شارژ می کنند، تخفیف های کوتاه مدت را کاهش می دهند

قانونگذاران واشنگتن باتری های برقی را شارژ می کنند، تخفیف های کوتاه مدت را کاهش می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قانونگذاران واشنگتن باتری های برقی را شارژ می کنند، تخفیف های کوتاه مدت را کاهش می دهند

قانونگذاران واشنگتن باتری های برقی را شارژ می کنند، تخفیف های کوتاه مدت را کاهش می دهند
(عکس فلیکر کریتیو کامانز / ایوان رادیچ)

اگر به تخفیف های سخاوتمندانه ایالت واشنگتن برای کمک به پوشش هزینه های خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی اعتماد کرده اید، احتمالاً شانس ندارید – حداقل در حال حاضر.

مجلس قانونگذار جلسه خود را در اواخر پنجشنبه شب در سال 2022 بدون تصویب مجموعه ای از تخفیف های سخاوتمندانه برای وسایل نقلیه الکتریکی ارائه شده توسط فرماندار جی اینسلی به پایان رساند.

با این حال، او 25 میلیون دلار تخفیف برای خودروهای برقی را از اواخر امسال تصویب کرد، با هدف آنچه که او آن را “جوامع شلوغ” می نامد. 95 میلیون دلار اضافی برای کمک به مصرف کنندگان برای خرید خودروهای برقی وجود دارد، اما این تا اواسط سال آینده وارد عمل نخواهد شد و شرایط برنامه هنوز مشخص نشده است.

قانونگذاران گام های دیگری برای تسریع روند انتقال به برق برداشته اند.

سناتور Ruvan Carlisle، D-Seattle گفت: “انتخاب سیاست اصلی ما در سال جاری تمرکز بر زیرساخت شارژ بود.”

اقدامات قانونی در مورد خودروهای الکتریکی شامل موارد زیر است:

 • 69.5 میلیون دلار برای توسعه زیرساخت های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی واشنگتن برای مناطق روستایی، خانه های چند خانواده، ساختمان های اداری، مدارس و سایر مکان های عمومی.
 • 3 میلیون دلار برای شارژ زیرساخت ها در تأسیسات دولتی؛
 • 8.5 میلیون دلار برای نقشه برداری و پیش بینی طرح زیرساخت شارژ EV.
 • و لایحه ای که به انجمن های صاحب خانه اجازه نمی دهد نصب سخت افزار شارژ EV را محدود کنند.

این ایالت همچنین بلندپروازانه ترین هدف کشور را برای پذیرش خودروهای الکتریکی تایید کرد. تا سال 2030، تمام خودروهای عمومی و خصوصی – از جمله خودروها، خودروهای شاسی بلند و برخی پیکاپ ها – که در واشنگتن فروخته، خریداری یا ثبت شده اند باید برقی باشند. کالیفرنیا که بالاترین میزان پذیرش خودروهای الکتریکی را در ایالات متحده دارد، سال 2035 را هدف گذاری کرده است.

لیا میسیک، مدیر سیاست حمل و نقل واشنگتن در Climate Solutions، یک گروه مدافع، گفت: “این مهم است که قانونگذار بگوید ما این اهداف را داریم.”

Misik افزود، این ایالت همچنین متعهد به پیروی از استانداردهای وسایل نقلیه بدون آلایندگی تعیین شده توسط کالیفرنیا است، که بر انتقال به EV تاثیر می گذارد و دارای دندان های نظارتی بیشتری است.

افزایش قیمت بنزین باعث می‌شود برخی از مصرف‌کنندگان تمایل به استفاده از خودروهای برقی داشته باشند، اما موجودی خودروها در حال حاضر کم است و قیمت بسیاری از خودروها می‌تواند آنها را از محدوده خارج کند. رانندگان همچنان می توانند از معافیت جزئی از مالیات فروش ایالتی برای خودروهای برقی جدید و دست دوم و حداکثر 7500 دلار اعتبار مالیاتی فدرال برای وسایل نقلیه جدید بهره مند شوند.

در اوایل ماه دسامبر، Inslee از قانونگذاران خواست تا تخفیف هایی را برای خودروهای برقی نو و دست دوم، با مزایای بیشتر برای مصرف کنندگان کم درآمد، تصویب کنند. خانواده ای که سالانه 61000 دلار یا کمتر درآمد دارد، می تواند برای پرداخت یک ماشین الکتریکی جدید با قیمت کمتر از 55000 دلار، 12500 دلار درخواست کند. افراد پردرآمد از این معامله حذف شدند.

“ما به کار با قانونگذاران در مورد چگونگی دستیابی به این امر ادامه خواهیم داد [rebates] مایک فولک، سخنگوی Inslee از طریق ایمیل گفت: ایجاد و در دو سال آینده اجرا شد.

سایر برنامه های تامین مالی آب و هوا:

 • برقی کردن سیستم کشتی ایالتی، از جمله 1.3 میلیارد دلار برای چهار کشتی هیبریدی-الکتریکی جدید.
 • حمل و نقل دوچرخه و عابر پیاده؛
 • سیستم های خورشیدی و باتری جامعه؛
 • بهبود بهره وری انرژی برای خانه های کم درآمد؛
 • و توسعه بخش عمومی برای هیدروژن خالص.

برخی از این ابتکارات بخشی از بسته عظیم 17 میلیارد دلاری برای حمل و نقل 16 ساله است که روز پنجشنبه به تصویب رسید.

میسیک گفت که یک نقص قابل توجه در جلوی خودروی برقی، عدم تامین بودجه انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی بزرگ، مانند وسایل نقلیه بندری، محصولات نیمه تمام، کامیون های زباله، اتوبوس های مدرسه و اتوبوس های ترانزیت است.

جایگزینی وسایل نقلیه تخلیه بندر با سوخت دیزل – که اساساً نیمه مورد استفاده برای جابجایی کالاها در فواصل کوتاه، از کشتی ها به قطارها هستند – با خودروهای برقی می تواند تأثیر قابل توجهی داشته باشد. کامیون ها قدیمی، بسیار آلاینده و بسیار مستعمل هستند.

«وضعیت اضطراری بحران آب و هوا نیاز به چیزهای زیادی دارد [of investing] میسیک گفت و هر سال به چیزهای زیادی نیاز دارد. ما راه هایی برای رفتن داریم.»