• خانه
  • اخبار
  • قانونگذاران منطقه سیاتل الزامات شارژ خودروهای الکتریکی را برای ساختمان های مسکونی جدید تأیید می کنند

قانونگذاران منطقه سیاتل الزامات شارژ خودروهای الکتریکی را برای ساختمان های مسکونی جدید تأیید می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قانونگذاران منطقه سیاتل الزامات شارژ خودروهای الکتریکی را برای ساختمان های مسکونی جدید تأیید می کنند

قانونگذاران منطقه سیاتل الزامات شارژ خودروهای الکتریکی را برای ساختمان های مسکونی جدید تأیید می کنند
(عکس فلیکر کریتیو کامانز / ایوان رادیچ)

ساختمان‌های مسکونی جدید و «به طور قابل ملاحظه‌ای توسعه‌یافته» در کینگ کانتی غیرمجاز باید ۱۰ درصد از فضاهای پارکینگ را برای شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در دسترس داشته باشند و ۲۵ درصد فضاها باید زیرساخت‌هایی داشته باشند تا یک روز آن‌ها را به شارژ EV تبدیل کنند.

قوانین جدید هفته گذشته توسط شورای شهر کینگ کانتی، که منطقه ای از جمله سیاتل، بلیو و ردموند را پوشش می دهد، تصویب شد. قوانین جدید در مورد مناطق ثبت نشده شهرستان اعمال می شود که شهرهای منطقه را مستثنی می کند.

رهبران سیاتل در سال 2019 قوانینی را تصویب کردند که بر اساس آن خانه‌های تک‌خانواره‌ای جدید باید شامل پارکینگ آماده خودروهای برقی و 20 درصد فضاها برای خودروهای الکتریکی در ساختمان‌های چندخانواره باشد. برای ساختمان های غیر مسکونی، این درصد به 10 درصد از پارکینگ ها کاهش می یابد.

ایالت واشنگتن قصد دارد تا سال 2030 تمام خودروها و کامیون های سبک را فروخته، خریداری و در ایالت برق ثبت کند. این ایالت در حال حاضر رتبه چهارم کشوری را در مالکیت خودروهای برقی دارد و پس از ایالت های بسیار پرجمعیت تر مانند تگزاس، فلوریدا و کالیفرنیا قرار دارد. ساکنان شهر در شهرستان کینگ بیشترین سرانه خودروهای الکتریکی در ایالت را دارند.

مقیاس سریع زیرساخت شارژ باتری برای دستیابی به اهداف فروش EV ضروری است.

جین کول ولز، عضو شورا، گفت: «از آنجایی که ما همچنان با تأثیر فزاینده تغییرات آب و هوایی بر زندگی روزمره خود مواجه هستیم، بسیار مهم است که خلاقانه و فعالانه در مورد چگونگی انتخاب های سازگار با محیط زیست مانند وسایل نقلیه الکتریکی مقرون به صرفه فکر کنیم.» ، که در بیانیه ای از این قانون حمایت کرد.

ماه گذشته، Seattle City Light سرویس جدیدی را اعلام کرد که در آن شرکت قصد دارد شارژرهای EV را در مکان‌های منتخب در اطراف شهر نصب کند. هدف این است که رانندگان وسایل نقلیه برقی را که ممکن است به پارکینگ خارج از خیابان دسترسی نداشته باشند قادر به شارژ وسایل نقلیه خود باشند.

استارت‌آپ‌های شمال غربی اقیانوس آرام در حال تلاش برای ادامه شارژ خودروهای الکتریکی هستند. آنها عبارتند از:

  • Electric Era، یک شرکت سیاتل که سیستم‌های باتری را برای ایستگاه‌های شارژ EV می‌سازد. بنیانگذاران آن ریشه در SpaceX دارند و این شرکت بیش از 3 میلیون دلار جمع آوری کرده است.
  • OpConnect، یک شرکت پورتلند، اورگان که زیرساخت شارژ EV و نرم افزار پرداخت را ارائه می دهد. طبق گفته PitchBook، 720000 دلار جمع آوری کرده است.
  • FlexCharging، یک شرکت ردموند، واشنگتن، در حال توسعه نرم‌افزاری برای شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در ساعات کم بار است.