• خانه
  • اخبار
  • قاب 6a پیکسلی تصویری ممکن از آن را به ما نشان می دهد: افشای آن احتمالا اجتناب ناپذیر است

قاب 6a پیکسلی تصویری ممکن از آن را به ما نشان می دهد: افشای آن احتمالا اجتناب ناپذیر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قاب 6a پیکسلی تصویری ممکن از آن را به ما نشان می دهد: افشای آن احتمالا اجتناب ناپذیر است

چارچوب Google Pixel 6a که هنوز رونمایی نشده است، شواهد مهمی دارد که نشان می دهد طراحی آینده گوشی ارزان قیمت گوگل چگونه خواهد بود. بر اساس قاب مذکور، این گوشی میان رده دارای طراحی نوار چسب و دوربین افقی است که یک امضای خاص است و درست مانند جدیدترین پرچمداران گوگل است.

خالق جعبه شاعرانه پرونده را برای آدام دیوید فرستاد. او که از دریافت قاب برای گوشی‌ای که هنوز عرضه نشده بود شگفت زده شد و از این فرصت استفاده کرد و قاب را با پرچمدار قبلی پیکسل 6 مقایسه و اندازه‌گیری کرد. او می‌گوید تلاش برای قرار دادن پیکسل 6 در قاب پیکسل 6a جواب نمی‌دهد. . یک میدان کوچک به عرض چند میلی متر از این امر جلوگیری می کند. این منجر به این شد که اندازه پیکسل های 6a باید کمی کوچکتر از 6 پیکسل باشد.

همچنین از آنجایی که پیکسل 6 به دلیل تفاوت اندازه کوچک دارای صفحه نمایش 6.4 اینچی است، احتمالا پیکسل 6a دارای صفحه نمایش 6.2 یا 6.3 اینچی است.

نکته دیگری که این کیس فاش می‌کند این است که پیکسل 6a در موقعیت کلیدی مانند سایر گوشی‌های گوگل قرار دارد و دکمه پاور بالای کلیدهای تنظیم صدا قرار دارد (که ممکن است برای برخی افراد کمی عجیب باشد).

بر اساس کتیبه، Pixel 6a همچنین دارای اسکنر اثر انگشت بر روی صفحه نمایش خواهد بود. امیدواریم این اسکنر بهتر از اسکنر اثر انگشت ضعیف پیکسل 6 عمل کند، زیرا برای ثبت اثر انگشت خود در پیکسل 6 باید فشار بیشتری را وارد می کردید.

نکته جالب این است که به نظر می رسد نوار دوربین عقب نیز حدود یک سوم باریکتر از سری پیکسل 6 باشد. این احتمالاً به دلیل سنسورهای دوربین کوچکتر استفاده شده در مدل ارزان قیمت است. اندازه گیری تقریبی از منبع نشان می دهد که در حالی که پیکسل 6 دارای یک برآمدگی 21 میلی متری روی دوربین است، پیکسل 6a تنها یک نوار دوربین با ارتفاع 14 میلی متر وجود خواهد داشت.

کادر Pixel 6a را در سمت چپ قرار دهید تا Pixel 6 را در سمت راست قرار دهید

کادر Pixel 6a را در سمت چپ قرار دهید تا Pixel 6 را در سمت راست قرار دهید

قاب 6a پیکسلی چه اطلاعات دیگری به ما می دهد؟

این فیلد در ابتدا افشای اطلاعات قبلی را تایید می کند. اخبار قبلی حاکی از آن است که گوگل از طراحی جدید و پیچیده Robocop با نوار دوربین برای مدل مقرون به صرفه خود استفاده می کند. اما همچنین نشان می‌دهد که احتمالاً عرضه گوشی میان‌رده Google Pixel 6a نزدیک است.

رویداد Google I/O، کنفرانس توسعه دهندگان این شرکت، چهارشنبه آینده، 21 مه آغاز می شود. اگرچه اندام ها شکسته است، اما اکنون با توجه به فاش شدن این قاب، می توان پیکسل 6a را در همان رویداد معرفی کرد. البته به خاطر داشته باشید که سازندگان قاب اغلب قاب ها را زودتر و بر اساس اطلاعات اولیه می سازند. بنابراین ما می توانیم این چارچوب را به عنوان یک سرنخ در نظر بگیریم، نه به عنوان یک واقعیت. همچنین، بر اساس اطلاعات قبلی، به نظر می رسد این موضوع با ظاهر پیکسل 6a مطابقت دارد. بنابراین ما واقعاً هیچ دلیلی برای شک نداریم که عرضه Pixel 6a قریب الوقوع است.

نظر شما در مورد مشخصات احتمالی پیکسل های 6a چیست؟ آیا تجربه ای با گوگل مدیا داشته اید؟