• خانه
  • اخبار
  • قاب 5G هواوی برای سری میت 50/40 و نوا 9/10 نیز در دسترس خواهد بود.

قاب 5G هواوی برای سری میت 50/40 و نوا 9/10 نیز در دسترس خواهد بود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قاب 5G هواوی برای سری میت 50/40 و نوا 9/10 نیز در دسترس خواهد بود.

کمتر از یک هفته پیش، هواوی رسماً یک قاب با اتصال شبکه 5G برای گوشی هوشمند P50 Pro خود معرفی شده است. علاوه بر این، اگرچه این شرکت هنوز از پرچمدار سری Mate 50 خود رونمایی نکرده است. اما اخیرا یکی کاشف چینی ادعا می شود که این دستگاه به قاب مخصوص 5G برای فعال سازی این شبکه مجهز خواهد شد. این گوشی همچنین تنها دستگاهی نیست که از این قاب پشتیبانی می کند، زیرا موارد بیشتری از جمله گوشی های قدیمی و حتی معرفی نشده جدید وجود دارد.

قاب 5G برای گوشی های هوشمند هواوی

قاب 5G هواوی که به تازگی معرفی شده، برای سری میت 50 و همچنین برای گوشی های هوشمند جدید و قدیمی این شرکت در دسترس خواهد بود. طبق اطلاعات فاش شده، چنین کیسی از ماه آینده در دسترس خواهد بود و احتمالاً تابستان آینده سری Mate 50 به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

علاوه بر سری میت 50، هواوی نوا 10 و مدل های قبلی هواوی از جمله نوا 9 و همچنین مدل های 4G در سری میت 40 قابلیت نصب این قاب 5G را خواهند داشت. هواوی هنوز هیچ جزئیاتی در مورد سری میت 50 تایید نکرده است، اما مطمئناً منتظر برخی از مشخصات این دستگاه هستیم.

سری Huawei Mate 50 احتمالاً با صفحه نمایش بزرگی عرضه خواهد شد که ممکن است دیافراگم مشابه سری Mate 40 داشته باشد.از نظر فناوری، Huawei Mate 50 احتمالا دارای سنسور دوربین سه بعدی و همچنین یک لنز سلفی با کیفیت خواهد بود.

قاب 5G برای گوشی های هوشمند هواوی

قاب 5G برای گوشی های هوشمند هواوی

از نظر CPU، هواوی میت 50 مجهز به جدیدترین پردازنده کوالکام که از فرآیند ساخت 4 نانومتری بهره می برد. با این حال، اطلاعات بیشتری از مدل دقیق چیپست این گوشی در دست نیست.

گزارش شده است که سری Huawei Mate 50 با سیستم عامل HarmonyOS 3.0 دارای مجموعه ای از ویژگی های جدید در مقایسه با HarmonyOS 2.0 است. در نهایت گفته می شود که این دستگاه از بهترین ترکیب بندی و مشخصات دوربین بهره می برد که این گوشی را در زمان حال بهترین حالت راحتی می کند.

نظر شما در مورد ارائه قاب 5G هواوی برای گوشی های بیشتر این شرکت چیست؟