منو سایت

قاب محافظ Apple iPhone 20 20 Meg Safe را ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قاب محافظ Apple iPhone 20 20 Meg Safe را ببینید

اگر می خواهید یک گوشی موبایل در سال 2022 با طراحی کلی از سال 2014 بفروشید، هیچ پیشرفتی وجود ندارد! می دانیم که طراحی آیفون SE 2022 شبیه به آیفون 8 است که همان آیفون 6 با قاب پشتی شیشه ای است. با این حال، در سال 2022، اپل یک اکوسیستم می خواهد با سیف خودت را توسعه بده اپل لوازم جانبی مغناطیسی جدید خود با نام Magsafe را با خانواده آیفون 12 معرفی کرده است که به نظر می رسد از این اکوسیستم در محصولات موبایل جدید اپل استفاده شود و آیفون SE 2022 نیز از این قاعده مستثنی نیست. بیایید نگاهی به قاب Mag Safe آیفون SE 2022 اپل بیاندازیم.

قاب محافظ Apple iPhone SE 2022 Meg Safe

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، قاب آیفون SE 2022 Magsafe طراحی زیبایی دارد. بخشی از قاب پشتی شفاف است که طراحی قاب پشتی خود گوشی را نشان می دهد. همزمان در این قسمت شفاف شما می توانید یک دایره مغناطیسی به رنگ شیری مشاهده کنید.

رنگ بندی کلی قاب ها ممکن است به رنگ های خود دستگاه اشاره داشته باشد یا نباشد، بنابراین نمی توان با قاطعیت گفت که آیفون اقتصادی جدید اپل در این رنگ ها عرضه خواهد شد.

قاب محافظ Apple iPhone SE 2022 Meg Safe

قاب محافظ Apple iPhone SE 2022 Meg Safe

همانطور که انتظار داشتیم، دوربین آیفون SE 2022 این یک دوربین تکی است. 2 سوراخ دیگر در کنار آن وجود دارد. این دو سوراخ برای فلاش LED و میکروفون در قاب پشتی برای استفاده از دوربین (و سایر موارد) است.

دکمه سمت راست قاب که مشخصا برای دکمه قفل است و در این قاب ها تفاوت زیبایی با رنگ کلی محصول دارد. نظر شما در مورد قاب برای iPhone SE 2022 Meg Safe چیست؟ البته نام دستگاه هنوز مشخص نیست.