• خانه
  • اخبار
  • قاب خنک کننده Ice-Skin Oppo Find X5 Pro دما را تا 3 درجه سانتی گراد کاهش می دهد

قاب خنک کننده Ice-Skin Oppo Find X5 Pro دما را تا 3 درجه سانتی گراد کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قاب خنک کننده Ice-Skin Oppo Find X5 Pro دما را تا 3 درجه سانتی گراد کاهش می دهد

سریال ماه گذشته Oppo Find X5 ارائه شده با دوربین بهبود یافته با تراشه ویژه Marisilicon X. این خانواده جدیدترین پرچمدار این شرکت چینی است. اگرچه مدل پرو دارای مکانیزم خنک کننده چشمگیری است، اما اوپو یک محفظه خنک کننده برای آن معرفی کرده است. قاب خنک کننده Ice-Skin Oppo Find X5 Pro دما را تا 3 درجه سانتی گراد کاهش می دهد.

کیف خنک کننده Oppo Find X5 Pro Ice-Skin

با استفاده از این قاب خنک کننده موبایل می توانید در شرایط مناسب تری بازی کنید. دمای 3 درجه کمتر ممکن است چندان مورد توجه قرار نگیرد، اما در دراز مدت می تواند مفید باشد.

Oppo Find X5 Pro به چیپست Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 مجهز شده و دارای سیستم خنک کننده پیشرفته است. با این حال، کیس خنک کننده جدید Ice-Skin دارای یک فناوری انقلابی مبتنی بر لایه هیدروژل Glacier-Mat است.

قاب خنک کننده پوست یخ

قاب خنک کننده پوست یخ

لایه هیدروژل در محفظه خنک کننده به طور مداوم رطوبت هوا را جذب می کند تا یک سیستم خنک کننده دایره ای ایجاد کند. این فناوری توسط محققان دانشگاه ووهان توسعه یافته است.

قاب خنک کننده Ice-Skin Find-X5 Pro نازک و سبک است و باعث می شود بدون احساس اضافه وزن با گوشی هوشمند شما سازگار باشد. شبیه گونی است که با بند بسته شده است. خنک کننده Ice-Skin بخشی از پکیج مشتریانی است که Find X5 Pro را از چین از قبل خریداری کرده اند. هنوز جزئیاتی در مورد در دسترس بودن جهانی Find X5 Pro و کیس خنک کننده Ice-Skin در دسترس نیست.

نظر شما در مورد این ابتکار Oppo چیست؟