• خانه
  • اخبار
  • قابلیت کنترل فشار خون تا سال 2024 به اپل واچ اضافه نخواهد شد

قابلیت کنترل فشار خون تا سال 2024 به اپل واچ اضافه نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قابلیت کنترل فشار خون تا سال 2024 به اپل واچ اضافه نخواهد شد

به نظر می رسد اپل تا سال 2024 نمی تواند قابلیت سنجش فشار خون را به اپل واچ اضافه کند، این شرکت در توسعه این ویژگی با مشکل جدیدی مواجه شده است.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، اپل قصد دارد در آینده ای نه چندان دور یک دستگاه سنجش فشار خون را به ساعت هوشمند خود اضافه کند. اما گزارش های اخیر نشان می دهد که مصرف کنندگان تا سال 2024 نباید انتظار این ویژگی اپل واچ را داشته باشند.

اطلاعات منتشر شده نشان می دهد که این شرکت در توسعه این ویژگی با مشکل جدیدی مواجه است. به همین دلیل است که اپل واچ 8 بدون این ویژگی عرضه می شود. گزارش اخیر بلومبرگ همچنین نشان می دهد که مشکلات اپل در توسعه عملکرد اندازه گیری فشار خون این عملکرد را تا سال 2024 به تعویق انداخته است. به گفته منابع آگاه، مشکل اصلی در آزمایش توسعه این عملکرد، دقت پایین در اندازه گیری فشار خون است. فشار خون در اپل واچ جدید.

این ویژگی باید فشار خون بالا را به کاربر هشدار دهد و مراجعه به پزشک را توصیه کند. البته در حال حاضر قابلیت های پایش فشار خون به صورت هوشمند در Apple Health اجرا می شود. علاوه بر این، اپل قصد دارد نظارت غیرتهاجمی قند خون را توسعه دهد. البته برای رسیدن به چنین فرصت هایی چند سال دیگر فرصت خواهیم داشت. امسال احتمالاً برخی از ویژگی های مربوط به سلامت خواب، تناسب اندام، مدیریت دارو و سلامت زنان به نسل جدید ساعت های هوشمند اضافه خواهد شد.