• خانه
  • اخبار
  • قابلیت چند دستگاهی برای کاربران واتس اپ در دسترس است

قابلیت چند دستگاهی برای کاربران واتس اپ در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قابلیت چند دستگاهی برای کاربران واتس اپ در دسترس است

واتس اپ اعلام کرده است که قابلیت Multi Device اکنون در همه دستگاه ها به صورت عمومی در دسترس خواهد بود. پیش از این، این ویژگی فقط برای کاربران بتا در دسترس بود.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، قابلیت چند دستگاهی در پیام رسان واتس اپ به کاربران این امکان را می دهد که از این پیام رسان در چهار دستگاه به طور همزمان استفاده کنند. به گفته این شرکت، اکنون همه دستگاه ها به طور کلی می توانند از این ویژگی در سیستم عامل های اندروید و iOS به عنوان یک آپدیت استفاده کنند.

واتس‌اپ حدود هشت ماه پیش این ویژگی را برای چندین دستگاه معرفی کرد و در این مدت توسعه‌دهندگان باگ‌ها و مشکلات احتمالی را تصحیح کردند. حتی کاربران نسخه معمولی نیز می توانند در این مدت از این قابلیت استفاده کنند. به گفته واتس‌اپ، دستگاه‌های iOS از این پس با استفاده از به‌روزرسانی جدید تا پایان ماه جاری به این ویژگی دسترسی خواهند داشت. اما کاربران اندروید باید تا ماه آینده منتظر آپدیت خود باشند.

به نظر می رسد این ویژگی بزرگترین تغییر این پیام رسان در میان ویژگی های اخیرا منتشر شده نسخه اصلی واتس اپ باشد. زیرا با کمک آن می توان یک حساب را به دستگاه های بیشتری متصل کرد. همچنین در دستگاه اصلی نیازی به اتصال به اینترنت نخواهد بود و سایر دستگاه ها می توانند از امکانات واتس اپ به عنوان نسخه اصلی استفاده کنند.