• خانه
  • اخبار
  • قابلیت ویرایش یک توییت در توییتر همچنین تاریخ آخرین ویرایش آن را نشان می دهد

قابلیت ویرایش یک توییت در توییتر همچنین تاریخ آخرین ویرایش آن را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قابلیت ویرایش یک توییت در توییتر همچنین تاریخ آخرین ویرایش آن را نشان می دهد

قابلیت ویرایش توییت ها یکی از مهم ترین و در عین حال جذاب ترین قابلیت هایی است که در آینده به شبکه اجتماعی توییتر اضافه خواهد شد. البته لازم به ذکر است که به گفته مدیران توییتر، قابلیت ویرایش یک توییت، تاریخ آخرین ویرایش آن را نیز نشان خواهد داد. اس ترنجی با من باش.

چگونه می توان یک توییت را در توییتر ویرایش کرد؟

بیش از یک سال است که کاربران توییتر از مدیران این پلتفرم درخواست اضافه کردن قابلیت ویرایش پیام ها را دارند و به نظر می رسد که اکنون تصمیم به پیاده سازی این قابلیت گرفته اند. با این حال، این ویژگی آنطور که فکر می کنید کار نخواهد کرد. در سطح فنی، این ویژگی توییت های قدیمی را ویرایش نمی کند، بلکه تنها به شما امکان ویرایش توییت های جدید را می دهد.

جزئیات این ویژگی جدید توسط محققی به نام جین مانچون وانگ فاش شد. مکانیزم ویرایش را به خوبی توضیح داد. به نظر می رسد رویکرد توییتر برای ویرایش توییت ها تغییر نخواهد کرد. زیرا به جای تغییر متن در همان توییت (با همان شناسه)؛ این شبکه اجتماعی یک توییت جدید با محتوای تغییر یافته و همچنین لیستی از توییت های قدیمی که قبلاً مشابه هستند ایجاد می کند.

در این صورت اجرای چنین عملکردی قطعاً تعجب آور نخواهد بود. با کلیک بر روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پیام، منویی با آیتم “ویرایش توییت ها” ظاهر می شود. با انتخاب این گزینه کاربر وارد تب جدیدی برای ارسال توییت جدید می شود. تنها تفاوت این است که در زیر فیلد پیام، به جای دکمه قدیمی “Tweet”، فقط دکمه “Update” نمایش داده می شود.

امکان ویرایش توییت ها در توییتر

جین مانچون وانگ درباره این ویژگی گفت که رویکرد توییتر برای ویرایش توییت‌ها بدون تغییر به نظر می‌رسد، زیرا به جای تغییر متن یک توییت به همان توییت (با همان شماره شناسه)، توییت جدیدی با محتوای اصلاح شده به همراه فهرست ایجاد می‌شود. قدیمی ها. توییت ها و این ویژگی شامل توییت های قدیمی نمی شود.

ایلان ماسک، رئیس تسلا و اسپیس ایکس اخیراً خرید کاملی را در توییتر ارائه کرده است. هیئت مدیره شرکت این پیشنهاد را بدون تأخیر رد کرد و نسبت به تصرف خصمانه آن اقدام کرد. در پاسخ ظاهراً تصمیم گرفت از سایر سرمایه گذاران حمایت کند. به گفته منابع آنلاین، ایلان ماسک در حال مذاکره با سرمایه گذاران احتمالی برای امکان خرید مشترک در توییتر است. طرح جدید میلیاردر برای خرید این شبکه اجتماعی به همراه سایر سرمایه گذاران در روزهای آینده رسمی خواهد شد. نیویورک پست به نقل از منابع آگاه در این باره مطالب مهمی نوشته است.

توییتر از پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید این شبکه اجتماعی قدردانی می کند

گزارش شده است که ماسک در حال بررسی همکاری با Silver Lake Partners است. اگون دوربان، رئیس مشترک Silver Lake Partners نیز یکی از اعضای هیئت مدیره توییتر است. او قبلاً تیم تجارت ماسک را در طول تلاش ناموفق خصوصی سازی تسلا در سال 2018 رهبری می کرد. مقامات کارگزار سرمایه گذاری از اظهار نظر خودداری کردند.

مطابق با GizChinaایلان ماسک پیشتر گفته بود که اگر بقیه سهام را در توییتر خریداری نکند (الان ماسک 9.1 درصد) را خریداری کند، “برنامه جایگزین” خواهد داشت، اما جزئیات را فاش نکرد. شاید برنامه میلیاردر جذب سرمایه گذاران جدید به این معامله باشد. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا ایلان ماسک بالاخره توییتر را می خرد؟ فکر می‌کنید با خرید توییتر توسط ایلان ماسک، سرنوشت این شبکه اجتماعی چه خواهد شد؟!