• خانه
  • اخبار
  • قابلیت ویرایش توییت ها احتمالا به زودی به توییتر اضافه خواهد شد

قابلیت ویرایش توییت ها احتمالا به زودی به توییتر اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قابلیت ویرایش توییت ها احتمالا به زودی به توییتر اضافه خواهد شد

توییتر یکی از محبوب ترین و در عین حال ساده ترین شبکه های اجتماعی در جهان امروز است. این شبکه اجتماعی که به عنوان میکروبلاگ نیز شناخته می شود، سال هاست که قادر به ویرایش توییت ها نیست. اما به نظر می رسد به زودی قابلیت ویرایش توییت ها نیز به این شبکه اجتماعی اضافه شود. اس ترنجی با من باش.

ویرایش توییت با استفاده از دکمه Edit … امکان پذیر خواهد بود!

آیا تا به حال توییت کرده اید و پس از ارسال توییت برای افتخار و افتخار به خود، اما با خواندن دوباره توییت متوجه می شوید که به دلیل اشتباه تایپی برعکس است. منظورت را توییت کردی چه در مورد جامعه توییتر هیجان زده باشید و چه نباشید و در توییت کردن شرکت می کنید، می تواند یک شوخی سرگرم کننده یا یک تحلیل عجیب و اغراق آمیز باشد.

امکان ویرایش توییت ها

اما خبر مهمتر این است که توییتر احتمالا به زودی دکمه ویرایش مورد انتظار کاربران را آزمایش خواهد کرد. توییتر عمدتا به دلیل نداشتن دکمه ویرایش معروف است، بنابراین تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که قبل از ارسال توییت و دریافت بازخورد منفی، متن پیام خود را بررسی و تصحیح کنید. اما به زودی ممکن است بتوانید به سادگی با ضربه زدن روی دکمه ویرایش، توییت خود را ویرایش کنید.

توییت اخیر یکی از توسعه دهندگان در هفته اول آوریل گفت که شرکت در حال کار بر روی اضافه کردن دکمه ویرایش است. روز شنبه، دیلان راسل، عضو 9to5Google، توییت کرد که می تواند دکمه ویرایش را قبل از انتشار در توییتر فعال کند. به خاطر داشته باشید که این دکمه هنوز کار نمی کند، اما به ما ایده می دهد که چه انتظاراتی از پلتفرم رسانه های اجتماعی داشته باشیم، موضوعی که موضوع پیشنهاد 41 میلیارد دلاری میلیاردر برای خرید کامل از ایلان ماسک است.

پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید توییتر به مبلغ 41 میلیارد دلار

برای دسترسی به دکمه ویرایش توییت، باید منوی Overflow را باز کنید و روی لیست ویرایش توییت در منو کلیک کنید. هنگامی که این دکمه کار می کند، کاربران می توانند املایی و اشتباهات را تصحیح کنند، محتوا را به توییتی که نوشته اند اضافه کنند و روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنند تا تغییرات مناسبی در پست ایجاد کنند. باز هم این دکمه هنوز کار نمی کند و اگر بخواهید از آن استفاده کنید پیغام خطا ظاهر می شود.

نظرسنجی ایلان ماسک نشان می دهد که تعداد زیادی از کاربران توییتر خواهان یک دکمه ویرایش اضافه هستند

در حال حاضر، توییتر می گوید که دکمه ویرایش در ابتدا برای مشترکین توییتر آبی در نسخه بتا در دسترس خواهد بود. قبل از اینکه این ویژگی برای همه کاربران توییتر در دسترس قرار گیرد، این شرکت می تواند تغییرات لازم را انجام دهد. جالب اینجاست که در روزی که ماسک در ابتدا 9.2 درصد از سهام توییتر را خریداری کرد، منتظر نتایج نظرسنجی بود که نشان داد 73.6 درصد از کاربران توییتر می خواهند دکمه ویرایش را اضافه کنند و بقیه، 26، 4 درصد، نمی خواهند. چنین ویژگی متمایزی را می خواهید.

نظر شما در مورد این چیست؟ آیا می خواهید بتوانید برای تصحیح اشتباهات و افزودن محتوا در پست های توییتر خود تغییراتی ایجاد کنید یا اینکه از تغییر توییت خود برای همیشه خوشحال هستید؟ این در حالی است که آخرین اخبار از پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید توییتر به قیمت 54.20 دلار به ازای هر سهم نیز باید به صورت نقدی پرداخت شود.

توییتر از پیشنهاد ایلان ماسک قدردانی می کند

مطابق با PhoneArenaروز جمعه، هیئت مدیره توییتر سیاست جدیدی را اتخاذ کرد. این سیاست که به عنوان قرص سمی نیز شناخته می شود، تلاشی برای به حداقل رساندن دارایی های یک فرد خاص است که تهدید می کند کنترل یک شرکت را به دست بگیرد. این یک تاکتیک تدافعی است که در رقابت های تجاری در دهه 1980 استفاده می شد و اکنون توییتر از آن علیه ایلان ماسک استفاده می کند.

با استفاده از تاکتیک قرص سمی، اگر شخص یا شرکتی 15 درصد یا بیشتر از سهام توییتر را بدون تایید هیئت مدیره خریداری کند، سایر سهامداران مجاز خواهند بود با تخفیف به توییتر سهام اضافه کنند. این باعث می شود دارایی های ماسک کارایی کمتری داشته باشد و خرید این شرکت گران تر شود. قوانین مربوط به قرص های سمی در 14 آوریل 2023 منقضی می شود.

توییتر در بیانیه ای اعلام کرد که طرح حقوق و دستمزد احتمال اینکه هر شخص حقوقی، فرد یا گروهی با جمع آوری بازار آزاد بدون پرداخت پاداش کنترل کافی به همه سهامداران یا بدون ارائه زمان کافی برای قضاوت آگاهانه، کنترل توییتر را به دست آورد، کاهش می دهد. و اقداماتی را انجام دهد که به نفع سهامداران باشد. نظر شما در مورد قابلیت ویرایش توییت ها چیست؟