• خانه
  • اخبار
  • قابلیت های چند رسانه ای توییتر در آپدیت های بعدی به این پلتفرم اضافه خواهد شد

قابلیت های چند رسانه ای توییتر در آپدیت های بعدی به این پلتفرم اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قابلیت های چند رسانه ای توییتر در آپدیت های بعدی به این پلتفرم اضافه خواهد شد

توییتر پیش از به قدرت رسیدن ایلان ماسک یک گرایش محافظه کارانه در قالب یک میکروبلاگ محبوب بود. اما به نظر می رسد که خرید این شبکه اجتماعی توسط ایلان ماسک آغازی بر سیاست های جدید در این پلتفرم باشد. همانطور که مشخص است، قابلیت های چند رسانه ای توییتر در به روز رسانی های آینده به این پلتفرم اضافه خواهد شد. اس ترنجی با من باش.

قابلیت های چند رسانه ای توییتر باعث افزایش سطح این پلت فرم خواهد شد

با توجه به اینکه توییتر اخیرا توسط ایلان ماسک خریداری شد، به نظر می رسد باید شاهد تغییراتی در سیاست های قدیمی این پلتفرم باشیم. همانطور که گزارش شده است، این شرکت در حال کار بر روی روش جدیدی برای تمجید از توییت ها، و همچنین گزینه های جدید برای توییت های چند رسانه ای و ویژگی های ویژه برای نمایش آسان وضعیت و ضمایر در پروفایل های کاربر است.

به نظر می رسد کشف ویژگی در حال تحول وضعیت توییتر که توسط دیلن راسل، مشارکت کننده 9to5Google کشف شده است، به جای نشان دادن آنچه شما انجام می دهید، بر یافتن حساب ها و توییت ها تمرکز کرده است. زیرا با ضربه زدن روی وضعیت اکانت، از کاربران خواسته می شود که دکمه های یکی از این موارد را نمایش داده و وضعیت نشان داده شده (Join) یا دنبال کردن (پیوستن) را پیدا کنند.

در کنار ویژگی Circles که اخیرا توسط توییتر اعلام شده است، این ویژگی به شما امکان می دهد تا گروه هایی با حداکثر 150 دوست ایجاد کنید و این ویژگی جدید وضعیت به کاربران امکان می دهد با یکدیگر بیشتر آشنا شوند و جوامع را بهتر بشناسند. از جوامع اغلب ایجاد کاملا نزدیک است.

قابلیت های چند رسانه ای در توییتر

توییتر همچنین قصد دارد صفحه ضمایر جدیدی را معرفی کند تا به کاربران این اپلیکیشن احترام بیشتری بگذارد و با یکدیگر هماهنگی بهتری داشته باشد و این اطلاعات جامع را برای بهبود ظاهر ارائه دهد. نه فقط به عنوان یک ویژگی اضافی در دسترس کاربران. توییتر حتی در تلاش است تا به کاربران این فرصت را بدهد که توییت‌ها را با دکمه‌ای بین «لایک یا پاسخ» و «اشتراک‌گذاری» تحسین کنند.

دقیقاً مشخص نیست که این ویژگی چگونه کار می کند، اما توییت ها احتمالاً تعداد کل تشویق های دریافت شده را نشان می دهند. علاوه بر دو ویژگی متمرکز بر فعالیت‌های اجتماعی که در حال توسعه هستند، توییتر همچنین امیدوار است که بستری برای توییت‌های چندرسانه‌ای ایجاد کند تا از خروج کاربران از پلتفرم و انتخاب بین تصاویر یا ویدیوها در هنگام پیوست جلوگیری کند. توییت کردن رسانه ها را آسان کنید.

وعده های ایلان ماسک برای خرید توییتر چیست؟

به گفته راسل، توییتر همچنین در حال کار بر روی یک افزونه جدید برای این برنامه است که به کاربران اجازه می دهد به توییت هایی که دوست دارند پاسخ دهند. به عنوان یکی از مهمترین ویژگی های کشف شده، هنوز مشخص نیست که تحسین چگونه کار می کند. مشخص نیست که آیا این به رسمیت شناختن با جوایز و ارزش پولی همراه خواهد بود، آیا منحصر به توییتر آبی است یا حتی چه زمانی چنین ویژگی مهمی منتشر خواهد شد.

مطابق با TechRadarاز آنجایی که تسلط ایلان ماسک در توییتر با امضای قرارداد بین این دو اجتناب ناپذیر به نظر می رسد، بسیاری از کاربران نگرانی خود را در مورد میزان سود نامحدود آزادی بیان برای محیط برنامه نویسی ابراز کرده اند. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. اما در مجموع امیدواریم به جای اینکه به برخی کاربران دلیل بیشتری برای حمله به عقاید و عقاید یکدیگر بدهند، زمینه مشترکی برای اتحاد و دوستی ایجاد کنند، زیرا مطمئنا توییتر به تعداد بیشتری از آنها نیاز دارد.