منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • قابلیت های از راه دور: این استارت آپ یک پلت فرم اجاره دفتر خانه به سبک Airbnb ایجاد می کند

قابلیت های از راه دور: این استارت آپ یک پلت فرم اجاره دفتر خانه به سبک Airbnb ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند
فضای کاری در پورتلند، همانطور که در وب سایت رادیوس دیده می شود. (تصویر رادیویی)

هیچ کس تا به حال نگفته است که کار از خانه باید از طرف باشد مال شما در خانه.

از آنجایی که شرکت‌های بیشتری برای بازگرداندن کارگران به دفاتری که برای دو سال تقریباً خالی بوده‌اند، حرکت می‌کنند، یک استارت‌آپ پورتلند کار از راه دور را با پلتفرم فناوری خود دو برابر می‌کند.

Radioous به کاربران کمک می کند تا مکان های کاری خانگی خود را به سبک Airbnb فهرست کنند و به افراد اجازه می دهد از خانه خارج شده و وارد خانه دیگری شوند که در همسایگی آنها است. رادیوس همچنین تمرکز B2B دارد و با شرکت‌ها کار می‌کند تا به کارکنان خود کمک کند تا از مزایای همکاری شخصی و تعادل بین کار و زندگی بدون نیاز به سفر به یک دفتر سنتی بهره ببرند.

آمینا مورئو رادیوس را در ژوئن گذشته با بنیانگذاران برایان هندریکسون و iLan Epstein به عنوان یک بتا خصوصی کوچک راه اندازی کرد و رسماً شروع به گسترش تجارت در پاییز گذشته کرد.

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند
بنیانگذار رادیوس آمینه مورو. (عکس از آمینه مورو)

مورئو شدیداً به مزایای دورکاری و آنچه در طول همه‌گیری COVID-19 در مورد آینده کار آموخته شد اعتقاد دارد. او درباره اشتباهات ما می نویسد و معتقد است که شکاف بین آنچه شرکت ها می خواهند و نیازهای کارمندان به به اصطلاح استعفای بزرگ کمک کرده است.

مورو گفت: «یک چیز مشترک هر دو طرف وجود دارد، خواه متوجه شوند یا نه، و آن این است که همکاری شخصی حداقل گاهی اوقات مهم است. مشکل از دست دادن بهترین استعدادها ادامه خواهد داشت.

او گفت: «ما به شرکت‌ها روشی منعطف‌تر، بر اساس تقاضا و منحصربه‌فرد ارائه می‌دهیم تا فضایی را برای همکاری شخصی فراهم کنیم، که برای مردم بسیار راحت‌تر است، زیرا درست در محله‌هایشان است.

رادیوس به تازگی به 50 آگهی در پلتفرم خود رسیده است، که مورئو آن را “مرحله بزرگ” نامید، زیرا استارتاپ به سرمایه گذاران گفته است که پولشان آنها را به کجا می برد و آنها از برنامه قبل بودند.

این شرکت یک دور سرمایه گذاری 265000 دلاری را در ژانویه با حمایت صندوق بذر پورتلند و صندوق استارت آپ 7 Westside OTBC تکمیل کرد.

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند
فضاهای کاری رادیواکتیو از خانه های مدرن بزرگ تا دفاتر کوچک در حیاط خلوت را شامل می شود. (عکس رادیویی)

مشاغل رادیواکتیو با حدود 150 دلار در روز اجاره داده می شوند. قیمت تا حد زیادی به این بستگی دارد که یک فضا چند نفر را می تواند در خود جای دهد و به گفته مورو، صادقانه بگویم چقدر جالب است. یک تریلر بازسازی شده Airstream از دهه 1970 50 دلار به علاوه 10 دلار برای تمیز کردن و 10 دلار برای تعمیر و نگهداری است.

لیست های دیگر شامل خانه های مدرن، خانه های ییلاقی حیاط خلوت، دفاتر زیرزمین و حتی دفتری است که به قطار تبدیل شده است، که برای ارائه به مشتریان و تیم های خارج از سایت ایده آل است و روزانه 560 دلار هزینه دارد.

در لیست آمده است: «از آنجایی که این یک خط راه آهن فعال است، لطفاً هر از گاهی منتظر بوق قطار باشید!»

رادیوس شرکت‌هایی را از صنایع مختلف جذب کرده است که می‌خواهند به کارمندان از راه دور خود از یک روز دوری از خانه بهره ببرند. یک شرکت مستقر در پورتلند به نام Grovemade که لوازم جانبی دفتر خانه را تولید می کند، به مکان های ملاقات برای کارمندانی نیاز داشت که ساکت تر از کارخانه شرکت بودند، و آنها اولین مشتری شرکتی رادیوس بودند که بر اساس اشتراک ثبت نام کردند.

رادیوس رقبای خود را هر کسی می‌داند که فضای کاری را بنا به تقاضا می‌سازد، از فضاهای کاری مشترک مانند WeWork گرفته تا اتاق‌های کنفرانس هتل.

مورو گفت، اما این مکان‌ها اغلب گران‌تر هستند و راحتی در خانه ندارند. هیچ ترموستات یا پنجره ای وجود ندارد که بتوانید کنترل کاملی بر دمای خود داشته باشید.

مورو گفت: “ما در دو سال گذشته به این کار عادت کرده ایم.” «من شما را هم نمی‌دانم، اما ما زن‌ها، دست‌ها و پاهایمان همیشه یخ زده است. ما خیلی سردیم بنابراین داشتن گرما و کنترل روی آن چیز خوبی است. این چیزها مهم است.»

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند
یک شعاع دیگر برای اجاره. (عکس رادیویی)

اگرچه گردآوری افراد محل فروش است، اما فضاهای پرتوزا نیز برای هرکسی که نیاز به دور شدن از یک مکان بد برای کار در خانه دارد، ایده آل است، خواه نمی توانند در خانه تمرکز کنند یا نمی توانند از هم جدا شوند.

مورئو در حین چت در زوم با brooztechnology از دفتر خانه اش گفت: “اجازه دهید به شما بگویم، من از این چهار دیوار خسته شده ام.” «بنابراین، من برای فردا جایی برای رادیوس رزرو کرده ام و صبح هم جلسات شخصی دارم. و سپس از بقیه اعضای تیمم دعوت کردم که بعدازظهر که می‌خواهند به آنجا بروند.»

این همان انعطاف‌پذیری است که موریو فکر می‌کند برای شرکت‌های بزرگتر عاقلانه است که به آن توجه کنند، زیرا آنها اصرار دارند که کارمندان باید تعداد معینی از روزهای هفته را در دفتر حضور داشته باشند.

او گفت: «فقط به این دلیل که دفتر شما باز است، به این معنی نیست که باید به طور کامل یا حتی جزئی مراجعه کنید. شما فقط می توانید آن را باز کنید و بگویید: “بیا، اگر می خواهی، اگر نمی خواهی نیای.”

مورو تنها کارمند تمام وقت در رادیوس در حال حاضر است. او با 11 هنرمند در سمت های مختلف کار می کند.

او شعاع 16 مایلی را در اطراف مرکز شهر پورتلند ترسیم کرد تا حد اصلی رادیوس را تعیین کند، اما برنامه این است که آن را “میخ و مقیاس” کند. مورو می خواهد بازار دوم از نظر فرهنگی متفاوت از پورتلند باشد – شاید شهری در غرب میانه یا جنوب – بنابراین او می تواند تعیین کند که چگونه در همه مکان ها جا شود.

پس از اینکه استارت آپ کتاب توسعه داد، رادیوس امید زیادی به کار از راه دور دارد.

مورو گفت: «ما چندین میلیون دلار برای ساختن تیم خود، افزایش قابلیت‌های توسعه‌مان و تسلط بر ایالات متحده و سپس در نهایت جهان جمع‌آوری خواهیم کرد.