منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • قابلیت رای گیری گروهی واتس اپ به زودی در دسترس خواهد بود

قابلیت رای گیری گروهی واتس اپ به زودی در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قابلیت رای گیری گروهی واتس اپ به زودی در دسترس خواهد بود

به طور مشخص واتساپ ما در حال کار بر روی یک ویژگی جدید جالب هستیم. این شرکت قصد دارد یک ویژگی جدید “مهم” را معرفی کند که به کاربران امکان می دهد چت های گروهی را رهبری کنند و در آن شرکت کنند. امکان رای دادن در واتس اپ ممکن است موضوع جدیدی برای کاربران تلگرام نباشد، اما می تواند یکی از ویژگی های مهم واتساپ باشد.

امکان رای دادن در گروه واتس اپ

به گزارش WABetaInfo، پیام رسان محبوب متا به زودی به شما امکان می دهد نظرسنجی را در چت های گروهی در واتس اپ ارسال کنید. این قابلیت در حال حاضر در اپلیکیشن چت رقیب تلگرام و حتی پلتفرم میکروبلاگینگ توییتر وجود دارد که به کاربران امکان می دهد نظرسنجی ایجاد کنند و به دیگران اجازه رای دادن و مشاهده نتایج را می دهند.

اکنون به نظر می رسد که واتس اپ قصد دارد این ویژگی را در سرویس خود ارائه دهد و در حال حاضر در حال توسعه است.

رای گیری گروهی در واتس اپ

رای گیری گروهی در واتس اپ

گزارش WaBetaInfo تصویری را به اشتراک می‌گذارد که عمدتاً ویژگی «ایجاد نظرسنجی» را در واتس‌اپ iOS نشان می‌دهد. این در نسخه‌های بتا 2.22.6.70 مشاهده می‌شود و در حال حاضر برای همه آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس نیست.

اگرچه می‌توانیم گزینه ایجاد نظرسنجی را ببینیم، اما هنوز مشخص نیست که کاربران چگونه می‌توانند سؤال نظرسنجی بنویسند یا حتی می‌توان آن را سفارشی کرد یا خیر.

علاوه بر این، حتی ممکن است به اعضای گروه این فرصت را بدهد که بیش از یک پاسخ را در نظرسنجی انتخاب کنند. اما تا زمانی که واتس‌اپ این ویژگی را به روشی دقیق‌تر در اختیار آزمایش‌کنندگان بتا قرار ندهد، نمی‌توانیم درباره آن اظهار نظر کنیم.

نطر شما چی هست؟ فکر می کنید این ویژگی در گروه های واتساپ چقدر مفید به نظر می رسد؟