• خانه
  • اخبار
  • قابلیت اشتراک گذاری لینک های پیش نمایش به زودی به بخش وضعیت واتس اپ اضافه می شود

قابلیت اشتراک گذاری لینک های پیش نمایش به زودی به بخش وضعیت واتس اپ اضافه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قابلیت اشتراک گذاری لینک های پیش نمایش به زودی به بخش وضعیت واتس اپ اضافه می شود

WhatsApp در حال کار بر روی یک ویژگی جدید در بخش Status است که در آن کاربران می‌توانند اتصالات اینترنتی را به اشتراک بگذارند تا قبل از ورود به سیستم، آنها را مشاهده کنند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، واتس اپ در حال بهینه سازی بخش وضعیت خود است که یکی از آنها نمایش پیش نمایش اتصالات اینترنتی در اپلیکیشن است. این قابلیت مربوط به اشتراک گذاری اتصالات اینترنتی است و کاربران نیز می توانند آن ها را مشاهده کنند.

این ویژگی که در حال حاضر در حال توسعه است، به کاربران اجازه می دهد تا به جزئیات بیشتری در مورد لینک های منتشر شده دسترسی داشته باشند. در حال حاضر این قابلیت تنها در نسخه اندروید و به صورت پیش نمایش ساده قابل مشاهده است و هنوز پیش نمایش توسعه یافته ای وجود ندارد.

واتس اپ هنوز قابلیت لینک بتا جدید خود را اضافه نکرده است و فقط در حال توسعه است. اما احتمالا به زودی این قابلیت در تمامی نسخه های واتس اپ مانند اندروید، iOS و دسکتاپ در دسترس خواهد بود. در حال حاضر، کاربران فقط می‌توانند لینک‌ها را در وضعیت به اشتراک بگذارند، اما پس از انتشار این ویژگی، می‌توانند لینک را در خود اپلیکیشن تجسم کنند. شرکت ها و افراد مختلف می توانند سایر کاربران را به کلیک بر روی لینک های منتشر شده تشویق کنند و مخاطبان اطلاعات بیشتری در مورد لینک به اشتراک گذاشته شده خواهند داشت و بهتر می توانند تصمیم بگیرند که روی آن کلیک کنند یا خیر.