فینال Elevator Pitch: رقابت 4 کارآفرین را به صورت زنده در استیج GeekWire Summit تماشا کنید

فینال Elevator Pitch: رقابت 4 کارآفرین را به صورت زنده در استیج GeekWire Summit تماشا کنید

از چپ: فینالیست‌های Elevator Pitch، آمینا مورئو از رادیوس، دوین میلر از SecureSave، ارین کوئیک از PairTree و کاترین سیزوف از استرلا بیوتکنولوژی. (عکس ها توسط brooztechnology/Dan DeLong)

فینال فصل سوم brooztechnology’s Elevator Pitch چهار مدیر عامل را به نمایش گذاشت که در رقابت استارت آپی ما به صدر رسیدند و هفته گذشته در مرحله brooztechnology Summit قرار گرفتند.

اکنون در سومین فصل خود، این مجموعه ویدیویی – ارائه شده توسط گروه WestRiver – رهبران استارت‌آپ‌ها را در سفری 32 ثانیه‌ای به طبقه بالای برج اسمیت سیاتل دنبال می‌کند.

چهار فینالیست دیگر کارآفرینان را در دسته بندی های مربوطه خود شکست دادند: محل کار آینده، فین تک، محصولات مصرفی و پایداری.

آن‌ها در اجلاس brooztechnology روی صحنه رفتند تا کسب‌وکار خود را در معرض تماشاگران زنده قرار دهند، از جمله هیئت داوران ما: Anthony Bontrager، مدیر عامل WestRiver Group. ماریا کولاکورسیو، مدیر عامل Syndio و برنده فصل دوم Elevator Pitch. و کربی وینفیلد، شریک اصلی Ascend.vc.

کارآفرینانی که ارائه کردند عبارتند از:

  • دوین میلر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل SecureSave، یک راه حل پس انداز اضطراری که برای کمک به مردم برای احساس امنیت مالی طراحی شده است.
  • آمینه مورو، مدیر عامل رادیوس، یک بازار آنلاین که خانه‌ها، آپارتمان‌ها و سایر املاک مسکونی را به فضای کاری برای اجاره روزانه تبدیل می‌کند.
  • ارین کوئیک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت PairTree، سرویسی که ابزارها، منابع و پشتیبانی را برای هدایت و ساده‌سازی فرآیند پذیرش ارائه می‌دهد.
  • کاترین سیزوف، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت بیوتکنولوژی Strella، خالق فناوری حسگرهایی است که رسیدن محصول را پیش بینی می کند.

قسمت کاملاً جدید Elevator Pitch را در بالا تماشا کنیدو تمام قسمت های این فصل را اینجا پیدا کنید.

آیا داوران در فینال فصل 3 تصمیم درستی گرفتند؟ به زیر رای دهید و انتخاب کنید که فکر می کنید برنده شده است.

از تماشای شما سپاسگزاریم و برای تماشای هر قسمت در کانال YouTube brooztechnology مشترک شوید.

var pd_tags = آرایه جدید؛ pd_tags[“11219514-src”]=”نظرسنجی-oembed-simple”;