• خانه
  • اخبار
  • فینالیست های GeekWire 2022 اعلام شدند: رای گیری اکنون در ده ها دسته باز است

فینالیست های GeekWire 2022 اعلام شدند: رای گیری اکنون در ده ها دسته باز است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فینالیست های GeekWire 2022 اعلام شدند: رای گیری اکنون در ده ها دسته باز است

فینالیست های GeekWire 2022 اعلام شدند: رای گیری اکنون در ده ها دسته باز است
جسی والی ویلسون، مدیر عامل دریم باکس، برنده مدیر عامل سال 2019 شد (عکس brooztechnology / کوین لیسوتا)

پس از بررسی صدها نامزدی و تشکیل هیئت داوران انجمن، ما هیجان زده هستیم که بیش از 50 فینالیست را در جوایز brooztechnology 2022 معرفی کنیم. درمان های پزشکی برای سیستم های نرم افزاری کاربردی.

امروز ما شروع به رای گیری در ده ها دسته بندی می کنیم – همه چیز از ابتدای سال گرفته تا فناوری بعدی تا محل کار سال. برای رأی دادن به اینجا بروید یا این کار را در برگه رأی داخلی زیر انجام دهید.

فینالیست های GeekWire 2022 اعلام شدند: رای گیری اکنون در ده ها دسته باز است
چه کسی جایزه ربات را در جوایز brooztechnology امسال می برد؟

رای گیری عمومی تا 22 آوریل ادامه خواهد داشت و پس از آن برندگان را به صورت زنده در مرحله جوایز brooztechnology در 12 می اعلام خواهیم کرد.

همچنین فینالیست ها را طی چند هفته آینده در brooztechnology با سرمقاله های هر دسته ارائه خواهیم کرد.

علاوه بر رای گیری در برگه رای، برندگان را در دو دسته دیگر نیز یادداشت خواهیم کرد. معلم سال STEM که توسط DreamBox Learning ارائه شده است، از کار معلمان علم و فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام تقدیر می کند. و جایزه Geeks Give Back که توسط BECU ارائه شده است، تأثیر گروه ها و جوامع غیرانتفاعی در منطقه را به رسمیت می شناسد.

ما هیجان زده هستیم که برای جوایز شخصی brooztechnology متحد می شویم، به خصوص پس از دو سال میزبانی این رویداد به طور مجازی در طول همه گیری. ما تعداد محدودی حمایت مالی برای شب بزرگ داریم و در صورت تمایل، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.

جوایز brooztechnology در چهاردهمین سال خود یکی از مورد انتظارترین رویدادها در جامعه فناوری سیاتل است که بیش از 1000 دیوانه را گرد هم می آورد تا نوآوری و کارآفرینی را جشن بگیرند. برندگان گذشته عبارتند از Auth0، Tableau، Smartsheet، Remitly، Swype، Redfin، Convoy، Zulily، دانشمند کامپیوتر دانشگاه واشنگتن، Ed Lazowska، مدیر عامل DreamBox Learning Jesse Woolley-Wilson، TAF و بسیاری دیگر.

با تشکر فراوان از Astound Business Solutions، حامی جوایز brooztechnology 2022.

همچنین، با تشکر از سطح طلا و حامیان دسته‌ها: Wilson Sonsini، ALLtech، JLL، DreamBox Learning، Blink UX، BECU، Baird، Fuel Talent، RSM، Aon و Meridian Capital. و با تشکر از حامیان نقره ای: JP Morgan Chase و Material +.

اگر علاقه مند به حمایت مالی از یک دسته یا خرید اسپانسر میز برای رویداد هستید، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c, document,” c نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید