منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • فهرستی از استارت‌آپ‌ها برای سلامت روان در شمال غربی اقیانوس آرام، زیرا همه‌گیری باعث رشد این بخش می‌شود

فهرستی از استارت‌آپ‌ها برای سلامت روان در شمال غربی اقیانوس آرام، زیرا همه‌گیری باعث رشد این بخش می‌شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند
2Morrow، یکی از چندین استارت آپ سلامت روان مستقر در شمال غربی اقیانوس آرام، به درمان اعتیاد به نیکوتین کمک می کند. (2 عکس فردا)

این بیماری همه گیر برای سلامت روان مردم بسیار شدید است. و این رویکرد تقریباً همه را به زندگی روزمره تغییر داده است، زیرا Zoom، Teams، Slack و سایر محصولات دیجیتال واسطه تعاملات انسانی بیشتر و بیشتر هستند.

شرکت های مراقبت های بهداشتی نیاز و فرصت ها را دیدند. در چند سال گذشته، بسیاری از برنامه های کاربردی جدید، خدمات بهداشت از راه دور و سایر راه حل های دیجیتال برای حمایت از سلامت روان پدیدار شده اند. استارت‌آپ‌های جدیدی وارد شده‌اند و به فهرست رو به رشدی از شرکت‌های مرتبط، از جمله بسیاری از شرکت‌های مستقر در شمال غربی اقیانوس آرام (به فهرست کامل زیر مراجعه کنید) وارد شده‌اند.

آکادمی اطفال آمریکا و دو گروه پزشکی دیگر پاییز گذشته وضعیت اضطراری ملی را برای سلامت کودکان و نوجوانان اعلام کردند. در همین حال، طبق گزارش CB Insights، بودجه برای شرکت‌های سلامت و سلامت دیجیتال در سال 2021 به 5.5 میلیارد دلار در سراسر جهان افزایش یافته است که بیش از دو برابر سال 2020 است. و شرکت‌های بهداشتی معتبرتری مانند سیاتل Accolade و 98point6 قابلیت‌های دیجیتال شفابخش ذهن را ایجاد کرده‌اند.

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند
دیوید کوپر، مدیر بهداشت روان جهانی در Teladoc Health. (عکس از جن جون)

مدل های کسب و کار هنوز در حال ظهور هستند. دیوید کوپر، روانشناس بالینی و مدیر سلامت روان جهانی در Purchase، مستقر در Teladoc Health در نیویورک، گفت: «ما در حال حاضر محدود به فناوری خود نیستیم. ما می‌توانیم با فناوری‌هایی که داریم کارهای شگفت‌انگیزی انجام دهیم، این چیزی است که پایدار است و ارزش پرداخت کردن را دارد.»

منابع محبوب درآمد، مشارکت با کارفرمایان برای کمک به کارگران برای مقابله با استرس، یا با شرکت های بیمه برای کاهش هزینه ها یا افزایش دسترسی به درمان است. برخی از استارت آپ ها به طور مستقیم از بیماران یا ارائه دهندگان هزینه دریافت می کنند.

کوپر که قبلا بر مشارکت در شرکت سلامت دیجیتال Xealth مستقر در سیاتل نظارت می کرد، گفت که بازپرداخت مستقیم از شرکت های بیمه، مدل دیگری، می تواند چالش برانگیز باشد، اگر روشی از طیف آزمایشات بالینی عبور نکرده باشد. وی افزود: شرکت هایی با محصولاتی که کارایی خود را نشان نداده اند باید مراقب ادعاهای خود بیشتر باشند.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده تعدادی طبقه بندی برای محصولات دیجیتال برای تشویق ایده های جدید ارائه می دهد. کوپر گفت: “FDA تا آنجا که می تواند برای کمک به شرکت ها در درک چشم انداز در حال تغییر کار بزرگی انجام می دهد، نه اینکه سعی کند نوآوری را خفه کند، بلکه برای نظارت بر ایمنی بیمار تلاش کند.”

نوآورانی که از خارج از حوزه پزشکی مانند بازارهای نرم افزار سنتی می آمدند، مجبور بودند با سرعت کندتر سلامت دیجیتال سازگار شوند. کوپر گفت که این می تواند چالشی برای افرادی باشد که به این ایده عادت دارند “سریع حرکت کنید و چیزها را خرد کنید” به جای اینکه “آهسته حرکت کنید و مطمئن شوید که هیچ کس نمی میرد”، کاری که ما در تلاشیم انجامش دهیم. ما به پزشکی پایبند هستیم. ”

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند
Asha Bauer، Psy.D.، سمیناری را برای پزشکان خصوصی در اوایل سال 2020 هدایت می کند. بائر مشاور Heard است، استارت آپی در سیاتل که نرم افزاری را برای پزشکان سلامت روان توسعه می دهد. (عکس شنیدم)

این بیماری همه گیر باعث شده است که مردم بیشتر کنار گذاشته شوند و بیشتر به تلفن و لپ تاپ خود وابسته شوند. آیا جستجوی راه حل های دیجیتالی برای شرایط سلامت روان که ممکن است به این مبادله و از دست دادن ارتباط انسانی مرتبط باشد، موثر است؟ کوپر این موضوع را “کمی تفرقه افکن در جامعه سلامت دیجیتال” نامید.

جستجوی سلامت روان از طریق تلفن یا لپ تاپ ممکن است برای برخی افراد طبیعی و آسان به نظر برسد. کوپر گفت: “من مغزم را به تلفنم اختصاص می دهم.” ممکن است نسبت به چیزی که در حال حاضر بخشی از زندگی من است، احساس تهاجمی کمتری داشته باشم.”

او گفت که در آینده، شرکت های بیشتری می توانند واقعیت مجازی را با درمان سلامت روان ترکیب کنند. روند دیگری که باید تماشا کنید، ترکیب راه‌حل‌های سلامت دیجیتال با داروهای روان‌گردان است، رویکردی هنوز اثبات نشده برای درمان.

سلامت دیجیتال تنها یک ابزار در تعدادی از گزینه های سلامت روان است. کوپر گفت: “آیا برای همه مناسب است؟ خیر آیا برای برخی افراد مناسب خواهد بود؟ بله کاملا. سپس مطمئن شویم که این افراد مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت می کنند و برای آنها خوب عمل می کند.”

در زیر برخی از استارت‌آپ‌های بهداشت روان و مراقبت‌های بهداشتی در شمال غربی اقیانوس آرام با تمرکز بر سلامت روان آورده شده‌اند. این یک لیست فعال است و می دانیم که استارت آپ های بیشتری در منطقه وجود دارد. پیشنهاداتی برای اضافه کردن یک شرکت به ما در [email protected] ایمیل بزنید.

2 فردا

تاسیس شد: 2011

محل: بلوو، واش.

کاری که انجام می دهند: نرم افزار کوچینگ دیجیتال را برای کمک به افراد برای دستیابی به اهداف سلامتی مانند ترک سیگار توسعه دهید.

مدیر عامل: جو مسترسون، پرستار سابق که قبلاً در دانشگاه سیاتل سیاتل و High 5 Software نقش بازاریابی داشت.

پوشش مرتبط: استارتاپ علوم رفتاری 2Morrow 1.5 میلیون دلار برای گسترش پلت فرم دیجیتال درمانی جمع آوری می کند

ایبری

تاسیس شد: 2019

محل: بلوو، واش.

کاری که انجام می دهند: از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل صداها، حالات چهره و متون بیماران برای کمک به ارائه دهندگان در شناسایی نیازهای بالینی استفاده کنید.

مدیر عامل: یوهان بیورکلوند، معاون سابق اریکسون، که همچنین مدیرعامل شرکت بی‌سیم Betacom مستقر در Bellevue-Wash است.

مراقبت از بولدر

تاسیس شد: 2017

محل: پورتلند، سنگ معدن.

کاری که انجام می دهند: درمان از راه دور برای اختلال مصرف مواد افیونی و الکل.

مدیر عامل: استفانی استرانگ، یکی از همکاران سابق Apple Tree Partners.

پوشش مرتبط: هدف استارت آپ پورتلند درمان اعتیاد به مواد افیونی با فناوری، جمع آوری 10.5 میلیون دلار و مشارکت با Premera است.

چارلی سلامت

تاریخ تاسیس: 2020

محل: بوزمن، مونت

کاری که انجام می دهند: ارائه درمان فردی و خانوادگی و یک برنامه کاملا مجازی سرپایی فشرده برای نوجوانان و بزرگسالان جوان.

مدیر عامل: کارتر بارنهارت، که قبلاً نقش‌های متعددی را در آکادمی نیوپورت، یک برنامه درمانی برای نوجوانان بازی کرده است.

شنیدم

تاریخ تاسیس: 2019

محل: سیاتل

کاری که انجام می دهند: به متخصصان سلامت روان در مدیریت حسابداری، حقوق و دستمزد و خدمات مرتبط کمک کنید.

مدیر عامل: اندرو ریزن قبلا در یک انکوباتور داخلی در PwC کار می کرد.

پوشش مرتبط: استارت‌آپ مستقر در سیاتل 1.3 میلیون دلار برای کمک به متخصصان سلامت روان در اداره کسب‌وکار خود جمع‌آوری می‌کند

جاسپر سلامت

تاریخ تاسیس: 2007

محل: سیاتل

کاری که انجام می دهند: از طریق یک راه حل مبتنی بر تبلت به ارائه بهترین شیوه ها برای مقابله با خودکشی بیماران و پزشکان در بخش های اورژانس کمک کنید.

مدیر عامل: تاد کالن، CTO سابق در شرکت قابل توجه هوش تجاری.

جون کر

تاریخ تاسیس: 2019

محل: سیاتل

کاری که انجام می دهند: درمان از راه دور برای نوجوانان و جوانان.

مدیر عامل: جاش هرست، رئیس و مدیر عامل سابق Walkscore.

پوشش مرتبط: از آنجایی که بیماری همه گیر بر سلامت روان تأثیر می گذارد، Joon Care 3.5 میلیون دلار برای کمک به نوجوانان و جوانان جمع آوری می کند.

زنا سلامت

تاریخ تاسیس 2019

محل: یوجین، سنگ معدن.

کاری که انجام می دهند: توسعه Fitbit برای سلامت روان، از جمله جمع آوری داده ها در زمان واقعی و نظارت از راه دور بیماران، و همچنین پشتیبانی تطبیقی ​​و مستمر برای تغییر رفتار.

مدیر عامل: نیک آلن، مدیر مرکز سلامت روان دیجیتال در دانشگاه اورگان.

لیسن

تاریخ تاسیس: 2017

محل: سیاتل

کاری که انجام می دهند: از یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل متون از مکالمات درمانگر و بیمار برای ارائه بازخورد به ارائه دهندگان استفاده کنید.

مدیر عامل: دیوید اتکینز، استاد پژوهش در دانشگاه واشنگتن در مرکز تحقیقات رفتاری UW در فناوری و مهندسی.

پوشش مرتبط: با افزایش نیازهای سلامت روان، این استارت آپ سیاتل تجزیه و تحلیل جلسات درمانی مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می دهد

مطابقت سلامت روان

تاریخ تاسیس: 2019

محل: پورتلند، سنگ معدن.

کاری که انجام می دهند: کاربران را در فرآیند یافتن درمانگر راهنمایی کنید.

مدیر عامل: رایان شوارتز، مدیر سابق روابط رسانه ای که به عنوان استراتژیست در شرکت روابط عمومی LightBox Collaborative and Wonder کار می کرد.

پوشش مرتبط: Mental Health Match به افراد کمک می کند درمانگر مناسب را پیدا کنند و خانه جدیدی در پورتلند بیابند

جغد

تاریخ تاسیس: 2013

محل: پورتلند، سنگ معدن.

کاری که انجام می دهند: به خودکارسازی غربالگری و نظارت بیمار کمک می‌کند، پشتیبانی بالینی و تصمیم‌گیری را ارائه می‌کند و داده‌های پیامد فردی و جمعی را گزارش می‌کند.

مدیر عامل: اریک مایر، مدیر عامل سابق Cervel Neurotech و Calypso Medical و مدیر عامل Johnson & Johnson.

پوشش مرتبط: Owl Insights برای یک پلت فرم نرم افزاری برای درمان سلامت روان پول جمع آوری می کند

شکوفایی

تاریخ تاسیس: 2020

محل: سیاتل

کاری که انجام می دهند: بیماران را با ارائه دهندگان سلامت روان مرتبط کنید.

مدیر عامل: کولین هیلتون، یک درمانگر ازدواج و خانواده که قبلاً بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Acuity Counseling بود، یک گروه خصوصی که در سال 2021 به دست آمد.

ولانت

تاریخ تاسیس: 2005

محل: سیاتل

کاری که انجام می دهند: فناوری سلامت الکترونیک مبتنی بر بازار برای پزشکان سلامت رفتاری که با خدماتی مانند برنامه ریزی و سلامت از راه دور ادغام شده است.

مدیر عامل: رام کریشنان، مدیر عامل سابق NTN Buzztime و معاون GE Healthcare.

پوشش مرتبط: Valant در حال جمع آوری 11 میلیون دلار برای توسعه نرم افزار برای متخصصان بهداشت رفتاری است