منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • فناوری شارژ Oppo ظرفیت باتری Find X5 Pro را پس از 1600 بار 80 درصد حفظ می کند.

فناوری شارژ Oppo ظرفیت باتری Find X5 Pro را پس از 1600 بار 80 درصد حفظ می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فناوری شارژ Oppo ظرفیت باتری Find X5 Pro را پس از 1600 بار 80 درصد حفظ می کند.

کمی صادقانه تر، شرکت های تلفن همراه هیچ نوآوری قابل توجهی در زمینه افزایش عمر باتری انجام نداده اند و صرفاً ظرفیت باتری را افزایش می دهند یا فناوری های محافظت از باتری و شارژرهای سریع تر را ایجاد می کنند. با این حال، به نظر می رسد فناوری شارژ Oppo ظرفیت باتری Find X5 Pro را پس از 1600 بار روی 80 درصد نگه می دارد که بسیار عالی است. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

فناوری شارژ Oppo و حفظ کیفیت و قدرت باتری به طرز شگفت انگیزی

اپل با افزایش 18 درصدی باتری آیفون 12 پرو مکس از 3687 میلی آمپر ساعت به 4352 میلی آمپر ساعت آیفون 13 پرو مکس، این دستگاه را به یک نیروگاه هسته ای واقعی (!) تبدیل کرده است. اما واقعیت این است که این روزها نوآوری واقعی در باتری گوشی های هوشمند از چین می آید. به طور خاص، اوپو BBK از یک شارژر فلش 240 واتی SUPERVOOC در MWC رونمایی کرد که باتری را تنها در 9 دقیقه شارژ می کند.

سری Oppo Find X5 رسما معرفی شد: یک دوربین بهبودیافته با تراشه ویژه Marisilicon X

اگرچه این شارژر به طور کامل برای پرایم تایم آماده نیست، اما سیستم شارژ 240 واتی Oppo قطعا یک برگ برنده اصلی و تغییری در گیم پلی خواهد بود. هم OnePlus و هم Riley، همتایان Oppo BPK، اواخر امسال یک شارژر 150 واتی عرضه خواهند کرد که تنها در 17 دقیقه گوشی را به طور کامل شارژ می کند. اگر زمان بسیار کمی دارید، می توانید تنها در 5 دقیقه گوشی خود را تا 50 درصد شارژ کنید.

همانطور که حدس زده اید، مشکل شارژرهای سریع این است که عمر باتری لیتیومی گوشی شما را کاهش می دهند. روز دوشنبه، پس از سه سال تحقیق و نوآوری، Oppo یک بیانیه مطبوعاتی در مورد فناوری مورد استفاده در پرچمدار Find X5 Pro خود منتشر کرد. آخرین تست های این شرکت برای این ویژگی که باتری سلامت موتور نام دارد، نشان می دهد که حتی پس از 1600 چرخه شارژ، باتری 80 درصد از ظرفیت اولیه خود را حفظ می کند. در طول هر چرخه شارژ، یک باتری کاملاً خالی تا 100٪ شارژ می شود و سپس دوباره تا 0٪ تخلیه می شود.

فناوری شارژ Oppo

اوپو نموداری را منتشر کرده است که نشان می دهد باتری لیتیومی قابل شارژ با استفاده از شارژ استاندارد فلش پس از 800 دوره شارژ به 80 درصد کاهش یافته است. با استفاده از شارژ فلاش و موتور برای سلامت باتری اوپو باید گفت که 1600 چرخه شارژ نیاز است تا باتری به 80 درصد ظرفیت کاهش یابد. این یعنی باتری Oppo Find X5 Pro با استفاده از فناوری معمولی شارژ فلش، دو برابر باتری قابل شارژ دوام می آورد.

اگر هر چرخه یک روز طول بکشد، بیش از 4 سال طول می کشد تا باتری دستگاه به 80 درصد ظرفیت خود برسد. Oppo می گوید که به عنوان یک پیشرو در فناوری شارژ، توسعه آینده فناوری شارژ سریع نه تنها با قدرت بالا متوقف می شود، بلکه باید جنبه هایی مانند ایمنی، قابل حمل بودن، سازگاری و عمر باتری را نیز در نظر گرفت.

اوپو فناوری شارژ 150 واتی SuperWOOC خود را معرفی کرده است

در OPPO، این شرکت در حال برداشتن گام‌های بزرگی برای بهبود وضعیت شارژ گوشی‌های هوشمند است تا تجربه کاربری گوشی‌های هوشمند را کاملاً تغییر دهد و در عین حال به حفظ فناوری باتری‌های لیتیومی در آینده کمک کند.

مطابق با PhoneArenaاز آنجایی که در چند سال آینده پیشرفت بیشتری حاصل می شود، حتی نمی توان پیش بینی کرد که در پنج تا هفت سال آینده از نظر عمر باتری گوشی های هوشمند به چه چیزی دست خواهیم یافت. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا با شرکت هایی که از شارژرهای با ظرفیت بالا استفاده می کنند موافقید؟ به نظر شما این شرکت ها باید روی سرعت شارژ تمرکز کنند یا عمر باتری؟