• خانه
  • اخبار
  • فناوری تک لمسی: در جوایز GeekWire به سخت افزار / ابزار سال رای دهید

فناوری تک لمسی: در جوایز GeekWire به سخت افزار / ابزار سال رای دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فناوری تک لمسی: در جوایز GeekWire به سخت افزار / ابزار سال رای دهید

فناوری تک لمسی: در جوایز GeekWire به سخت افزار / ابزار سال رای دهید
در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ، سخت افزار از Carbon Robotics، Wyze، Pallet، Picnic و Pacific Northwest National Laboratory.

نرم‌افزار در منطقه سیاتل توجه زیادی را به خود جلب می‌کند، اما سخت‌افزار و گجت‌هایی که واقعاً می‌توانید با دستان خود لمس کنید چطور؟

جوایز brooztechnology Hardware / Gadget of the Year با هدف ارج نهادن به دستگاه خاصی است که مهندسی نوآورانه و تجربه کاربری مثال زدنی را نشان می‌دهد و اثری منحصر به فرد در چشم‌انداز فناوری بر جای گذاشته است.

فناوری تک لمسی: در جوایز GeekWire به سخت افزار / ابزار سال رای دهید

نامزدهای امسال آزمایشگاه ملی شمال غرب اقیانوس آرام برای سیستم تشخیص شات صوتی آن هستند. Wyze، برای Wyze Cam v3. کربن رباتیک، برای ویدر خود مختار. پالت، برای پناهگاه های خانه کوچکش. و پیک نیک، برای سیستم پیتزا روباتیک آن.

برنده سال گذشته Deako مستقر در سیاتل بود که سوئیچ های روشنایی plug-and-play به سازندگان خانه و صاحبان خانه اجازه می دهد تا به راحتی به نورپردازی با فناوری پیشرفته و کنترل از راه دور تغییر دهند.

جوایز brooztechnology از بهترین نوآوران و شرکت‌های فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام تقدیر می‌کند. فینالیست های این دسته و سایرین بر اساس نامزدهای انجمن، همراه با مشارکت داوران جوایز brooztechnology انتخاب شدند. رای گیری جامعه در همه دسته ها تا 22 آوریل ادامه خواهد داشت، همراه با بازخورد داوران برای تعیین برنده در هر دسته.

ما برندگان را در 12 می در جوایز brooztechnology که توسط Astound Business Solutions ارائه می‌شود، اعلام خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر با [email protected] تماس بگیرید.

می‌توانید در خبرنامه جوایز brooztechnology در زیر به انتخاب خود در همه دسته‌ها رأی دهید و برای اطلاعات بیشتر در مورد فینالیست‌های سخت‌افزار/ویجت سال، ادامه مطلب را بخوانید.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c, document,” c نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید

آزمایشگاه ملی شمال غرب اقیانوس آرام

فناوری تک لمسی: در جوایز GeekWire به سخت افزار / ابزار سال رای دهید
سیستم تشخیص شات صوتی از آزمایشگاه ملی شمال غرب اقیانوس آرام. (عکس PNNL)

تولید کنندگان: آزمایشگاه ملی اقیانوس آرام شمال غرب وزارت انرژی ایالات متحده در ریچلند، واشنگتن، با مؤسسات دانشگاهی و صنایع تجاری برای پیشبرد تحقیقات علمی و فناوری و نوآوری همکاری می کند.

سخت افزار / ویجت: سیستم تشخیص شلیک صوتی می تواند شلیک را در داخل خانه تشخیص دهد و نوع سلاح (کالیبر) و محل احتمالی شلیک را شناسایی کند. این اطلاعات، همراه با یک اخطار، به اولین پاسخ دهندگان این امکان را می دهد که سریعاً اقدام کنند و احتمالاً تلفات جانی را در طول تیراندازی های دسته جمعی محدود کنند.

وایزه

فناوری تک لمسی: در جوایز GeekWire به سخت افزار / ابزار سال رای دهید
Wyze Cam v3. (عکس Wyze)

تولید کنندگان: Wyze مستقر در Bothell، واشنگتن، محصولات ارزان قیمت خانه هوشمند را تولید می کند، از دوربین های امنیتی گرفته تا جاروبرقی و ترموستات.

سخت افزار / ویجت: Wyze Cam v3 آخرین نسخه از محصول اصلی این استارت آپ است. این دوربین برای استفاده در محیط داخلی یا خارجی مناسب است، دارای دید در شب رنگی 1080p است و با قیمت 29.99 دلار به فروش می رسد.

رباتیک کربنی

فناوری تک لمسی: در جوایز GeekWire به سخت افزار / ابزار سال رای دهید
Weeder Autonomous Carbon Robotics از هوش مصنوعی برای شناسایی و از بین بردن علف های هرز در حال رشد در مزارع سبزیجات استفاده می کند. (عکس از رباتیک کربن)

تولید کنندگان: Carbon Robotics مستقر در سیاتل از هوش مصنوعی و فناوری لیزر برای متحول کردن صنعت کشاورزی استفاده می کند.

سخت افزار / ویجت: LaserWeeder خودران به اندازه یک تراکتور متوسط ​​است و می تواند تا 16 هکتار زمین قابل کشت در روز را پوشش دهد و تا 100000 علف هرز را در ساعت از بین ببرد. هدف این عمل افزایش بازده محصول، کاهش هزینه‌های کلی و فعال کردن شیوه‌های کشاورزی ارگانیک پایدار است.

پالت

فناوری تک لمسی: در جوایز GeekWire به سخت افزار / ابزار سال رای دهید
دهکده ای از خانه های کوچک ساخته شده از پالت، با برخی شخصی سازی توسط ساکنان. (عکس پالت)

تولید کنندگان: پالت یک شرکت اجتماعی مستقر در اورت، واشنگتن است که برای پایان دادن به بی خانمانی آسیب پذیر کار می کند.

سخت افزار / ویجت: سایبان های پالت از پانل های پلاستیکی سخت با قابلیت مونتاژ آسان ساخته شده اند. یک واحد در یک ساعت و یک دهکده با 50 کابین در یک روز ساخته می شود. سازه ها به راحتی تمیز می شوند و در برابر آسیب های قالب و آب مقاوم هستند.

پیک نیک

فناوری تک لمسی: در جوایز GeekWire به سخت افزار / ابزار سال رای دهید
روی پیتزا از دستگاه پیک نیک روباتیک روی پیتزا استفاده می شود. (عکس پیک نیک)

تولید کنندگان: پیک نیک مستقر در سیاتل یک شرکت استارتاپ اتوماسیون مواد غذایی است که فناوری را برای رفع کمبود هزینه، بهره وری و کارگران در صنعت خدمات غذایی طراحی می کند.

سخت افزار / ویجت: پیک نیک پیتزا سیستم یک دستگاه مونتاژ پیتزا است که یک کارمند می تواند تا 100 پیتزای سفارشی 12 اینچی در ساعت تولید کند. مواد تازه روی خمیری که با دست تهیه شده است پخش می‌شود و می‌توان دستور غذا را متناسب با رستوران، آشپزخانه تجاری یا هر کسی که دستگاه را دارد تنظیم کرد.

با تشکر فراوان از Astound Business Solutions، حامی جوایز brooztechnology 2022.

همچنین، با تشکر از سطح طلایی و حامیان دسته‌ها: Wilson Sonsini، ALLtech، JLL، DreamBox Learning، Blink UX، BECU، Baird، Fuel Talent، RSM، Aon، Meridian Capital و WTIA. و با تشکر از حامیان نقره ای: JP Morgan Chase، Material + و Tomo.

اگر علاقه مند به حمایت مالی از یک دسته یا خرید اسپانسر میز برای رویداد هستید، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.