• خانه
  • اخبار
  • فناوری اینفینیکس برای اولین بار در دنیا به پوسته قاب گوشی اجازه تغییر رنگ می دهد!

فناوری اینفینیکس برای اولین بار در دنیا به پوسته قاب گوشی اجازه تغییر رنگ می دهد!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فناوری اینفینیکس برای اولین بار در دنیا به پوسته قاب گوشی اجازه تغییر رنگ می دهد!

برند اینفینیکس روز گذشته اولین نوع پوست با فناوری تغییر رنگ را معرفی کرد که رنگ آن در آفتاب تغییر می کند. با استفاده از این فناوری، کاربران می توانند با پوشاندن قسمت خاصی از دستگاه در برابر نور، قاب پشتی دستگاه خود را شخصی سازی کنند.

گزارش شده است که فناوری پوست رنگی با پاسخ به نور فرابنفش کار می کند. یک ترکیب فتوکرومیک در پوست مخلوط می شود که ساختار مولکولی آن در نور خورشید به سرعت تغییر می کند و در نتیجه تغییر رنگ می دهد. با این حال، این اثر موقتی است، زیرا رنگ پوست به تدریج به حالت اولیه خود باز می گردد.

فناوری اینفینیکس برای اولین بار در دنیا به پوسته قاب گوشی اجازه تغییر رنگ می دهد!

فناوری اینفینیکس به باتری دستگاه متکی نیست

این منبع می گوید که برخلاف فناوری الکتروکرومیک معمولی، رنگرزی چرم این شرکت یک فناوری برای تغییر رنگ غیرفعال است. این بدان معناست که برای تغییر رنگ نیازی به انرژی اضافی تامین شده توسط گوشی هوشمند نیست. مسدود کردن نور در اشکال مختلف برای ایجاد الگوهای مختلف کافی است و به شما امکان ایجاد اشکال نامحدود را می دهد.

به نقل از منبعاین فناوری جدید پوست روشن به زودی در محصولات آینده اینفینیکس اعمال خواهد شد.

اگر اخبار ترنجی را دنبال کنید، می دانید که فناوری مشابه Infinix در نوآوری های Realme 9 Pro Plus وجود دارد. البته این فناوری شیشه ای این دستگاه خواهد بود که با روکش چرمی اینفینیکس کاملا متفاوت است. این فناوری به شیشه عقب اجازه می دهد بسته به جایی که در آن هستید، رنگ های مختلفی را نشان دهد، مثلاً در داخل یا خارج از خانه. از این رو بر خلاف رایلی 9 پرو پلاس فناوری Infinix با یک قاب پشتی شیشه ای با فناوری مشابه به پوست اجازه می دهد تا رنگ خود را تغییر دهد که بسیار منحصر به فرد است.

آیا تجربه استفاده از گوشی های دارای قاب چرمی را داشته اید؟ این فناوری می تواند تجربه استفاده از این محصولات را بسیار لذت بخش و خاص تر از گذشته کند.