• خانه
  • اخبار
  • فناوری اسکن کف دست آمازون به جایگاه های امتیاز بیشتری در عرصه سیاتل می رسد

فناوری اسکن کف دست آمازون به جایگاه های امتیاز بیشتری در عرصه سیاتل می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فناوری اسکن کف دست آمازون به جایگاه های امتیاز بیشتری در عرصه سیاتل می رسد

فناوری اسکن کف دست آمازون به جایگاه های امتیاز بیشتری در عرصه سیاتل می رسد
فناوری اسکن کف دست آمازون وان برای ورود به Big Chicken، فروشگاهی در Climate Pledge Arena در سیاتل استفاده می شود. (عکس فایل brooztechnology/Kurt Schlosser)

Climate Pledge Arena به سرعت در حال جهانی شدن است زیرا روش پرداخت اسکن کف دست آمازون وان به مناطق امتیازی بیشتری در مکان های ورزشی و سرگرمی سیاتل گسترش می یابد.

این اولین باری است که فناوری آمازون در یک استادیوم ورزشی، به دور از یک فروشگاه غذا و نوشیدنی که از فناوری خرده‌فروشی بدون نقد غول فناوری Just Walk Out استفاده می‌کند، استفاده می‌شود.

آمازون وان به عنوان یک گزینه پرداخت مستقل برای مهمانانی که از Modelo Cantina، Metropolitan Grill و 1st Ave Nachos در Climate Pledge، خانه تیم Seattle Kraken NHL و تیم Seattle Storm WNBA بازدید می کنند، در دسترس خواهد بود. مهمانان می‌توانند در کیوسک‌های واقع در نزدیکی این مناطق امتیازی یا فروشگاه‌هایی که از فناوری Just Walk Out استفاده می‌کنند، برای این خدمات ثبت‌نام کنند.

فناوری بیومتریک آمازون وان اسکن کف دست کاربر را به کارت اعتباری آنها پیوند می دهد. استفاده از فناوری در عرصه‌ها برای ایجاد یک تراکنش یکپارچه‌تر برای حذف صف‌ها طراحی شده است تا طرفداران بتوانند سریع‌تر به صندلی‌های خود بازگردند.

فناوری اسکن کف دست آمازون به جایگاه های امتیاز بیشتری در عرصه سیاتل می رسد
فناوری پرداخت آمازون وان با اسکن کف دست در سمت راست. (عکس آمازون)

چهار فروشگاه دیگر Climate Pledge در کنار Just Walk Out از این فناوری استفاده می کنند. هجده دستگاه آمازون وان به عنوان گزینه پرداخت در سه منطقه امتیازی اضافی در دسترس خواهند بود که با شروع فصل بازی خانگی Kraken در برابر شوالیه طلایی لاس وگاس در روز شنبه آغاز می شود.

تاد هامفری، معاون ارشد، نوآوری دیجیتال و تجربه طرفداران Kraken، گفت: “ما بازخوردهای باورنکردنی در مورد آمازون وان از طرفداران خود دریافت کرده‌ایم، و ما هیجان زده‌ایم که فناوری را در مناطق بیشتری در Climate Pledge Arena گسترش دهیم.” یک خبر

علاوه بر Climate Pledge، آمازون وان در پارک T-Mobile و Lumen Field به همراه سایر مکان‌های فروشگاه‌های مواد غذایی آمازون، از جمله Amazon Go و Whole Foods استفاده می‌شود.

گسترش آمازون وان به پیمان آب و هوا می تواند به استراتژی صدور مجوز بالقوه اشاره کند و این فناوری را در اختیار خرده فروشان شخص ثالث قرار دهد. این کاری است که این شرکت با سیستم فناوری بدون نقد Just Walk Out خود در مکان‌هایی مانند استادیوم‌ها و فروشگاه‌های فرودگاه انجام می‌دهد.