منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • فقط از صفحه کلید مک بوک پرو بدون نمایشگر مانند مک مینی استفاده کنید. شایعه یا واقعیت؟

فقط از صفحه کلید مک بوک پرو بدون نمایشگر مانند مک مینی استفاده کنید. شایعه یا واقعیت؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فقط از صفحه کلید مک بوک پرو بدون نمایشگر مانند مک مینی استفاده کنید. شایعه یا واقعیت؟

آیا نمی دانید اگر صفحه نمایش را از صفحه کلید خاموش کنید، هنوز هم می توانید از لپ تاپ استفاده کنید؟ به نظر می رسد که بسیاری از کاربران همچنان از این ترفند استفاده می کنند. بله، به نظر می رسد که برخی افراد از خرید یک مک مینی اپل منصرف شده اند و در عوض صفحه کلید باقی مانده از یک مک بوک پرو دست دوم که نمایشگر آن آسیب دیده یا آسیب دیده و با قیمت بسیار بالایی از دستگاه جدا شده است، خریداری می کنند. ویژگی های Mac mini، فقط با اتصال آن به یک مانیتور خارجی.

مک بوک پرو بدون نمایشگر، پد لمسی، ترک پد و صفحه کلید در مک مینی وجود ندارد

در نگاه اول، ممکن است فکر کنید که ساختن مک بوک پرو بدون نمایشگر بی فایده است. اما شواهد ارائه شده توسط دوانروی این نشان می دهد که این گزینه بیشتر از آنچه قبلا تصور می شد امکان پذیر است. به عنوان مثال، یک مک بوک پرو بدون تاندربولت با درگاه USB-C می تواند به راحتی با چند کلید به یک مانیتور خارجی متصل شود و می تواند عملکرد بیشتری نسبت به مک مینی ارائه دهد. از ترک پد بزرگ آن نیز می توان به جای ماوس برای پیمایش سیستم عامل استفاده کرد.

صفحه‌کلید پایه مک‌بوک پرو نیز شما را از خرید جداگانه صفحه‌کلید شخص ثالث منع می‌کند، اما همچنان حق انتخاب دارید. تاچ پد روی کیبورد نیز یک مزیت است، اگرچه افراد زیادی انتظار استفاده از آن را ندارند، به همین دلیل است که اپل آن را از مک بوک پرو 2021 حذف کرد. اگر مک مینی ندارید، اما صفحه نمایش مک بوک شما کار نمی کند. ، می توانید آن را با پایین مقایسه کنید.

مک بوک پرو بدون نمایشگر مانند مک مینی

مک بوک پرو بدون نمایشگر مانند مک مینی

علاوه بر این، برای درصد کمی از مردم که دیگر فکر نمی‌کنند به صفحه‌نمایش مک‌بوک پرو صرفاً به این دلیل که می‌خواهند صفحه‌نمایش دیگری را داشته باشند که با مانیتور خارجی استفاده شود، ندارند، می‌توانند پنل نمایشگر را از لپ‌تاپ خود حذف کنند. اگرچه این روند دشواری خواهد بود. اما زمانی که این اتفاق بیفتد، نمایشگر می تواند به طور جداگانه در بازارهای مختلف فروخته شود. پس از انتشار این تصاویر مشخص شد که در حال حاضر چندین دستگاه مک بوک پرو بدون صفحه نمایش با قیمت های مناسبی به فروش می رسند که ارزش خرید بیشتری نسبت به مک مینی دارند.

اگر تمامی ویژگی های مک بوک پرو از جمله صفحه کلید کارآمد، ترک پد بزرگ، تاچ پد و حتی بلندگوهای استریو و سپس افت قیمت به دلیل نداشتن نمایشگر را در نظر بگیرید، به راحتی متوجه می شوید که این دستگاه بسیار کاربردی تر و پرهزینه تر است. -موثر از مک مینی. اگر در بازار پیدا کردید.

نطر شما چی هست؟ آیا در صورت داشتن شرایط، به خرید Mac Mini برای جایگزینی MacBook Pro خود با رایانه رومیزی فکر می کنید؟ به طور کلی به این ترفند جالب چه امتیازی می دهید؟