• خانه
  • اخبار
  • فصل سوم Mandalorian ممکن است زودتر از حد انتظار منتشر شود

فصل سوم Mandalorian ممکن است زودتر از حد انتظار منتشر شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فصل سوم Mandalorian ممکن است زودتر از حد انتظار منتشر شود

سریال Mandalorian یکی از سریال های جذاب مربوط به جنگ ستارگان است که در دو فصل گذشته دل مخاطبان را به دست آورده است. حالا باید منتظر فصل سوم باشیم و همانطور که مشخص است، فصل سوم سریال Mandalorian ممکن است زودتر از حد انتظار منتشر شود. اس ترنجی با من باش.

فصل سوم Mandalorian احتمالا تابستان امسال منتشر خواهد شد

جیانکارلو اسپوزیتو ستاره مندلورین اخیرا گفته است که فصل سوم این سریال ممکن است در چند ماه آینده منتشر شود. اسپوزیتو – که نقش فرمانده امپراتوری کهکشانی موف گیدئون را بازی می کند – ظاهرا تایید کرده است که فصل سوم این سریال به زودی منتشر خواهد شد. شاید حتی در تابستان امسال بتوانیم منتظر انتشار این سریال باشیم.

ترتیب تماشای فیلم های جنگ ستارگان چگونه است؟ + به دنیای جنگ ستارگان نگاه کنید

کارل ودرز بازیگر نقش گریف کارگا در این سریال اخیرا فاش کرد که ساخت فصل سوم سریال The Mandalorian اواخر ماه مارس به پایان رسیده است. با این حال اسپوزیتو مدعی است که فصل بعدی این سریال به زودی خواهد آمد و حتی ممکن است در چند ماه آینده شاهد آن باشیم.

اسپوزیتو در پاسخ به این سوال که فصل سوم چه زمانی منتشر خواهد شد، گفت که به زودی منتشر خواهد شد. ما چند کار کوچک در این زمینه داریم تا بتوانیم این فصل سریال را به خوبی اجرا کنیم. به طور کلی، فکر می کنم این سریال تابستان امسال منتشر خواهد شد. چون تاریخ خاصی نداره ولی به زودی میاد.

فصل سوم سریال ماندالوریان

فصل دوم Mandalorian در دسامبر 2020 پخش شد، بنابراین تقریباً 18 ماه از آخرین قسمت این سریال می گذرد. طرفداران جنگ ستارگان دوباره با ماندو و گروگو در کتاب بابافت متحد شده اند و این دو در قسمت های بسیار بعدی این مجموعه حضور خواهند داشت. پس از اینکه هر دو به Boba و Fenek Shand کمک کردند تا Pike Syndicate را شکست دهند، Mando و Grogou با یک جنگنده ستاره مجهز به Naboo در حال پرواز به کهکشان دیده شدند.

قابل درک است، اما ما مطمئن نیستیم که آنها کجا رفتند. به جرات می توان گفت افرادی مانند موف گیدئون، با وجود اینکه او در فینال فصل دوم Mandalorian و دیگر دشمنان احتمالی در زندان به سر می برد، چندان از آنها عقب نخواهند ماند.

آیا فصل سوم سریال مندل تابستان امسال منتشر می شود؟

به همان اندازه که دیدن فصل سوم ماندالوریا در تابستان امسال (یا زمستان امسال، برای کسانی که در نیمکره جنوبی هستند) عالی است، ما مطمئن نیستیم که این اتفاق بیفتد. زیرا با وجود پایان فیلمبرداری دو فصل دیگر سریال در اوایل سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰، فصل اول و دوم به ترتیب تا نوامبر ۲۰۱۹ و دسامبر ۲۰۲۰ به صحنه دیزنی پلاس نرسیدند.

مراحل اصلی فیلمبرداری فصل اول این سریال در فوریه 2019 به پایان رسید، یعنی 9 ماه منتظر اولین نمایش جنگ ستارگان در سرویس استریم دیزنی هستیم. در همین حال، فیلمبرداری فصل دوم در مارس 2020 به پایان رسید، اما به مدت 9 ماه پخش نشد. با توجه به این دو فصل، اگر فصل سوم این سریال تابستان امسال منتشر شود، شگفت زده خواهیم شد. تابستان مطمئناً از ژوئن تا آگوست خواهد بود، بنابراین از نظر فنی فصل سوم ممکن است در اواخر آگوست منتشر شود و ثابت کند که اسپوزیتو درست گفته است.

فصل سوم سریال ماندالوریان

با توجه به طولانی بودن مرحله پس از تولید سریال، گمان می کنیم که این سریال تا پاییز سال جاری یعنی اوایل شهریور ماه آماده اکران نباشد. با این حال، سریال مستقل Obi-Wan Kenobi بین 27 می تا 24 ژوئن پخش خواهد شد و Ms Marvel، مجموعه تلویزیونی بعدی MCU، از 8 ژوئن تا 13 جولای پخش خواهد شد. بنابراین بعید است که لوکاس فیلم و دیزنی فصل سوم The Mandalorian را همراه با هیچ سریالی منتشر کنند.

تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Bad Batch احتمالا روی بازی بعدی ماندو تاثیر خواهد گذاشت. صفحه جشن جنگ ستارگان که در 29 مه راه اندازی می شود، اطلاعات بیشتری را برای قسمت بعدی این مجموعه ارائه می دهد و ما انتظار داریم که تاریخ عرضه در آن زمان اعلام شود. اوایل امسال، یک افشاگر گفت که فصل دوم سریال The Bad Batch در بهار 2022 منتشر خواهد شد، اما مطمئناً به دلیل زمان اوبی وان و خانم مارول به تعویق افتاد.

مطابق با TechRadarشاید دیری نگذرد که تایید رسمی تاریخ انتشار فصل سوم The Mandalorian را دریافت کنیم. فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده اجرایی جان فاورو و تهیه‌کننده مشترک دیو فیلونی در روز 28 می در روز جنگ ستارگان درباره این سریال بحث خواهند کرد و انتظار می‌رود که این دو درباره ورود بعدی خود به سریال گفتگو کنند. بنابراین به زودی تاریخ انتشار را خواهیم دید. نظر شما در مورد این چیست؟