• خانه
  • اخبار
  • فروش پیکسل 6 در بریتانیا، گوگل را در بین 5 مورد برتر قرار داده است

فروش پیکسل 6 در بریتانیا، گوگل را در بین 5 مورد برتر قرار داده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فروش پیکسل 6 در بریتانیا، گوگل را در بین 5 مورد برتر قرار داده است

سری پیکسل 6 گوگل با وجود مشکلات و مسائل بسیار که باعث نگرانی کاربران در بخش نرم افزار شده بود، اما به نظر می رسد در فروش بسیار خوب عمل کند. طبق آخرین گزارش ها، فروش پیکسل 6 در بریتانیا، گوگل را در بین 5 تولیدکننده برتر قرار می دهد. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

داده‌های فروش پیکسل 6 در بریتانیا، این شرکت را در 5 تولیدکننده پرفروش بازار قرار می‌دهد.

گوگل به دلیل تصمیمش برای محدود کردن عرضه یک سری پیکسل به چندین بازار مانند ایالات متحده و ژاپن مورد انتقاد قرار گرفته است. اما گزارش جدید نشان می دهد که این رویکرد حداقل در یک کشور تاثیر مثبت داشته است و آن بریتانیا است. چون سریال پیکسل 6گوگل را در 5 شرکت برتر بریتانیا قرار داد

فرانسیسکو جرونیمو از موسسه IDC گزارش می دهد که گوگل در اوایل سال 2022 به پنجمین برند بزرگ گوشی های هوشمند در بریتانیا تبدیل شده است و این اولین بار است که سری پیکسل گوگل در رتبه پنجم این بازار قرار می گیرد. بین ژانویه تا مارس، این شرکت حدود 163900 گوشی پیکسل عرضه کرد که برای بهبود بازار این شرکت کافی است. با همین عرضه محدود، گوگل 3.3 درصد از سهم بازار را به دست آورد و پیشرفت قابل توجهی نسبت به 50900 واحد فروخته شده در سه ماهه اول سال 2021 به دست آورد.

داده‌های فروش پیکسل 6 در بریتانیا

گوگل هنوز یک بازیگر نسبتا کوچک در بازار بریتانیا است، اما این نتایج نشان می دهد که سری پیکسل ممکن است در نهایت به برگ برنده ای برای گوگل تبدیل شود. سری Pixel 6 یک زبان طراحی کاملاً جدید را با پردازنده Tensor سفارشی معرفی کرد. این راه اندازی همچنین توسط یک کمپین بازاریابی بزرگ پشتیبانی شد و بدون اشاره به در دسترس بودن چهار اپراتور اصلی در بریتانیا (Vodafone، Three، O2، EE)، این شرکت توانست توجه زیادی را به خود جلب کند.

عرضه سری پیکسل احتمالا در سه ماهه جاری کاهش می یابد، زیرا پرچمداران پیکسل 6 یکی دیگر از محصولات قدیمی بازار هستند، اما تقاضا برای آنها احتمالاً در طول ماه های تابستان افزایش می یابد. پیکسل 6a قبل از عرضه پیکسل 7 در ماه اکتبر، می‌توانیم شاهد فروش خوبی برای آن باشیم.

عملکرد اپل و سامسونگ در زبان انگلیسی هنوز عالی است

شرکت هایی مانند Oppo و HMD Global (Nokia) گوگل را در بازار بریتانیا زیر نظر دارند. اوپو در سه ماه گذشته حدود 205.9000 دستگاه فروخته و 4.2 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است، در حالی که نوکیا نیز 210700 گوشی هوشمند را با سهم 4.3 درصدی با اندکی جلوتر به فروش رسانده است. با این حال، در نهایت، بازار بریتانیا تحت سلطه اپل و سامسونگ است.

مطابق با PhoneArenaدر سه ماهه اول سال 2022، این دو برند در مجموع 80.3 درصد از سهم بازار کشور را به خود اختصاص دادند که به لطف عملکرد قوی سامسونگ، شاهد افزایش عظیم 75 درصدی در اوایل سال 2021 هستیم.

همچنین گفته می شود سامسونگ و اپل در مجموع 89 درصد از کل درآمد این بازار بزرگ را به خود اختصاص داده اند. این سازنده کره جنوبی در این سه ماهه حدود 1.58 میلیون گوشی هوشمند در بریتانیا فروخت که نسبت به 900000 دستگاه در سه ماهه قبل افزایش داشت. عملکرد این شرکت به طور دقیق ذکر نشده است، اگرچه اعتقاد بر این است که عرضه Galaxy S21 FE و Galaxy S22 نقش مهمی ایفا می کند.