• خانه
  • اخبار
  • فروش فوری سایپا پنج شنبه 5 اسفند 1392 + قیمت نهایی

فروش فوری سایپا پنج شنبه 5 اسفند 1392 + قیمت نهایی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فروش فوری سایپا پنج شنبه 5 اسفند 1392 + قیمت نهایی

پس از اعلام قیمت کارخانه محصولات سایپا دی ماه 1400 الان شاهد فروش عالی یا همان فروش فوری (از لحاظ تحویل خودرو) هستیم. در واقع فروش فوق العاده یک فروش فوری است که برای تعیین تحویل خودرو به نامزدها نیاز به قرعه کشی دارد. شرایط فروش فوری سایپا امروز پنجشنبه 5 اسفند 93 اعلام شد.

فروش فوری سایپا پنج شنبه 5 اسفند 93

خودروسازی سایپا در طرح فروش انحصاری جدید خود 5 دستگاه خودرو و 1 وانت را عرضه می کند. از جمله 3 مدل مربوط به خودروی کوئیک در آپشن های مختلف، 2 خودرو از خانواده تیبا و یک دستگاه پراید وانت یا مدل سایپا 151 SE با موتور M13.

تنها خودروی اتوماتیک این طرح را می توان کوییک پلاس دانست که حدود 275 میلیون تومان قیمت دارد و تنها در رنگ سفید موجود است. یعنی گران ترین خودرو در این طرح حتی حق انتخاب رنگ را هم ندارد. از دیگر خودروهای خانواده کوییک می توان به Quick-gear Quick و R-gear Quick اشاره کرد که به ترتیب با قیمت هایی در حدود 166 و 176 میلیون تومان در این طرح حضور دارند.

تیبا 2 EX رینگ فولادی 125 میلیون تومان قیمت دارد که می توانید دو رنگ سفید یا قهوه ای را برای آن انتخاب کنید. همچنین تیبا SX با موتور M15 با قیمت 118 میلیون تومان در 2 رنگ سفید و نوک مدادی فلزی موجود است و ارزان ترین خودرو با این طرح است.. در نهایت وانت سایپا 151 یا پراید که بالای آن سفید، مشکی و رنگی است.

فروش فوری سایپا پنج شنبه 5 اسفند 93

فروش فوری سایپا پنج شنبه 5 اسفند 93

تاریخ تحویل خودروها در این راستا فروش انحصاری سایپا حداکثر 90 روز یا همان 3 ماه است.

آخرین مهلت ثبت نام فروش سایپا از روز پنجشنبه 5 اسفند 93 به مدت 2 روز برای ثبت نام باید به سایت سایپا مراجعه کنید.

آدرس سایت پیش فروش سایپا و راهنمای ثبت نام خودرو

ماجرای حادثه شاهین سایپا با تویوتا کرولا 2013 چیست؟

سایپا سهند: ساینا فیس لیفت را ببینید

تصویر جدید خودروی سهند سایپا را مشاهده کنید

نظر شما در مورد طرح فروش فوق العاده جدید سایپا چیست؟