منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • فروش فوری سایپا روز دوشنبه 16 اسفند 93 برای مادران و متقاضیان عمومی

فروش فوری سایپا روز دوشنبه 16 اسفند 93 برای مادران و متقاضیان عمومی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فروش فوری سایپا روز دوشنبه 16 اسفند 93 برای مادران و متقاضیان عمومی

به نظر می رسد خودروسازان در حال حاضر طرح فروش ویژه ای برای مادران دارند. امروز دوشنبه 16 اسفندماه 92 فروش فوری سایپا برای مادران و متقاضیان عمومی اعلام شد. در این خصوص قیمت ها قطعی بوده و تحویل خودروها حداکثر 3 ماهه می باشد.

فروش فوری سایپا دوشنبه 16 اسفند 93

باشه بیا طرح فروش فوری سایپا برای مادران از این جا شروع کنیم که ثبت نام در قرعه کشی از امروز دوشنبه 16 اسفند 1392 آغاز شده است. ابتدا تعریف مادر در این طرح این است که باید بعد از 19 آبان 1400 فرزند دوم به دنیا آورده باشند. صحت این شرط برای متقاضیان از طریق سازمان ثبت احوال بررسی می شود.

اگر تعداد متقاضیان کمتر از ظرفیت سایپا (اعلام نشده) برای این طرح باشد، همگی خودرو دریافت می کنند، اما در صورت تعداد بیشتر، قرعه کشی انجام می شود. در جدول زیر مشاهده می کنید که 4 خودرو برای این پروژه اعلام شده است. از امروز دوشنبه 16 اسفند 1392 حداکثر تا 2 روز فرصت دارید تا ثبت نام کنید.

فروش فوری سایپا برای مادران روز دوشنبه 16 اسفند 93

فروش فوری سایپا برای مادران دوشنبه 15 اسفند

اما اگر شرایط فوق را ندارید می توانید از جدول زیر استفاده کنید. همچنین سایپا 151 SE را در طرح فروش فوری نامزدهای مشترک مشاهده خواهید کرد. این طرح نیز مانند سایر طرح های فروش خودرو به صورت ثبت نام و سپس قرعه کشی می باشد. همانند طرح فوق از امروز دوشنبه 16 اسفند 92 به مدت 2 روز فرصت دارید ثبت نام کنید.

فروش فوری سایپا به عموم در روز دوشنبه 16 اسفند 93

فروش فوری سایپا به مردم دوشنبه اسفند

نظر شما در مورد طرح فروش جدید سایپا چیست؟