منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • فروش اقلام مجازی در Horizon Worlds Meta امکان پذیر خواهد بود

فروش اقلام مجازی در Horizon Worlds Meta امکان پذیر خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فروش اقلام مجازی در Horizon Worlds Meta امکان پذیر خواهد بود

به جرات می توان گفت که متاورژن ها آخرین پدیده هستند. ایده کاوش در دنیای بی پایان با آواتار مجازی و حتی کسب درآمد ایده جذابی است. به زودی گزارش می شود که امکان فروش اقلام مجازی در Horizon Worlds Meta وجود خواهد داشت. اس ترنجی با من باش.

فرصتی برای فروش اقلام مجازی در Horizon Worlds Meta

همانطور که می دانید فیسبوک برای تمرکز بیشتر بر روی متاورز یا دنیای واقعیت مجازی نام خود را به متا تغییر داده است. اما این شرکت مطمئناً نمی تواند رسانه های اجتماعی یا حداقل نوعی رسانه اجتماعی به نام Horizon Worlds را که یک دنیای مجازی است کنار بگذارد (شما می توانید با استفاده از آواتارها در Metavari با آن ارتباط برقرار کنید). The Verge اخیراً اعلام کرده است که متا راهی برای درآمدزایی از تولیدکنندگانی که اقلام مجازی را در Metavari می فروشند، پیدا کرده است.

با فیس بوک خداحافظی کنید. نام جدید فیس بوک متا است!

توسعه دهندگان Horizon اکنون می توانند از Metawares کسب درآمد کنند. در عوض، متا به دنبال راه هایی است که به توسعه دهندگان اجازه دهد از Horizon Worlds کسب درآمد کنند. Horizon Worlds یک متا پلتفرم اجتماعی برای Quest VR است و به زودی برای تلفن های همراه و احتمالاً کنسول های بازی در دسترس خواهد بود. تعداد کمی از سازندگان Horizon اکنون می توانند آیتم ها و افکت های مجازی که ایجاد کرده اند را در سراسر جهان بفروشند.

مگان فیتزجرالد، مدیر بازاریابی محصول Horizon، اخیراً گفته است که تولیدکنندگان به طور کلی قادر خواهند بود همه چیز را بفروشند، خواه بخش VIP در دنیای مجازی آنها باشد یا فقط بخواهند در مورد موارد مجازی مانند جواهرات یا یک بسکتبال خاص بحث کنند.

در ایالات متحده، شرکت کنندگان می توانند از یک صندوق 10 میلیون دلاری که اخیراً توسط متا راه اندازی شده است، پول جمع آوری کنند تا به سازندگان با جذاب ترین های جهان پاداش دهند. اکنون، برای تشویق توسعه دهندگان بیشتر به استفاده از Horizon Worlds، متا یک سیستم خرید داخلی ارائه می دهد تا توسعه دهندگان بتوانند درآمد کسب کنند.

فرصتی برای فروش اقلام مجازی در Horizon Worlds Meta

اما متا مطمئناً از پولی که سازندگان با فروش اقلام مجازی که در متاور به دست می آورند درآمد کسب می کند. شاید بپرسید که این عناصر دقیقا چیست؟ پاسخ این است که برای خرید های Horizon، متا 25 درصد از قیمتی را که پس از قیمت گذاری روی پلتفرم باقی می ماند، دریافت می کند.

این قیمت به نوع پلت فرم بستگی دارد. به عنوان مثال، هزینه پلتفرمی مانند خود فروشگاه متا کوئست 30 درصد کاهش می یابد و سپس سازنده با بیش از نیمی از قیمت فروش باقی می ماند. به عبارت ساده، هدف پس از شارژ کردن پلت فرم، 25 درصد از 70 درصد باقیمانده را دریافت خواهد کرد.

Vivek Sharma، معاون متا در Horizon، گفت که این شرکت معتقد است که این نرخ در بازار رقابتی است و سایر پلتفرم‌ها باید بتوانند به اشتراک بگذارند. با این حال، همانطور که The Verge به درستی یادآوری می کند، مالیات 30 درصدی اپل برای خرید در اپ استور بسیار نامناسب است.

هورایزن تا به حال هیچ آگهی تبلیغاتی نداشته است، به جز یک دنیای بزرگ و جذاب که احتمالاً «واندیورز» نام دارد. علاوه بر این، اکنون تمرکز بر کسب درآمد برای سازندگان است، نه تبلیغات. فیتزجرالد اشاره می‌کند که نوع تبلیغات بر اساس زمینه‌ای است که می‌خواهند در آینده بررسی کنند، اما همانطور که می‌توانید تصور کنید، بهتر است ابتدا افراد در Metavars حضور داشته باشند. بهترین راه برای جذب کاربران این است که توسعه دهندگان را در آنجا داشته باشید.

انقلاب جدید Metavers چیست و چه زمانی جایگزین گوشی های هوشمند خواهد شد؟

علاوه بر این، متا یک برنامه برنده جایزه را اجرا می کند تا توسعه دهندگان را تشویق کند تا دنیای خود را بسازند. این یک برنامه جایزه هدفمند است و جوایز رایگان خواهد بود. پاداش ها نیز بر اساس میزان تعامل در دنیای سازنده محاسبه می شود. البته آنجا همه چیز مجاز نیست. توسعه دهندگان باید به سیاست رفتار واقعیت مجازی شرکت پایبند باشند و محتوای ممنوعه را در Horizon Worlds منتشر نکنند. اگر توسعه دهندگان قوانین را رعایت نکنند، از برنامه حذف خواهند شد.

مطابق با PhoneArenaبه نظر می رسد Horizon Worlds تنها در چند ماه از عمر خود به 300000 کاربر ماهانه رسیده است. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که 10000 دنیا در Metavar ایجاد شده است و متا قصد دارد با آوردن Horizon Worlds به تلفن های همراه و احتمالاً کنسول های بازی در اواخر سال جاری، جهان را بیش از این گسترش دهد. نظر شما در مورد امکان فروش آیتم های مجازی در Horizon Worlds Meta چیست؟