• خانه
  • اخبار
  • فاش شدن اسم رمز گلکسی اس 23 خبر بدی برای محصولات جدید صدفی سامسونگ است

فاش شدن اسم رمز گلکسی اس 23 خبر بدی برای محصولات جدید صدفی سامسونگ است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
فاش شدن اسم رمز گلکسی اس 23 خبر بدی برای محصولات جدید صدفی سامسونگ است

امسال سامسونگ با عرضه خانواده گلکسی اس 22 رسما سری نوت و اس را ادغام کرد و با این تصمیم تغییر چشمگیری را در محصولات پرچمدار خود آغاز کرد. از سوی دیگر، علیرغم اینکه مدت زیادی است که سری گلکسی اس 22 وجود ندارد، شایعات در مورد پرچمدار بعدی سامسونگ رسما آغاز شده و اکنون به نظر می رسد که افشای کد اسمی گلکسی اس 23، خبر بدی برای محصولات تاشوی سامسونگ باشد. 2022. ترنجی با من باش.

رمز عبور گلکسی اس 23 فاش شد. سامسونگ چه برنامه ای در سر دارد؟!

با توجه به اینکه خانواده گلکسی نوت رسما برای همیشه از کار افتاده است و سه گانه گلکسی اس 22 نیز اخیرا منتشر شده است، طبیعی به نظر می رسد که بسیاری از طرفداران معمولی سامسونگ توجه خود را به سری گلکسی اس 23 معطوف کنند. داره میاد

با این حال باید گفت که هنوز مارس 2022 است، یعنی S22 و S22 Plus و S22 Ultra کمتر از یک ماه از تولد آنها می گذرد. در حالی که مطمئناً برای خریداران این پرچمداران قدرتمند خیلی زود است که به ارتقاء آن فکر کنند، شایعات مربوط به خانواده S23 در حال حاضر در حال پخش شدن است.

این دقیقاً همان سبک اداره کشوری است که او در روسیه استفاده کرد. با توجه به ارزش این دستگاه، اطلاعاتی که اخیراً از سری S23 فاش شده است، حداقل برای گوشی های رده بالای 2023 اهمیت خاصی ندارد.

سامسونگ تاج بیول اسم رمز محصول بعدی است؟!

همه می گویند که الماس یک سنگ قیمتی است که برای همیشه باقی می ماند. اما واضح است که این مورد برای دستگاه های تلفن همراه صدق نمی کند. اما ذکر یک سری گوشی هوشمند (حداقل سه دستگاه) که به عنوان Project Diamond در دسترس نیستند، قطعاً خبر هیجان انگیزی است.

اگر تعجب می کنید که آیا این نام رمز واقعاً منطقی است، متأسفانه اینطور نیست. سامسونگ سابقه طولانی در انتخاب حروف خاص برای پرچمداران آینده خود دارد که اغلب بدون ارتباط قابل مشاهده با یکدیگر یا با اشاره به ویژگی ها، طراحی ها یا ارتقاءهای جدید ظاهر می شوند. با این حال، این نوع نامگذاری جالب، هیجان انگیز و مرموز به نظر می رسد.

رمز عبور گلکسی اس 23 فاش شد

برای نشان دادن این موضوع، در اینجا نحوه رمزگذاری هر دستگاه جدید سری Galaxy S قبل از رونمایی رسمی آمده است:

  • گلکسی اس 22 – رنگین کمان (R-S22؛ G-S22 Plus؛ B-S22 Ultra)
  • گلکسی اس 21 – بدون محدودیت (همچنین به عنوان Galaxy U شناخته می شود)
  • گلکسی اس 20 – هابل
  • گلکسی اس 10 “فراتر.”
  • گلکسی اس 9 – ستاره
  • گلکسی اس 8 “یک رویا.”
  • گلکسی اس 7 “پروژه خوش شانس.”

به طور خلاصه، انتظار نمی رود خانواده گلکسی اس 23 در سال آینده مدل الماسی یا مدل دیگری داشته باشد، اما این انتخاب می تواند به این معنی باشد که سامسونگ در دراز مدت روی استحکام و دوام گوشی های رده بالای خود کار می کند.

به نظر می رسد که این فاش شدن کد خیلی زودتر از همیشه اتفاق افتاده است، اما قبل از اینکه فکرش را بکنید، باید به این نکته اشاره کنیم که افشای این خبر ممکن است مربوط به انتشار زودهنگام این سری و گمانه زنی های اخیر در مورد گوشی جدید باشد. تاشو سامسونگ مرموز است.

خبر بد در مورد صدف های سامسونگ چیست؟

اگر گلکسی اس 23 واقعاً با اسم رمز Project Diamond باشد، می تواند به این معنی باشد که سومین مدل گلکسی تاشو برای سال 2022 در راه نیست. ممکن است چنین دستگاهی با رمز عبور متفاوتی وجود داشته باشد، اما تا زمانی که رمز عبور این دستگاه به گونه ای متفاوت فاش نشود، نمی توان به انتشار این دستگاه امیدوار بود. در حالی که شایعات در حال پخش است، ما در مورد ایده تلفن فلکس نوت یا نوع دیگری از گوشی تاشو هیجان زده نخواهیم شد.

رمز عبور گلکسی اس 23 فاش شد

با توجه به احتمال اعلام اعلامیه های سال 2023 برای محصولات مشابه، احتمالاً عاقلانه خواهد بود که سامسونگ انرژی، زمان و سرمایه خود را روی گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 متمرکز کند که قطعا امسال عرضه خواهند شد.

باور كردن PhoneArenaاگرچه Galaxy Z Fold 4 خیلی انقلابی به نظر نمی رسد، اما قطعاً هیجان انگیز خواهد بود زیرا دارای درگاه قلم S Pen داخلی است و دوام بسیار بهبود یافته ای دارد. علاوه بر این، پردازنده ای که هنوز معرفی نشده است، یکی دیگر از مزیت های بزرگ این دستگاه برای فروش در بازارهای جهانی خواهد بود.