• خانه
  • اخبار
  • غول نرم افزار مدیریت املاک و مستغلات RealPage استارتاپ Knock را خریداری خواهد کرد

غول نرم افزار مدیریت املاک و مستغلات RealPage استارتاپ Knock را خریداری خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
غول نرم افزار مدیریت املاک و مستغلات RealPage استارتاپ Knock را خریداری خواهد کرد

غول نرم افزار مدیریت املاک و مستغلات RealPage استارتاپ Knock را خریداری خواهد کرد
تام پتری و دمتری تملیس از بنیانگذاران Knock. (عکس از ناک)

Knock، یک استارت‌آپ نرم‌افزاری در سیاتل که به مدیران آپارتمان‌ها کمک می‌کند، توسط RealPage، یک غول املاک تحت حمایت Thoma Bravo که خدمات فناوری را نیز ارائه می‌کند، خریداری خواهد شد. شرایط معامله اعلام نشده است.

Knock به مدیران آپارتمان در مدیریت بازاریابی، فروش، CRM، حفظ، مدیریت عملکرد، تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده، غربالگری متقاضیان و گزارش‌دهی کمک می‌کند. محصولات آن را می توان با سیستم های نرم افزاری مدیریت اموال موجود و دیگر برنامه های ارتباطی و بهره وری استفاده کرد.

این شرکت با افزایش سرعت در پذیرش خدمات فناوری مانند تورهای آپارتمانی مجازی و ارتباطات دیجیتال با مشتریان و مستاجران بالقوه، شاهد افزایش فعالیت بوده است. Knock اخیراً از دو میلیون واحدی که در پلتفرم خود ارائه شده است، فراتر رفته است.

“بی حرف. نزدیک به یک دهه پس از شروع سفر ما، ما برای پایان دادن به این فصل و شروع فصل جدید هیجان‌زده هستیم.»

Knock با نام اصلی ZipDigs در سال 2014 توسط تملیس و تام پتری، دو فارغ التحصیل دانشگاه واشنگتن که قبلا در UBS Wealth Management با هم کار می کردند، تاسیس شد. کارآفرینان از روند اجاره ناامید شده بودند، به خصوص اینکه ارتباط با صاحبخانه چقدر دشوار بود. جی زنگ، یکی دیگر از بنیانگذاران این شرکت، در آوریل 2018 این شرکت را ترک کرد.

این شرکت 47 میلیون دلار از سرمایه گذارانی از جمله Fifth Wall، Madrona Venture Group، Lead Edge Capital، Second Avenue Partners و Seven Peaks Ventures جذب کرده است.

اکسیوس روز جمعه گزارش داد که فعالیت M&A در سه ماهه سوم به شدت کاهش یافت که تحت تأثیر عوامل متعددی از جمله کاهش در بازار سهام عمومی و افزایش نرخ بهره قرار گرفت.