• خانه
  • اخبار
  • غرامت 15 دلاری اپل برای برخی از دارندگان آیفون 4s به دلیل از دست دادن عملکرد پس از آپدیت iOS 9

غرامت 15 دلاری اپل برای برخی از دارندگان آیفون 4s به دلیل از دست دادن عملکرد پس از آپدیت iOS 9

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
غرامت 15 دلاری اپل برای برخی از دارندگان آیفون 4s به دلیل از دست دادن عملکرد پس از آپدیت iOS 9

اپل اخیراً با شکایت طولانی مدت شش ساله موافقت کرد که ادعا می کرد به طور عمدی تولید آیفون 4 اس را از زمان آپدیت iOS 9 در سال 2015 به تعویق انداخته و به برخی از دارندگان آیفون 4S که عملکرد ضعیفی داشتند، پول پرداخت کرده است. 15 دلار به عنوان غرامت پرداخت کنید.

غرامت 15 دلاری اپل برای برخی از دارندگان آیفون 4s

این شکایت برای اولین بار در دسامبر 2015 توسط شاکیانی به نمایندگی از گروهی از مشتریان آیفون 4S در نیویورک و نیوجرسی مطرح شد. این شکایت ادعا می‌کند که اپل به‌روزرسانی iOS 9 را جعل کرده است تا عملکرد بهتری را برای دستگاه‌هایی که از آن پشتیبانی می‌کنند، از جمله iPhone 4S، ارائه دهد.

شاکیان شکایتی را مطرح کرده‌اند که ادعا می‌کنند گوشی‌های کاربران هنگام دانلود iOS 9 بر روی دستگاه‌های iPhone 4S خود پس از قرار گرفتن در معرض اطلاعات نادرست اپل در مورد سیستم عامل جدید، آسیب دیده است. شاکیان ادعا می کنند که اپل به اشتباه تعبیر کرده است که iOS 9 با iPhone 4S سازگار است و برای مشتریانی که به روز رسانی سیستم عامل را دانلود کرده اند، بهبود یا “بهبود عملکرد” ​​داشته است. در عوض، شاکیان ادعا می کنند که iOS 9 عملکرد آیفون 4S آنها را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

غرامت 15 دلاری اپل برای برخی از دارندگان آیفون 4s

غرامت 15 دلاری اپل برای برخی از دارندگان آیفون 4s

اپل iOS 9 را با شعار «تجربه پیشرفته تر از همیشه موبایل» منتشر کرده است. این به‌روزرسانی شامل پیشنهادات فعال سیری، سوایپ، نمای تقسیم، تصویر در تصویر در iPad و موارد دیگر است. در آیفون، اپل قول داده است که “اصلاحات جدید عملکرد پاسخگویی بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد.” این دادخواست انبوه ادعا می کند که این ادعا بازاریابی جعلی برای iPhone 4S، قدیمی ترین آیفون پشتیبانی شده توسط iOS 9 است.

طبق این قرارداد، اپل 20 میلیون دلار غرامت به دارندگان آیفون 4S در نیویورک و نیوجرسی که پس از آپدیت iOS 9 عملکرد ضعیفی داشتند، پرداخت خواهد کرد. مشتریانی که ادعای 15 دلاری دارند باید شکایت کنند. ، تا جایی که می دانند iOS 9 یا هر نسخه ای از آن را روی iPhone 4S خود دانلود کردند و سپس دستگاه آنها افت عملکرد قابل توجهی را تجربه کرد. “هزینه آنها برای یک دستگاه قابل اجرا 15 دلار است.”

در ادامه مطلب سایت اینترنتی در آنجا ایجاد شد که مشتریانی که فکر می کنند حق تسویه صورتحساب را دارند می توانند فرمی شامل نام، ایمیل، شماره سریال iPhone 4S (در صورت امکان) و آدرس پستی خود را ارسال کنند و منتظر پاسخ باشند.