• خانه
  • اخبار
  • غذای حشرات حیوان خانگی: Univ. دانش‌آموزانی از واشنگتن که در حال توسعه غذاهای پایدار برای سگ‌ها هستند

غذای حشرات حیوان خانگی: Univ. دانش‌آموزانی از واشنگتن که در حال توسعه غذاهای پایدار برای سگ‌ها هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
غذای حشرات حیوان خانگی: Univ. دانش‌آموزانی از واشنگتن که در حال توسعه غذاهای پایدار برای سگ‌ها هستند

غذای حشرات حیوان خانگی: Univ. دانش‌آموزانی از واشنگتن که در حال توسعه غذاهای پایدار برای سگ‌ها هستند
چلسی فلچر، پریسلی سوینی، سوفیا همیلتون، مالوری مورس و جیمی شیماموتو از Just Right Bite. (عکس از مت هاگن / مرکز کارآفرینی بورک)

شاید در مورد غذای حشرات برای انسان شنیده باشید.

اکنون جایگزین پایدار در حال گسترش به حیوانات خانگی است.

Just Right Bite، استارت آپی که توسط شش زن از دانشگاه واشنگتن اداره می شود، جایزه دوم بنیاد هربرت بی جونز را به مبلغ 10000 دلار در چالش نوآوری زیست محیطی آلاسکا 2022 برای محصول غذایی حیوانات خانگی خود بر اساس حشرات دریافت کرد. .

این ایده از مالوری مورس گرفته شده است، که یک منبع غذایی پایدارتر را برای بولداگ انگلیسی خود متصور است. مورس به جای استفاده از محصولات مبتنی بر ماهی قزل آلا با پیامدهای زیست محیطی، به حشرات روی آورد که یک محصول غذایی پایدارتر است.

مورس گفت: “این کار با من شروع شد که فقط در آشپزخانه ام غذا درست می کردم.”

غذای حشرات حیوان خانگی: Univ. دانش‌آموزانی از واشنگتن که در حال توسعه غذاهای پایدار برای سگ‌ها هستند
(عکس UW)

مورس، دانشجوی کارشناسی ارشد در زمینه کارآفرینی در UW، به همتایانش در کارگاه چالش محیطی فصلی پاییز 2021 پیوستند تا پیشگام استارتاپی متمرکز بر پایداری باشند. چلسی فلچر و هانا والاس اسکات از طریق دیدگاه مشترک خود به سمت مورس جذب شدند.

فلچر گفت: «ما فکر نمی‌کنیم که برای تغذیه حیوانات خانگی‌مان نیازی به انعطاف‌پذیری و بهتر بودن نسبت به کره زمین داشته باشیم.

با بودجه 595 دلاری برای نمونه اولیه از مرکز کارآفرینی بورک، Just Right Bite آزمایش اندازه‌گیری‌های مختلف غذای حشرات را آغاز کرد تا اولین خوراک حیوان خانگی را در آشپزخانه‌های خود ایجاد کند. پس از ماه‌ها آزمون و خطا، تیم نمونه اولیه حیوانات خانگی (و افراد) خود را برای امتحان کردن در مسابقه آورد.

تیم دانشجویان از تجربیات خود برای ایجاد تصویر برند و نمونه اولیه Just Right Bite استفاده کردند. رنگ های روشن و استیکرهای مارک، مخاطبان را به نمایشگاه خود جذب کردند.

این تیم از مربیان خود و مرکز بورک برای حمایتشان تشکر کرد. کریس پریماک متکالف، یکی از بنیانگذاران استارت آپ فناوری غذایی Korvata و برایان آلن، کارآفرین فناوری پاک، Just Right Bite را توصیه کردند.

Just Right Bite محصول خود را در مسابقه آتی دمپسی ارائه خواهد کرد، جایی که می تواند تا 25000 دلار به صورت نقدی برنده شود.

فلچر همچنان به اصلاح محصول Just Right Bite برای افزایش پایداری قفسه ادامه می دهد. هدف این تیم ارائه محصول خود به مشتریان با رشد آن به عنوان یک برند است.

مورس گفت: “ما به توانایی ها و چشم انداز خود نگاه می کنیم و تصمیم می گیریم که کدام مسیر برای ما مناسب است و به چه چیزی می خواهیم دست پیدا کنیم.”

چندین استارتاپ در حال توسعه غذاهای مبتنی بر حشرات هستند، از جمله واشنگتن بتا هچ مستقر در کشمیر، که بیش از 20 میلیون دلار سرمایه خطرپذیر برای حمایت از جایگزین پایدار خود برای غذای حیوانات جمع آوری کرده است. بتا هچ سال گذشته به brooztechnology گفت که انتظار دارد در سال 2022 رشد 10 برابری داشته باشد.