• خانه
  • اخبار
  • عکس ها: جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزلند از مقر آمازون در سیاتل بازدید کرد

عکس ها: جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزلند از مقر آمازون در سیاتل بازدید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
عکس ها: جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزلند از مقر آمازون در سیاتل بازدید کرد

عکس ها: جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزلند از مقر آمازون در سیاتل بازدید کرد
جاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند (در مرکز) از آدام سلیپسکی (راست) مدیر عامل خدمات وب آمازون در مقر آمازون در سیاتل بازدید می کند. (عکس از نوح برگر / آمازون)

آمازون روز جمعه میزبان جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزیلند در مقر خود در سیاتل بود، جایی که او با آدام سلیپسکی، مدیر اجرایی خدمات وب آمازون دیدار کرد.

به عنوان بخشی از تور ایالات متحده که شامل پذیرایی با مدیران مایکروسافت در سیاتل و دیدار روز سه شنبه با رئیس جمهور جو بایدن بود، آردرن مدتی را در ساختمان پر از کارخانه Amazon Spheres گذراند و همچنین با سلیپسکی صحبت کرد.

سلیپسکی در لینکدین نوشت: «ما بحث بسیار خوبی در مورد تحول دیجیتال، توسعه مهارت‌ها، پایداری و نحوه کمک به سازمان‌ها در Aotearoa، نیوزیلند و توسعه بین‌المللی داشتیم.

عکس ها: جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزلند از مقر آمازون در سیاتل بازدید کرد
جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزیلند در حال بازدید از کره های آمازون در سیاتل است. (عکس از نوح برگر / آمازون)

آمازون سال گذشته اعلام کرد که در طی 15 سال بیش از 5 میلیارد دلار برای مراکز داده در نیوزلند هزینه خواهد کرد، جایی که منطقه جدید AWS را راه اندازی خواهد کرد. بازوی ابری از سال 2014 در نیوزلند فعال بوده است. مشتریان محلی آن عبارتند از Air NZ، وزارت بهداشت نیوزلند، دانشگاه اوکلند و دیگران.

کسب و کار ابری سودآور آمازون همچنان به نتیجه نهایی آمازون کمک می کند. درآمد 14.8 میلیارد دلاری را برای سه ماهه دوم گزارش کرده است که نسبت به سال قبل 37 درصد افزایش داشته و درآمد عملیاتی آن 4.2 میلیارد دلار است.

سلیپسکی، مدیر عامل سابق Tableau، سال گذشته پس از اینکه اندی جسی، رئیس سابق AWS به عنوان مدیر عامل آمازون منصوب شد، به AWS بازگشت.

آردرن که روز پنجشنبه در افتتاحیه هاروارد سخنرانی کرد، در جریان بازدید از سیاتل از مدیران مایکروسافت از جمله رئیس مایکروسافت برد اسمیت نیز دیدن کرد.

مایکروسافت اخیراً همکاری جدیدی با این کشور اعلام کرده و همچنین در حال ساخت مراکز داده در نیوزلند است.

سایر رهبران فناوری و استارت‌آپ از نیوزلند در طول سفر او به سیاتل به آردرن پیوستند، از جمله سام کید، مدیر عامل LawVu، که اخیراً یک دفتر جدید در سیاتل اعلام کرده است.

کید در پستی در لینکدین درباره زمان خود در شهر زمرد نوشت: “من برای ادامه سرمایه گذاری خود در سیاتل هیجان زده هستم.” طرز تفکر آشتی ناپذیری که مردم در اینجا برای ایجاد و توسعه یک شرکت دارند، هم هیجان انگیز و هم طراوت است. ایجاد شرکت های محلی مانند مایکروسافت، بوئینگ، آمازون و استارباکس شگفت انگیز است. اینجا به معنای واقعی کلمه چیزی در قهوه وجود دارد.»