منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • عکسی از نمونه واقعی گوشی صدفی Vivo X Fold با مکانیزم لولای جدید منتشر شده است

عکسی از نمونه واقعی گوشی صدفی Vivo X Fold با مکانیزم لولای جدید منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

عکس جدیدی از گوشی ویوو با نام X Fold منتشر شده است که مربوط به گوشی midi این شرکت می باشد. در این عکس اما لولای روی صفحه نمایش به وضوح دیده نمی شود.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، شایعات زیادی در مورد ساخت گوشی تاشو از ویوو منتشر شده است. اکنون عکسی از مدل واقعی این گوشی با قاب نسبتا ضخیم منتشر شده است که اطلاعاتی از ظاهر آن را نشان می دهد.

عکس منتشر شده مربوط به اولین عکس Vivo X Fold است که ظاهرا در یکی از ایستگاه های متروی چین گرفته شده است. این گوشی دارای یک صفحه نمایش تاشو مربعی است که بدیهی است مکانیزم لولای پیچیده ای خواهد داشت. طبق گزارش منتشر شده توسط GSM Arena، مکانیزم لولای جدید به گونه ای طراحی شده است که هیچ گونه چین و چروکی در وسط نمایشگر دیده نمی شود. سطح این نمایشگر احتمالا از UTG (شیشه بسیار نازک) ساخته خواهد شد.

در گزارش های قبلی صفحه نمایش تاشو این گوشی 8 اینچی با وضوح QHD Plus و نرخ رفرش 120 هرتز اعلام شده بود. این گوشی همچنین از نسل اول تراشه اسنپدراگون 8 و باتری 4600 میلی آمپر ساعتی استفاده می کند. طبق شایعات قبلی، این گوشی از شارژ کابلی فوق سریع 80 واتی و شارژ بی سیم 50 واتی نیز پشتیبانی خواهد کرد.