• خانه
  • اخبار
  • عملکرد گوشی های هوشمند شیائومی را دستکاری کنید تا امتیاز بیشتری در معیار کسب کنید

عملکرد گوشی های هوشمند شیائومی را دستکاری کنید تا امتیاز بیشتری در معیار کسب کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
عملکرد گوشی های هوشمند شیائومی را دستکاری کنید تا امتیاز بیشتری در معیار کسب کنید

یکی از توسعه دهندگان گیک بنچ اعلام کرد که شیائومی برای کسب امتیاز بیشتر در اپلیکیشن های بنچمارک، عملکرد دستگاه های خود را تغییر داده است.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، شیائومی برای کسب امتیاز بیشتر در اپلیکیشن های مقایسه، تغییراتی در عملکرد دستگاه های خود ایجاد کرده است. جان پول، یکی از توسعه دهندگان گیک بنچ، این خبر را توییت کرد. او می گوید این گوشی ها عملکرد خود را با توجه به شناسه های اپلیکیشن تغییر می دهند. در واقع عملکرد آنها به نوع برنامه بستگی دارد.

به گفته جان پول، امتیازهای کسب شده در شیائومی 11 در نسخه معمولی با نسخه دیگر هنگام استفاده از فورتنایت متفاوت است. طبق گزارش قبلی Gizmocchina، شیائومی 11 نسبت به نسخه معمولی Fortnite 30 درصد عملکرد کمتری در بخش تک هسته‌ای داشت. همچنین در بخش چند هسته ای، عملکرد چند هسته ای نسبت به نسخه معمولی 15 درصد کاهش یافت.

تمام این تغییر در عملکرد شیائومی 11 زمانی اتفاق افتاد که نسخه گیک بنچ به فورتنایت تغییر کرد و در بازی های دیگری مانند Genshin Impact نیز دیده شد. می توان نتیجه گرفت که شیائومی برای کسب امتیاز بیشتر در بنچمارک، شناسه هایی را در دستگاه های خود قرار داده است، اما این گوشی ها در واقع کاهش قابل توجهی در عملکرد بازی خواهند داشت.