• خانه
  • اخبار
  • عملکرد حسگر اثر انگشت پیکسل سری 6 در به‌روزرسانی بتا اندروید 13 بهبود یافته است

عملکرد حسگر اثر انگشت پیکسل سری 6 در به‌روزرسانی بتا اندروید 13 بهبود یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
عملکرد حسگر اثر انگشت پیکسل سری 6 در به‌روزرسانی بتا اندروید 13 بهبود یافته است

خبر بسیار خوبی برای خریداران سری پیکسل 6 وجود دارد. یکی از کاربران ردیت با انتشار پستی ادعا کرد که پس از نصب دومین آپدیت بتا اندروید 13عملکرد سنسور اثرانگشت 6 ولت پیکسل به طور قابل توجهی بهبود یافته است. این شخص می گوید قبل از دریافت این آپدیت، عملکرد حسگر اثرانگشت به شدت کند بوده و یا اصلا انگشت او را تشخیص نمی دهد. و این کاربر معمولا مجبور بود قفل گوشی خود را با پین باز کند.

مشکلات اثر انگشت سری Pixel 6 برطرف خواهد شد

یکی از کاربران Reddit ادعا می کند که با آخرین به روز رسانی سیستم عامل اندروید، تفاوت زیادی در عملکرد سنسور اثر انگشت 6 پیکسلی وجود دارد. اما وی به سایر کاربران پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو نصب آخرین آپدیت اندروید 13 را توصیه نمی کند.همانطور که می دانید نسخه سیزدهم سیستم عامل اندروید تازه شروع شده است و مشکلات زیادی در نسخه بتا وجود دارد.

عملکرد حسگر اثر انگشت پیکسل سری 6 در به‌روزرسانی بتا اندروید 13 بهبود یافته است

علاوه بر باگ ها و باگ ها، مصرف باتری معمولاً هنگام استفاده از نسخه بتا افزایش می یابد. پس اگر 24 ساعت شبانه روز پاور بانک همراه خود ندارید، بهتر است نگران استفاده از نسخه بتا اندروید 13 نباشید! سایت اینترنتی PhoneArena انتظار می رود نسخه بعدی سیستم عامل اندروید در ماه آگوست یا سپتامبر برای گوشی های پیکسل عرضه شود. این نسخه از اندروید باعث بهبود عملکرد حسگر اثر انگشت در گوشی های پیکسلی می شود.

به نظر می رسد گوگل از خطاهای حسگر اثر انگشت سری پیکسل 6 آگاه است به همین دلیل و از یک سنسور متفاوت در پیکسل 6a استفاده کرد.خوشبختانه گزارش های اخیر آنها نشان دادند که این گوشی هوشمند جدید گوگل هیچ مشکلی با حسگر اثر انگشت برادران بزرگتر خود ندارد. این گوشی هوشمند چند روز پیش به عنوان مقرون به صرفه ترین عضو از سری پیکسل 6 معرفی شد.

پیکسل 6a از حسگر اثر انگشت متفاوت از سری پیکسل 6 استفاده می کند

نظر شما چیه؟ آیا کاربران پیکسل 6 و 6 پرو باید تا زمان عرضه اندروید 13 مشکلات حسگر اثر انگشت گوشی خود را تحمل کنند؟ یا گوگل با یک آپدیت (بر اساس اندروید 12) این مشکلات را متوقف می کند؟