عمر باتری Poco M4 Pro: بهبود جزئی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
عمر باتری Poco M4 Pro: بهبود جزئی

پوکو ام 4 پرو در مقایسه با نسل قبلی، پیشرفت های خوبی در زمینه نمایش و طراحی دیده می شود. از نظر عمر باتری، با وجود باتری 5000 میلی آمپر ساعتی، برابر با نسل قبلی است، اما شارژر آن 33 وات سریعتر ارائه می دهد. امروزه عمر باتری پوکو ام 4 پرو برطرف شده و باید بگوییم که پیشرفت هایی نیز به چشم می خورد.

عمر باتری Poco M4 Pro

اگرچه Poco M4 Pro به یک تراشه 12 نانومتری تبدیل شده است و باید نسبت به تراشه 7 نانومتری نسل قبلی خود انرژی بیشتری مصرف کند، اما در کمال تعجب، با وجود طراحی فشرده تر و سبک تر، می تواند باتری نسبتا مشابه و حتی بهتری را برای شما فراهم کند. .

عمر باتری Poco M4 Pro

عمر باتری Poco M4 Pro

مقایسه با رقبا

مقایسه با رقبا

امتیاز کلی 126 ساعت آن را در رده شیائومی نوت 11 قرار می دهد. این دستگاه از نظر امتیاز کلی کمی بهتر از مدل 5G خود عمل می کند و کمی بهتر از نسل قبلی است. البته تست نسل قبلی مدل 4G در دسترس نیست و باید نگاهی به مدل 5G داشته باشیم که تراشه مشابهی دارد.

پخش حدود 20 ساعت ویدیو در پوکو ام 4 پرو یکی از قسمت های جالب آن است. مرور وب حدود 15.5 ساعت از اکثر رقبا عقب تر است و زمان مکالمه بیش از 38.5 ساعت جایی است که از رقبا بهتر عمل می کند.

سرعت شارژ Poco M4 Pro

سرعت شارژ Poco M4 Pro

سرعت شارژ Poco M4 Pro

به لطف شارژر 33 واتی، می توانید باتری 5000 میلی آمپر ساعتی پوکو ام 4 پرو را در مدت یک ساعت و 10 دقیقه از 0 به 100 افزایش دهید. همچنین در 30 دقیقه اول باتری تا 51 درصد شارژ می شود.

نظر شما در مورد عملکرد باتری این گوشی اقتصادی پوکو چیست؟