منو سایت

عمر باتری خاص شیائومی 12: رگرسیون

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022

بیش از 2 ماه پیش بود پرچمداران شیائومی 12 در چین ارائه شده است. این محصولات به تازگی به بازار جهانی معرفی شده اند. مطالعات مختلفی در این زمینه منتشر شده است. بررسی های کارشناسان نشان می دهد که عمر باتری شیائومی 12 نسبت به شیائومی 11، شیائومی XI کاهش یافته است که به خودی خود عمر باتری خوبی ندارد.

عمر باتری شیائومی 12

با نگاهی به باتری 4500 میلی آمپری برای نمایشگر نسبتا جمع و جور 6.28 اینچی شیائومی 12 و حضور تراشه نسل اول اسنپدراگون 8، می توان گفت که انتظار عمر باتری خوبی داریم. به خصوص که نرخ تازه سازی تطبیقی ​​نیز برای این پرچمدار شیائومی 2022 در نظر گرفته شده است.

حقیقت این است که عملکرد باتری شیائومی 12 در مقایسه با رقبا به شرح زیر است:

عمر باتری شیائومی 12

عمر باتری شیائومی 12

همانطور که می بینید، نتیجه کلی کمتر از شیائومی 11 است. اگرچه عملکرد بهتری در هنگام وبگردی و پخش ویدیو وجود دارد، احتمالاً به دلیل نمایش نرخ به روز رسانی، اما در بخش تماس های صوتی افت بسیار زیادی در عملکرد مشاهده می شود. علاوه بر این، ممکن است به دلیل عدم عملکرد کافی در مصرف برق آماده به کار، بتواند نتیجه کلی بهتری را به دست آورد.

در مقایسه با دستگاهی مانند گلکسی اس 22 پلاس با صفحه نمایش بزرگتر و باتری هم اندازه، می توان دریافت که سامسونگ عملکرد بسیار بهتری را در هر قسمت ارائه می دهد.

سرعت شارژ شیائومی 12

سرعت شارژ شیائومی 12

سرعت شارژ شیائومی 12

با پشتیبانی از شارژ سریع 67 واتی و وجود این شارژ در جعبه شیائومی 12 می توان گفت که شاید نقطه قوت آن باشد. با شارژ شدن 87 درصد باتری تنها در 30 دقیقه اول فرآیند شارژ، از بسیاری از رقبای خود از جمله گلکسی اس 22 پلاس 45 واتی بسیار جلوتر است.

شارژ کامل باتری Xioami 12 با ظرفیت 4500 میلی آمپر ساعت تنها 46 دقیقه زمان می برد که رکورد فوق العاده ای است.

نظر شما در مورد عملکرد کلی باتری شیائومی 12 چیست؟