• خانه
  • اخبار
  • عضویت ایلان ماسک در توییتر احتمالا هرگز کارساز نخواهد بود

عضویت ایلان ماسک در توییتر احتمالا هرگز کارساز نخواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
عضویت ایلان ماسک در توییتر احتمالا هرگز کارساز نخواهد بود

همانطور که احتمالا می دانید، ایلان ماسک اخیرا با خرید سهام قابل توجهی از توییتر به بزرگترین سهامدار این شبکه اجتماعی تبدیل شده است. شایعات مختلفی در مورد پیوستن ایلان ماسک به هیئت مدیره توییتر منتشر شده است که به نظر می رسد هرگز اتفاق نیفتد. اس ترنجی با من باش.

آیا عضویت ایلان ماسک در هیئت مدیره لغو می شود؟!

در واکنشی شگفت‌انگیز اواخر یکشنبه پس از اینکه توییتر هفته گذشته انتصاب مدیران عامل تسلا و اسپیس ایکس را اعلام کرد، پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر گفت که ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان و بزرگترین سهامدار توییتر، به هیئت مدیره رسانه‌های اجتماعی نخواهد پیوست. آگراوال که هفته گذشته گفته بود قبل از اعلام انتصاب خود در هیئت مدیره چندین هفته با ایلان ماسک اختلاف داشته است، به دلیل یک سری توییت های غیرمعمول از سوی مدیر اسپیس ایکس در آخر هفته است که در آن با بیش از چند نفر ملاقات کرد. 80 میلیون فالوور توئیت های عجیب و غریبی را در توییتر ارسال می کنند و با تعداد اندک توییت های برخی از محبوب ترین شخصیت ها در این شبکه اجتماعی، نمی توان موضوع اصلی را منحرف کرد.

به عنوان مثال، ماسک از دنبال کنندگان خود پرسید که آیا توییتر باید دفتر مرکزی خود در سانفرانسیسکو را به یک پناهگاه بی خانمان تبدیل کند، که بحثی را در میان طیف وسیعی از نمایندگان صنعت از جمله آمازون و بنیانگذار بلو اوریجین جف به راه انداخت. بزوس او را همراهی کرد.

ایلان ماسک یکی از اعضای هیئت مدیره توییتر است

توییت‌های ایلان ماسک در آخر هفته همچنین سرمایه‌گذاری منفعلانه او در توییتر را برجسته کرد و طبق جدول زمانی که توسط Agrawal به اشتراک گذاشته شد، او قبلاً تصمیم گرفته بود به هیئت مدیره توییتر نپیوندد. با این حال، به نظر می رسد که او فعالانه در مورد توییتر فکر می کند، و همچنین در مورد گام های اصلی که این شرکت باید بردارد بحث می کند.

روز سه شنبه اعلام شد که ایلان ماسک با بررسی سوابق و پذیرش رسمی به عضویت هیئت مدیره این شبکه اجتماعی منصوب می شود. قرار بود انتصاب ایلان ماسک در 9 آوریل اجرایی شود، اما ایلان ماسک صبح همان روز گفت که دیگر در کشتی نخواهد بود.

آگراوال همچنین گفت که ما همیشه برای نظر سهامدارانمان ارزش قائل هستیم، چه در هیئت مدیره ما باشند و چه نباشند. ایلان بزرگترین سهامدار ماست و از نظرات او استقبال خواهیم کرد. ثروتمندترین مرد جهان در اظهار نظر رسمی در مورد توسعه این شبکه اجتماعی، پس از حذف این شبکه اجتماعی در یک توییت در یک کلام اظهار نظر کرد.

ایلان ماسک بزرگترین سهامدار توییتر شد. افزایش ۲۵ درصدی ارزش توییتر

طبق مفاد قرارداد که توسط توییتر فاش شد، ملحق شدن به هیئت مدیره توییتر مستلزم آن است که ماسک مالکیت کل شبکه اجتماعی خود را به حداکثر 14.9 درصد محدود کند در حالی که 90 روز پس از خروج در هیئت مدیره باقی بماند. به تدریج، توییتر در فایل نظارتی (PDF) اعلام کرد که قصد دارد ایلان ماسک را برای دوره منتهی به سال 2024 به عضویت هیئت مدیره خود منصوب کند.

گفتند ما واقعا خوشحالیم که ایلان ماسک به هیئت مدیره توییتر پیوست! جک دورسی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق توییتر، به خبر پیوستن ماسک به هیئت مدیره توییتر گفت که به شدت نگران دنیای ما و نقش توییتر در آن است. پاراگ و ایلان با قلب خود رهبری می کنند و تیم شگفت انگیزی خواهند بود. دورسی هنوز در مورد توسعه فرصت های جدید اظهار نظری نکرده است.

ایلان ماسک فرصت انتصاب به این سمت را در توییتر رد کرد

طبق تحقیقات اوایل ماه جاری، ایلان ماسک 9.2 درصد از سهام توییتر را خریداری کرد. با انتشار خبر خرید سهام در توییتر توسط ایلان ماسک، ارزش سهام این شبکه اجتماعی به 30 درصد رسید و روز بعد با اعلام انتصاب وی در هیئت مدیره، 10 درصد دیگر افزایش یافت. . اضافه.

آگراوال یکشنبه شب توییت کرد که او و هیئت مدیره بحث های زیادی در مورد پیوستن ایلان ماسک به هیئت مدیره و حتی مستقیماً با ایلان داشته اند. ما هیجان زده بودیم که با هم کار کنیم و خطرات را روشن کنیم. ما همچنین معتقد بودیم که اگر ایلان امین شرکتی باشد که در آن مانند همه اعضای هیئت مدیره باید به نفع شرکت و همه سهامداران ما عمل کند، بهترین راه پیش رو خواهد بود.

به گفته وی، هیئت مدیره توییتر پیش از این تصور می کردند که اگر ایلان به آنها ملحق شود، قطعا این تصمیم بهترین خواهد بود. حالا آنها فکر می کنند تصمیم بسیار خوبی برای او بود که از آن سمت بازنشسته شود. پس آیا می توان گفت که هیئت توییتر نظر آنها را تغییر می دهد نه ایلان؟ آیا به همین دلیل است که آنها به بررسی پیشینه استناد می کنند که معمولاً یک جزئیات بی اهمیت است؟

ایلان ماسک یکی از اعضای هیئت مدیره توییتر است

توییتر 11 عضو هیئت مدیره دارد، از جمله جک دورسی، آگراوال، برت تیلور، مدیر عامل Silver Lake و Egon Durban، مدیر عامل Silver Lake. در زمان نگارش این مقاله، ماسک هنوز به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره در وب سایت روابط سرمایه گذار خود درج شده بود. ایلان ماسک دلیل سرمایه گذاری خود در این شرکت را نگفت، اما در زمان افشای آن تلاش کرد نگرانی خود را در مورد آزادی بیان و سانسور در توییتر ابراز کند. با این حال، تحلیلگران برنشتاین معتقدند که علاقه ماسک به توییتر تا حد زیادی شخصی است.

او به بیش از 15 میلیاردر دیگر در رسانه ها پیوست، از جمله جف بزوس با WaPo. با توجه به اینکه ماسک احتمالاً در حال حاضر بیش از حد متعهد و مشتاق به سانسور یا آزادی بیان است، ما این علاقه را به عنوان یک حواس پرتی احتمالی برای سهامداران ماسک و تسلا می دانیم.

توییتر بیوگرافی ایلان ماسک قیمت بیت کوین را افزایش داد!

مطابق با TechCrunchدر آخر هفته، ماسک همچنین به توییتر پیشنهاد داد تا به همه کسانی که در سرویس اشتراک ماهانه 3 دلاری این شرکت، توییتر آبی مشترک هستند، نشانی از تأیید بدهد. ماسک در توضیح ویژگی‌های توییتر بلو گفت که اگر توییتر برای بقای خود به پول تبلیغات متکی باشد، قدرت شرکت‌ها برای دیکته کردن سیاست‌ها به طرز چشمگیری افزایش می‌یابد. عضویت ایلان ماسک در توییتر نیز ممکن است به دلیل انتقادات قبلی او باشد.

گزارش ها حاکی از آن است که برخی از کارمندان نگران این بودند که ماسک ممکن است با این شرکت مرتبط باشد. آگراوال برای رسیدگی به نگرانی های آنها در شرکت، اعلام کرد که ماسک با یک جلسه پرسش و پاسخ با آنها موافقت کرده است. نظر شما درباره عضویت ایلان ماسک در توییتر چیست؟