• خانه
  • اخبار
  • عرضه Pixel 6a و Pixel Watch ممکن است چند ماه به تعویق بیفتد

عرضه Pixel 6a و Pixel Watch ممکن است چند ماه به تعویق بیفتد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
عرضه Pixel 6a و Pixel Watch ممکن است چند ماه به تعویق بیفتد

آخرین بررسی ها گوگل پیکسل 6a و ساعت پیکسل در اطلاعات سیستم موجود برای اپراتور آمریکایی، گمانه زنی ها در مورد عرضه آتی این دستگاه ها که قرار بود در اوایل بهار ارائه شود، منتفی بوده و طبق گزارش جدید، عرضه پیکسل 6a ممکن است تا ماه جولای به تعویق بیفتد. Pixel Watch به طور نامحدود. . .

Pixel 6a و Pixel Watch رونمایی شد

به گفته یک مطلع معروف، جان پروسرارزان ترین گوشی گوگل و جانشین Pixel 5a ممکن است اواخر جولای معرفی شود.

همانطور که در برنامه امروز ذکر کردم، شنیدم که گوگل عرضه Pixel 6a را تا پایان جولای به تعویق انداخته است. Pixel Watch همچنان برای عرضه در 26 می برنامه ریزی شده است، اما به دلیل کمبود تراشه، منبع معتقد است که عرضه این دستگاه به زودی به تعویق خواهد افتاد.

این با شایعات قبلی مبنی بر رونمایی از Pixel 6a (به همراه Pixel Watch) در کنفرانس Google IO 2022 در تاریخ 5 ژوئن در تضاد است.

در همین حال، Pixel Watch هنوز در تاریخ عرضه قبلی خود در ژوئن است. با این حال، Proser گفت که این ساعت هوشمند می تواند سرگرم کننده نیز باشد.

تحویل پیکسل 6a

تحویل پیکسل 6a

همانطور که می توانید حدس بزنید، مقصر اصلی این تاخیرها کمبود جهانی تراشه است که در دو سال گذشته بیشتر صنعت فناوری را تحت تاثیر قرار داده است.

به خاطر داشته باشید که Pixel 4a و 5a نیز کمی دیرتر از حد معمول در سال‌های 2020 و 2021 به دلیل تأخیر در زنجیره تأمین به دلیل همه‌گیری Crown عرضه شدند، بنابراین تعجبی ندارد که همان سرنوشت بالقوه را برای Pixel Model A آینده بشنویم. گوگل.

جدیدترین افشاگری Proser می تواند امید بسیاری از طرفداران پیکسل را که منتظر Pixel 6a و اولین پاسخ گوگل به بهترین ساعت هوشمند اندرویدی بودند، از بین ببرد. با توجه به گذشته Proser، شایعه جدید قابل قبول به نظر می رسد. با در نظر گرفتن این موضوع، نگاه کردن به سخنان او با کمی شک و تردید ضرری ندارد.

قیمت هر دو دستگاه نیز در این مرحله یک معما باقی مانده است. با توجه به اینکه Pixel 5a سال گذشته با قیمت 449 دلار عرضه شد، جایگزینی آن می تواند با قیمتی مشابه باشد. اما اگر نزدیک به تاریخ عرضه Google Pixel 7 عرضه شود، ممکن است تصور شود که قیمت آن کمی کمتر باشد.

نظر شما در مورد تاریخ عرضه احتمالی Pixel 6a و Pixel Watch و تاخیر در عملکرد این دو دستگاه چیست؟