منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • عرضه مک بوک ایر جدید تا نیمه دوم سال 2022 به تعویق افتاد. مک بوک پرو سال آینده عرضه خواهد شد

عرضه مک بوک ایر جدید تا نیمه دوم سال 2022 به تعویق افتاد. مک بوک پرو سال آینده عرضه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

طبق آخرین گزارش مارک گورمن از بلومبرگ، ظاهرا اپل منتشر کرده است مک بوک ایر دوباره طراحی شده است به اواخر سال جاری موکول شد. همچنین احتمالا تا سال 2023 شاهد عرضه مدل های جدید مک بوک پرو 14 و 16 اینچی این شرکت نباشیم.

معرفی مک بوک ایر جدید

گورمن در آخرین شماره خبرنامه خود به نام “مشمولاپل در ابتدا قصد داشت مک بوک ایر جدید خود را با طراحی جدید، پشتیبانی از MagSafe، تراشه M2 و غیره تا پایان سال 2021 یا اوایل سال 2022 عرضه کند، اما اکنون به نظر می رسد که تاریخ عرضه به پایان می رسد. گفت. او از این دستگاه به نیمه دوم سال 2022 منتقل شد.

مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، پیشتر گفته بود که انتظار دارد تولید انبوه مک بوک ایر جدید در اواخر سه ماهه دوم یا اوایل سه ماهه سوم سال 2022 آغاز شود که نشان می دهد این دستگاه می تواند رسماً رونمایی شود و سپس در ماه سپتامبر وارد بازار شود.

معرفی مک بوک ایر جدید

معرفی مک بوک ایر جدید

گورمن همچنین اعلام کرد که انتظار ندارد اپل مدل های 14 و 16 اینچی رده بالای مک بوک پرو خود را در سال جاری به روز کند. به این ترتیب، احتمالاً سال آینده شاهد بسیاری از این دو دستگاه با تراشه‌های «M2‌ Pro» و «‌M2‌ Max» خواهیم بود. علاوه بر این، گورمن ادعا می کند که تنها به روز رسانی مک بوک پرو در سال جاری احتمالاً یک مک بوک پرو جدید در سطح پایه با صفحه نمایش 13 اینچی و تراشه M2 خواهد بود.

راه اندازی خط جدیدی از مک با تراشه M2 در پایان سال 2022 ممکن است شبیه به معرفی مک بوک پرو، مک بوک ایر 13 اینچی و مک مینی پایه در نوامبر 2020 باشد که نشان می دهد تراشه های سری M این شرکت یک چرخه ارتقاء دو ساله دارد. علاوه بر مک بوک ایر و مک بوک پرو 13 اینچی، مک مینی پایه، آی مک 24 اینچی و آیپد پرو کاندیدای خوبی برای تراشه M2 خواهند بود، اما زمان ارتقای این دستگاه ها هنوز مشخص نیست.

نظر شما در مورد فرصت ارائه مک بوک ایر جدید اپل تا پایان سال جاری چیست؟