• خانه
  • اخبار
  • ظرفیت دقیق باتری گلکسی زد فولد 4 مشخص شده است

ظرفیت دقیق باتری گلکسی زد فولد 4 مشخص شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ظرفیت دقیق باتری گلکسی زد فولد 4 مشخص شده است

گلکسی زد فولد 4 نسل بعدی گوشی های تاشو سامسونگ است که تا به امروز اخبار و اطلاعات زیادی درباره آن منتشر شده است. اما امروز خبر دیگری منتشر شد که ابعاد جدیدی از این دستگاه را فاش می کند. بر این اساس، ظرفیت دقیق باتری گلکسی زد فولد 4 مشخص شده است ترنجی با من باش.

ظرفیت دقیق باتری گلکسی زد فولد 4 چقدر است؟!

سامسونگ در تابستان امسال در حال آماده شدن برای معرفی نسل بعدی گوشی های تاشو خود یعنی گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 است که تا به امروز اخبار مختلفی اطلاعات زیادی از مشخصات و ویژگی های این دو دستگاه منتشر کرده است. با این حال، این آخرین لو رفتن نیست، زیرا افرادی از GalaxyClub موفق شدند پایگاه داده گواهی کره جنوبی را برای یافتن دو باتری برای Galaxy Z Fold 4 جستجو کنند. آنها دو باتری جداگانه را در هر نیمه دستگاه نظارت می کنند و ظرفیت ترکیبی آنها را در مشخصات فهرست می کنند. .

به نظر می رسد باتری گلکسی زد فولد 4 دارای ظرفیت معمولی 4270 میلی آمپر ساعت خواهد بود که از دو بسته تشکیل شده است. باتری 2002 میلی آمپری B-BF936ABY و باتری بزرگتر EB-BF937ABY 2268 میلی آمپر ساعتی. اما احتمالا سامسونگ از آن استفاده می کند و ظرفیت کل آن 4400 میلی آمپر ساعت است. عمر باتری فوق‌العاده‌ای نیست، اما عالی نیست و تقریباً به همان ظرفیت باتری Galaxy Red Fold 3 در حال حاضر است.

البته نمایشگر اصلی گلکسی زولد فولد 3 در هنگام بازی باتری را خیلی سریع مصرف می کند، اما ساعات کافی از روز را برای تماشای ویدیو یا وب گردی در اختیار شما قرار می دهد. اگر عمدتاً از نمایشگر خارجی استفاده می کنید، عمر باتری معمولاً بهبود می یابد، اما پس چرا صفحه نمایش تاشو داشته باشید؟ وقتی چنین سرنوشتی در انتظار معیارهای استقامت باشد، Fold 4 بارگذاری می شود.

مطابق با PhoneArenaبا این حال، انتظار می‌رود این گوشی با چیپست مقرون‌به‌صرفه نسل هشتم اسنپدراگون و همچنین فناوری صفحه‌نمایش OLED جدید که امکان کنترل دقیق‌تر نرخ تازه‌سازی را فراهم می‌کند، عرضه شود. اما به نظر می رسد باتری کوچک آن نمی تواند صاحبانش را چندان راضی نگه دارد.