• خانه
  • اخبار
  • ظرفیت تولید پنل OLED BOE برای گوشی های هوشمند افزایش می یابد

ظرفیت تولید پنل OLED BOE برای گوشی های هوشمند افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ظرفیت تولید پنل OLED BOE برای گوشی های هوشمند افزایش می یابد

در سال‌های اخیر، BOE به یکی از موفق‌ترین تولیدکنندگان نمایشگر در چین تبدیل شده است. دلیل آن کیفیت بالای محصولات این شرکت است که حتی تمایل اپل را برای همکاری با این شرکت برانگیخته است. بر اساس گزارش ها، ظرفیت تولید پنل OLED BOE برای گوشی های هوشمند افزایش می یابد. اس ترنجی با من باش.

ظرفیت تولید پنل های OLED BOE در حال افزایش است

چن یانگشون، رئیس BOE گفت که این شرکت به طور فعال ظرفیت خود را برای تولید پنل های OLED برای استفاده در گوشی های هوشمند افزایش داده است. به گفته وی، این شرکت قصد دارد تا سال 2022 بیش از 100 میلیون دستگاه تحویل دهد. چن یانگشون ادعا می کند که BOE تا سال 2021 نزدیک به 60 میلیون پنل OLED عرضه خواهد کرد. این شرکت 17 درصد از بازار جهانی را در اختیار دارد و دومین تولید کننده بزرگ OLED است. در جهان

BOE انتظار دارد دو خط تولید پنل های OLED در غرب چین تا پایان سال 2022 به طور کامل عملیاتی شود. علاوه بر این، خط سوم تولید در مرکز چین در حال حاضر در حال آزمایش محصولات است. طبق گزارش ها، سامسونگ الکترونیکس قصد دارد در سال 2022 حدود 3.5 میلیون پنل OLED برای گوشی های هوشمند از BOE و 3 میلیون دیگر از CSOT خریداری کند.

علاوه بر این، BOE حدود 31 میلیون پنل OLED را برای آیفون در سال 2022 به اپل تحویل خواهد داد. به گفته منابع صنعتی، CSOT در حال بررسی سرمایه گذاری در خط تولید ویژه پنل های OLED برای آیفون اپل است و انتظار می رود این تصمیم در نیمه دوم سال 2022 انجام شود.

ظرفیت تولید پنل OLED BOE

بر اساس این گزارش، فروشندگان گوشی های هوشمند چینی بیشتر از پنل های OLED تولیدکنندگان چینی استفاده می کنند. BOE پنل های OLED را برای گوشی های هوشمند Magic 3 و Magic V ارائه شده توسط Honor معرفی کرده است. این شرکت همچنین تامین کننده انحصاری کمک فنر Honor Magic 4 و Magic 4 Pro است. Huaxing Optoelectronics پنل های OLED را برای Xiaomi 12، Xiaomi 12 Pro و 12X ارائه می دهد.

علاوه بر این، Visionox با چندین فروشنده گوشی هوشمند چینی از جمله Honor، Xiaomi، Oppo، ZTE، Huami و Nubia همکاری کرده است. گائو ونبائو، معاون رئیس شرکت Boe، گفت که تقاضای جهانی برای گوشی‌های هوشمند در سال 2022 کمتر از سال 2021 خواهد بود. با این حال، تقاضا برای پنل‌های OLED همچنان قوی است زیرا در مدل‌های میان‌رده و رده بالا نیز استفاده می‌شود. از طرفی سامسونگ از بازار LCD خارج شده است.

مطابق با GizChinaچندین تولید کننده نمایشگر چینی در سال های اخیر از سامسونگ و ال جی پیشی گرفته اند و به تولیدکنندگان اصلی پنل های LCD در بازار جهانی تبدیل شده اند. به نظر می رسد دیگر شرکت های کره ای نمی توانند با آنها رقابت کنند. سامسونگ تولید پنل های LCD را 6 ماه زودتر از موعد مقرر متوقف می کند. در ابتدا، این شرکت قصد داشت تولید پنل های LCD را تا پایان سال 2020 متوقف کند. با این حال، بازار پنل های LCD در سال گذشته شروع به رشد قیمت کرد.

نمایشگر BOE 500Hz رسما رونمایی شد: کره

این امر باعث شد کارخانه محصولات LCD سامسونگ تا دو سال دیگر به فعالیت خود ادامه دهد. با این حال، این شرکت در ابتدا قصد دارد تا پایان سال 2022 بازار را ترک کند، اما بازار پنل های LCD از اواخر سال گذشته تغییر کرده و قیمت آنها به طور قابل توجهی کاهش یافته است و اکنون آزادانه در حال کاهش است. در ژانویه امسال، میانگین قیمت یک پنل 32 اینچی تنها 38 دلار بود که 64 درصد کمتر از ژانویه سال گذشته است. نظر شما در مورد این چیست؟