منو سایت

ظرفیت باتری گلکسی زد فلیپ 4 مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ظرفیت باتری گلکسی زد فلیپ 4 مشخص شد

گوشی های تاشو سامسونگ محصولاتی نوآورانه و خاص هستند که این شرکت کره ای هر ساله نسل جدیدی از آنها را روانه بازار می کند. تا به امروز اخبار زیادی در مورد گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 شنیده ایم که در مورد دوم ظرفیت باتری گلکسی زد فلیپ 4 مشخص شده است. اس ترنجی با من باش.

ظرفیت باتری گلکسی زد فلیپ 4 چقدر است؟!

سامسونگ در حال آماده سازی برای معرفی گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 است. این شرکت یکی از معدود شرکت هایی است که هر سال بیش از یک گوشی هوشمند جمع و جور با طراحی خاص ارائه می کند. همانطور که احتمالا می دانید، سری Z Fold دستگاه هایی هستند که با استفاده از نمایشگر دوم به تبلت تبدیل می شوند و سری Z Flip اساسا یک گوشی هوشمند با نمایشگر تاشو است.

گلکسی زد فولد معمولاً جذاب ترین گوشی هوشمند تاشوی سامسونگ به دلیل اندازه بزرگتر آن هنگام باز شدن است. چالش های بزرگ تری در طراحی سری Galaxy Z Flip وجود دارد، زیرا کوچکتر است و انتخاب سامسونگ محدودتر است. این توضیح می دهد که چرا گلکسی زد فلیپ هنوز باتری کوچک تری نسبت به برادرش دارد. سامسونگ در تلاش است تا وضعیت را بهبود بخشد، اما گلکسی زد فلیپ 4 تنها یک ارتقاء جزئی نسبت به نسل قبلی خود خواهد داشت.

ظرفیت باتری Galaxy Z Flip 4

سال گذشته گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه گلکسی زد فلیپ 4 با همان ظرفیت باتری گلکسی زد فلیپ 3 وارد بازار خواهد شد. اکنون گزارش جدیدی که توسط مجله هلندی گلکسی کلاب منتشر شده است می گوید که سامسونگ توانسته است کمی باتری را افزایش دهد. دستگاه طبق گزارش ها، سامسونگ گلکسی زد فلیپ 4 با دو باتری عرضه می شود. این دستگاه دارای گواهینامه شماره مدل SM-F721 است و باید همراه با Galaxy Z Fold 4 در رویداد Unpacked سامسونگ در ماه آگوست ارائه شود.

تصویر

گلکسی زد فلیپ 4 با باتری 3400 میلی آمپر ساعتی عرضه خواهد شد

این دو باتری دارای کد مدل EB-B721ABY و EB-BF722ABY هستند. اولین مورد، باتری فرعی سامسونگ در داخل دستگاه نامیده می شود، اما به اندازه کافی عجیب، بزرگترین آن دو دارای ظرفیت 2400 میلی آمپر ساعت است. این در حالی است که باتری دوم «باتری اصلی» گوشی است و ظرفیت کل آن 903 میلی آمپر ساعت است. بنابراین این گوشی با ظرفیت کل 3303 میلی آمپر ساعت عرضه خواهد شد.

این نشان می دهد که ظرفیت باتری گلکسی زد فلیپ 4 حدود 103 میلی آمپر ساعت بیشتر از ظرفیت باتری اضافه شده گلکسی زد فلیپ 3 است. قابل ذکر است که حتی با باتری 3200 میلی آمپر ساعتی سامسونگ از اعداد رایج برای اهداف بازاریابی استفاده می کند. به همین دلیل است که گلکسی زد فلیپ 3 به عنوان یک گوشی هوشمند با باتری 3300 میلی آمپر ساعتی به فروش می رسد. انتظار می رود این مورد در گلکسی زد فلیپ 4 نیز تکرار شود و با باتری بزرگتر 3400 میلی آمپر ساعتی به فروش برسد.

ظرفیت دقیق باتری گلکسی زد فولد 4 مشخص شده است

مطابق با GizChinaاز سال 2014 تا 2015 این ظرفیت نشانه وجود یک باتری غول پیکر بود. با این حال ظرفیت باتری گوشی های هوشمند در سال های اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. امروزه استفاده از گوشی هایی با باتری 4500 یا 5000 و حتی 6000 میلی آمپری رایج شده است. بنابراین ظرفیت 3000 میلی آمپر کمی کم در نظر گرفته می شود.

اما همچنان بهتر از باتری 2000 میلی آمپر ساعتی آیفون 12 مینی است. سامسونگ همچنین ممکن است راهی برای بهینه سازی نرم افزار و اطمینان از عمر خوب باتری دستگاه پیدا کند. قابل ذکر است که ظرفیت باتری گلکسی زد فولد 4 قبلاً به پایان رسیده بود. این شرکت کره ای همچنین انتظار دارد که مدل های Flip و Fold از نسل قبلی پیشی بگیرند.