طرح های خاص شیائومی 12 اولترا با پنل پشتی شیشه، سرامیک و چرم

طرح های خاص شیائومی 12 اولترا با پنل پشتی شیشه، سرامیک و چرم

به نظر می رسد شیائومی قصد دارد شیائومی 12 اولترا را با طراحی خاص عرضه کند. این ظاهر جدید شامل پنل پشتی دستگاه خواهد بود که از شیشه، سرامیک و چرم ساخته شده است.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، سال گذشته، شیائومی گوشی می 11 اولترا را با طراحی سرامیکی عرضه کرد. اما به نظر می رسد این شرکت قصد دارد مدل 12 Ultra را در سه طرح شیشه ای، سرامیکی و چرمی عرضه کند. طبق گزارش های منابع چینی، پنل پشتی شیشه ای چند رنگ خواهد بود تا مصرف کنندگان حق انتخاب بیشتری داشته باشند. طرح سرامیکی نیز در دو رنگ مشکی و سفید موجود است. البته هنوز رنگ های به کار رفته در طراحی پوست گیاهان ناشناخته است. در این میان طرح های سرامیکی به دلیل پرداخت هزینه سرامیک علاوه بر ماندگاری بالاتر، هزینه بیشتری نیز خواهند داشت.

Xiaomi 12 Ultra از تراشه جدید Qualcomm Snapdragon 8 Generation 1 Plus استفاده می کند. همچنین دارای صفحه نمایش 120 هرتزی قدیمی با باتری 4900 میلی آمپر ساعتی است که از شارژ سریع 120 واتی پشتیبانی می کند. احتمالا شیائومی گوشی اولترا خود را در ماه می در چین به طور رسمی معرفی خواهد کرد. زمان عرضه آن در بازارهای دیگر هنوز مشخص نشده است.