• خانه
  • اخبار
  • طرح جدید صفحه اول موتور جستجوی گوگل را تست کنید

طرح جدید صفحه اول موتور جستجوی گوگل را تست کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طرح جدید صفحه اول موتور جستجوی گوگل را تست کنید

این شرکت مدتی پیش آزمایش طرح جدیدی را برای موتور جستجوی گوگل آغاز کرد. در این طرح تمامی منوهای بالای صفحه به سمت چپ منتقل می شوند.

گزینه هایی مانند تصاویر، فیلم ها و غیره در حال حاضر در پایین نوار جستجو برای دسترسی به محتوای بیشتر هستند. بر اساس گزارش های منتشر شده، برخی از کاربران در حال حاضر به طراحی صفحه اصلی جدید دسترسی دارند. در این طرح پنل در سمت چپ صفحه قرار گرفته و گزینه هایی مانند تصاویر و اخبار را مشاهده خواهید کرد. این امر دسترسی کاربران را به آنها تسهیل می کند. این گزینه ها همچنین با فونت بزرگتر در سمت چپ فضای بیشتری را اشغال می کنند.

بسته به نوع جستجوی کاربر، چهار گزینه پیش فرض اضافی در کنار گزینه All به کاربر نمایش داده می شود. به عنوان مثال، اگر کاربر از عبارت جستجوی رستوران استفاده کند، گزینه نقشه نمایش داده می شود. دکمه More نیز در پایین صفحه قرار دارد که شامل 4 دکمه دیگر خواهد بود. همچنین قبل از اینکه نتایج جستجو در زیر گزینه هایی مانند تصاویر و غیره قرار می گرفت، اما اکنون تعداد نتایج در بالای خط، در کنار گزینه Tools قرار دارد. به این ترتیب، نتایج جستجو بیشتر به مرکز صفحه می لغزند تا فضای کافی در قسمت سمت چپ داشته باشند. گوگل احتمالاً تغییرات ایجاد شده برای کاربران را در مراحل مختلف فعال می کند.